Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja historia tabliczki Ouija i seansu jednoosobowego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh..szkoda mi czasami słów na ludzi, którzy wierzą w Amerykę. Drogi forumowiczu, wyobraź sobie, że nie mam tak słabej psychiki jak Ty. Potrafię sobie radzić z wieloma problemami. I szczerze Ci dziękuje, że jesteś wróżką, która mi przepowiedziała śmierć, ale ja znam pewne organy, który za nakłanianie potrafią dokonać równie ciekawych rzeczy i wyobraź sobie, że jesteś na dobrej drodze, aby się o tym przekonać ;-). Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem pewnych rzeczy, to proszę Cię; najpierw się doucz, później dyskutuj.


Według mnie, to obie historie są bezpodstawne i niepotwierdzone. Prosiłbym o jakieś źródło z którego one pochodzą.


Serdecznie pozdrawiam, Krzysiek.
  • 0

#32

Zwierzak15.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Silna psychika nie ma tu nic do rzeczy, nie mów ze cie ja i inni nie ostrzegali, bo potem będzie już za późno.
  • 0

#33

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwierzak15 rośnie z Ciebie kolejny męski moher. Pozdrawiam.
  • 0

#34

Zwierzak15.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to już sobie wypraszam.
  • 0

#35

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja przyrodnia siostra uczestniczyla w wielu seansach spirytystycznych i z jej relacji wiem, ze cos w tym jest. Wywolane duchy liczyly zapalki w pudelku, bodz podawaly imie nastepnego chlopaka lub dziewczyny. Nigdy natomiast nie wywolywali tak groznych duchow jak kolega. Duchy rowniez po wywolaniu nie zawsze chca odejsc z naszego swiata i wtedy zaczynaja sie problemy. Mieszkalem pozniej przez ok 4 lata w domu, w ktorym te duchy wywolywano i dzialy sie tam nieraz dziwne rzeczy, ktorych nie tylko ja bylem swiadkiem. Dziwne odglosy, spadajace szklanki, szczekanie psa w domu z niewiadomego powodu w sufit. Powiem szczerze, ze balem sie tam spac samemu, nigdy nie gasilem w nocy telewizora.

A jezeli chodzi o skutki seansow spirytystycznych, to slyszalem, ze w miejscowosci, z ktorej pochodzi moja matka grupa mlodych osob postanowila wywolac duch Hitlera. Nie dali rady go odwolac i po kilku dniach calkiem mloda (18-sto letnia) i zdrowa dziewczyna zmarla w nocy we snie na zawal. Slyszalem to od wielu osob wiec mysle, ze sytuacja ta raczej miala miejsce, bo po co pol wioski mialo by klamac, w szczegolnosci osoby starsze.

Z takimi rzeczami trzeba bardzo uwazac.
  • 0

#36

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moja przyrodnia siostra uczestniczyla w wielu seansach spirytystycznych i z jej relacji wiem, ze cos w tym jest. Wywolane duchy liczyly zapalki w pudelku, bodz podawaly imie nastepnego chlopaka lub dziewczyny. Nigdy natomiast nie wywolywali tak groznych duchow jak kolega. Duchy rowniez po wywolaniu nie zawsze chca odejsc z naszego swiata i wtedy zaczynaja sie problemy. Mieszkalem pozniej przez ok 4 lata w domu, w ktorym te duchy wywolywano i dzialy sie tam nieraz dziwne rzeczy, ktorych nie tylko ja bylem swiadkiem. Dziwne odglosy, spadajace szklanki, szczekanie psa w domu z niewiadomego powodu w sufit. Powiem szczerze, ze balem sie tam spac samemu, nigdy nie gasilem w nocy telewizora.

A jezeli chodzi o skutki seansow spirytystycznych, to slyszalem, ze w miejscowosci, z ktorej pochodzi moja matka grupa mlodych osob postanowila wywolac duch Hitlera. Nie dali rady go odwolac i po kilku dniach calkiem mloda (18-sto letnia) i zdrowa dziewczyna zmarla w nocy we snie na zawal. Slyszalem to od wielu osob wiec mysle, ze sytuacja ta raczej miala miejsce, bo po co pol wioski mialo by klamac, w szczegolnosci osoby starsze.

Z takimi rzeczami trzeba bardzo uwazac.


przyznaje racje G VIRUS. wierzę w twoje opowieści bardziej niż te z neta :)
  • 0

#37

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz szymonn. Ja piszac na forach bazuje na wlasnej wiedzy oraz doswiadzeciach. A temetami w stylu zjawiska paranormalne, duchy itp. zajmuje sie juz dosc dlugo, wiec zdolalem dowiedziec sie dosc duzo na ten temat oraz wysluchac wielu opowiesci z wiarygodnych zrodel.
  • 0

#38

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

to no świetnie nareszcie spotkałem kogoś kto też interesuje się zjawiskami paranormalnymi :) na temat duchów też sie dowiadywałem informacji ale jedyne historie to programy z discovery lub z sci-fi chanel
  • 0

#39

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powien Ci szymonn, ze ludzie robiacy programy dla Discovery, czy National Geographic podchodza do tematow bardzo profesjonalnie. I z tych programow tez mozna sie wiele rzeczy dowiedziec. Jets tez ciekawy program na kanale ID (Investigation Discovery) Ghost Hunters. Sa w nim przedszawione historie nawiedzonych domow. Nie wiem jak teraz, bo jestem za granica, ale do niedawna program ten byl emitowany codziennie.
  • 0

#40

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wiem wiem ale nie mam tego programu na razie na sci-fi chanel ogladam łowcy duchów wydział międzynarodowy
  • 0

#41

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szymonn, zawsze o takie sprawy mozesz popytac znajomych, moze oni mieli doczynienia ze zjawiskami paranormalnymi. A moze ich znajomi. Ogolnie rzecz biorac temat jest znany, tylko ludzie nie chca za bardzo sie chwalic. Wiem, bo sam sie o tym przekonalem. Zapytac nie zaszkodzi.

Użytkownik G Virus edytował ten post 09.03.2010 - 18:14

  • 0

#42

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam średnio wierze w te seanse spirytystyczne, znalazłem fajny filmik o takim seansie który kiedyś oglądałem http://www.paranorma...showtopic=21532 Rzuca trochę inne światło na to wszystko.
  • 0



#43

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

dzięki G Virus
  • 0

#44

ADAM_H.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Przeczytalem caly watek i powiem Ci, ze wierze w Twoja historie. Przede wszystkim uderza Twoja dojrzalosc mimo tak mlodego wieku.
Ale nie to jest najwazniejsze.
Pytasz o opinie i rade.
Moim zdaniem powinienes faktycznie zaczac cos z tym robic. Moze nie od razu egzorcyste i duchownego. Wszak sam 'narozrabiales' i sam chcesz to jakos poskladac. Wiec moja rada jest taka, abys zaczal sie modlic do sw. Michala Archaniola.
Poszukaj w necie - sa do niego modlitwy. To najpotezniejszy Aniol.
I nie jest wazne czy Ty w te rzeczy wierzysz... czy nawet w potege modlitwy wierzysz.
Bo tak samo nie wierzyles w to co robiles majac 13 lat, a jednak po 4 latach przynioslo swoj owoc.
Podobnie bedzie i z modlitwa wstawiennicza do sw. Michala Archaniola.
Sprobuj - warto.
Na pewno wiecej zrobisz tym niz nic nie robiac.
Pozdrawiam
Adam
  • 0

#45

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ADAM_H dziękuje za radę. Wypróbuję to. Tak jak piszesz, wierzący nie jestem, ale warto spróbować, bo może się mylę. Zagoszczę w tym temacie za jakiś czas i zdam relacje.


Dziękuje wszystkim za rady. Mam nadzieje, że któraś z nich poskutkuje, ale obawiam się, że nie będę dążył do sprowadzenia egzorcysty ;-).


Pozdrawiam, Krzysiek.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych