Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginął mój kolega...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sobotę 20.02.2010 , zaginął mój kolega Łukasz P. (lat 20). Miał wrócić o godzinie 13:15 pociągiem do Radomia, lecz do dziś nie ma z nim kontaktu. Policja ustala czy był na dworcu. Jeśli ktoś coś wie to proszę o kontakt. Więcej informacji w liku:




Z góry dzięki za pomoc w imieniu swoim i kolegi.



#2 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przykro mi z powodu kolegi. Trzeba wierzyć, że się chłopak znajdzie.
Będę trzymał kciuki.

#3

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proponuję skontaktować się z Krzysztofem Jackowskim. Namiary mają w Fundacji Nautilus i powinni też mieć w redakcji Nieznanego Świata. Może wystarczy zdjęcie mailem, ale może być konieczne dostarczenie jasnowidzowi rzeczy, która należy do zaginionego i z którą on często miał bezpośredni kontakt (element odzieży lub przedmiot użytku osobistego).

#4

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba za wcześnie jeszcze na takie kroki jak jasnowidz, nie sądzisz ? zwłaszcza, że jest pełnoletni i może wcale nie chce, żeby go szukano i jako nieodpowiedzialna osoba nie powiadomił rodziny (co nie jest rzadkim przypadkiem w tym wieku), że nie wraca. Oby tak było, a nie że stało się coś poważniejszego.

#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wolno lekceważyć Tiamat zaginięcia w taki sposób.
Skoro chłopaka nie ma, to powinno się korzystać z wszelkich środków, by go odnaleźć.

#6

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest nieodpowiedzialna osoba. Chłopak jest inteligentny, wzorowy uczeń, nigdy nie miał problemów z nauką, nie wdawał się w żadne konflikty i jestem pewny, że nie zniknął by tak bez słowa.

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 22.02.2010 - 15:21




#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pawaw1, ciężko stwierdzić co siedziało chłopakowi w głowie.
mój znajomy też kiedyś zaginął, okazało sie po 3miesiącach że uciekł z kraju za granicę..
mnie też nieraz nachodzi myśl.. by uciec bez słowa :)



#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest miejsce na dyskusje czy miał motyw do ucieczki czy motywu nie miał. Chociaż w obliczu takiej tragedii rodziców chłopaka , jak i jego przyjaciół moglibyście nie licytować się. Chłopaka trzeba znaleźć i tyle.

#9

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dżekson On o 11 dzwonił do mamy, że o 13:15 ma pociąg. Więc skoro miałby uciec bez słowa to by nie dzwonił i nie komplikował sprawy jeszcze bardziej...
Mam nadzieje, że się znajdzie cały i zdrowy.



#10

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co z telefonem komórkowym jeśli posiadał ? nie odbiera, czy ma wyłączony ?

#11

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Policja sprawdzała i ostatnie zanotowane połączenie to tylko to ok. 11 jak dzwonił od tamtej pory milczy.

edit:
Jest motyw dla którego mógł nie pojawić się w domu, a mianowicie zawalił pierwszy rok studiów.
http://www.efakt.pl/...ly,64943,1.html

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 22.02.2010 - 17:05




#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli motyw jest prawdziwy, to miejmy nadzieję, że to ze strachu przed rodzicami, a nie że zrobił coś głupiego. Różnie ludzie reagują na porażki.

#13

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam nadzieję że tylko przyszedł mu do głowy jakiś pomysł żeby uciec. Nie było by to takie złe. W najgorszym przypadku mogą go już gdzieś na organy do przeszczepu przerabiać :<

Użytkownik Max Powel edytował ten post 22.02.2010 - 21:15


#14

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest motyw dla którego mógł nie pojawić się w domu, a mianowicie zawalił pierwszy rok studiów.

Ktos juz wspomnial, ze mogl uciec. Tak to jest prostsze niz wam sie wydaje. Z tego wzgledu, ze mogl zerwac podstawowe wiezi, jak telefon komorkowy, unikanie monitorowanych miejsc itd. Oczywiscie zakladam, ze nic mu sie nie stalo.

A mam pytanie, czym wlasciwie bylo samo zycie dla zaginionej osoby? Pytam powaznie, bo moze to miec duze znaczenie. Jesli mozna to napisz cos wiecej.

#15

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Na to pytanie Ci nie odpowiem. Każdy chyba indywidualnie podchodzi do swojego życia.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych