Skocz do zawartości


Z tym trzeba coś zrobić.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra , dobra. Nadinterpretacja regulaminu i wykazana chęć karania właśnie tych niewygodnych to jest to, co właśnie widać po Twoich postach.




Muhad, zlituj się. A "neo-szczyle" i to hurtowo, po całej grupie osób ?
Na tym forum bycie nazwanym świrem to wręcz zaszczyt i dowód uznania w odróżnieniu od szczyla ;)

P.S.
Jak się można zapisać do grupy "Świry" ?


Nie do całej grupy. To było skierowane do QQRIVERA.

A co świrów. Ja jestem normalny a określenia cyniczne wcale nie są zaszczytem. Zaszczytem byłoby określenie wypowiadane w pozytywny sposób, a takich się nie dopatrzyłem. Były to czyste złośliwości.


Widzę, że temat powstał tylko w jednym celu. Żebyś mógł sobie poflejmić moją osobę. Nie ma co Muhad, świecisz pozytywnym przykładem... Nie chcesz przestać, to nie przestawaj... Po prostu żałosne zachowanie, robisz temat jako wielce skrzywdzony i później uskuteczniasz flejm... Bardzo dobrze oby tak dalej... Mam nadzieję, że ktoś zrobi w końcu z Tobą porządek.

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 25.02.2010 - 13:39


#62 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Po 1 przeczytaj edit. Po 2 nie zgadzając się ze mną, twierdzisz po prostu, że w dyskusjach powinno być miejsce na próby zdyskredytowania rozmówcy.




A pisanie, że robię z siebie eksperta, to co to jest? Można mnożyć takie posty, więc nie bądź hipokrytą i spójrz też na grupę własnego kółka wzajemnej adoracji.

Wygląd jest taki w tejże chwili
muhad sam na polu dyskusji
cynicy w szyderstwach utkwili
w pozycji tej trwałej już uschli

dziesięciu na jednego godnie
razem ramię w ramię do końca
wszak raźniej jest w grupie, dziś modnie
wygodnego jest szukać wzorca

lepiej nie wnikać w imię prawdy
swoje zaspokajać potrzeby
wciąż bronić krwawego oprawcy
aż chce się powiedzieć - ażeby

Widzę, że temat powstał tylko w jednym celu. Żebyś mógł sobie poflejmić moją osobę. Nie ma co Muhad, świecisz pozytywnym przykładem... Nie chcesz przestać, to nie przestawaj... Po prostu żałosne zachowanie, robisz temat jako wielce skrzywdzony i później uskuteczniasz flejm... Bardzo dobrze oby tak dalej... Mam nadzieję, że ktoś zrobi w końcu z Tobą porządek.


Więcej pokory. Naważyłeś piwa, to je teraz spijaj. Nie myśl sobie, że możesz mnie bezkarnie obrażać. Może mam Ci jeszcze pogratulować i podziękować za prowokacje?

Poza tym dziwnym językiem do mnie piszesz. Flejm?? To jakiś slang ze stron onet.pl?
Ja nie robię z siebie pokrzywdzonego. Wyznaję zasadę - głupoty się nie toleruje. Głupotę się tępi.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.02.2010 - 13:42


#63

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba kpisz, ale bardzo dobrze, że przynajmniej rozumiemy się w kwestii głupoty.

Edit.
Mam to jednak głęboko gdzieś :)

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 25.02.2010 - 13:51


#64 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pozdrów ode mnie różowe słonie i świrów, których spotykasz na drodze mądry człowieku.

#65

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, Ty cały czas szukasz zaczepki?

#66 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mylisz się. Po prostu odwracasz kota ogonem. Kilka osób zwróciło Tobie uwagę w Twoim "mądrym" temacie, że zachowujesz się, jak dziecko onet.pl .
Mógłbym zignorować Twoje tanie chwyty, ale wolałem powiedzieć głośno. Tobie by pasowało milczenie. Sorka kolego. Źle trafiłeś.

#67

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak Muhad, sami zwolennicy teorii spiskowych zwrócili na to uwagę... Ja przestałem Cię obrażać, Ty natomiast dalej uskutecznisz swoje metody. Chcesz mnie sprowokować? No i czym to w ogóle się skończyło, że powiedziałeś głośno? Spotkały mnie jakieś przykre konsekwencje? Przecież właśnie na to liczyłeś, czyż nie?

#68 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie prowokuj mnie, to będziesz miał spokój.

#69

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Boję się :[

#70

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A pisanie, że robię z siebie eksperta, to co to jest? Można mnożyć takie posty, więc nie bądź hipokrytą i spójrz też na grupę własnego kółka wzajemnej adoracji.


Nigdzie nie napisałem, ani nie sugerowałem, że tylko jedna strona jest winna.



#71 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja jestem sam a Wy jesteście całą grupą i każdy sadzi uszczypliwości w moim kierunku... Siła złego w pięciu na jednego.
Od dziś po prostu przestaję reagować na te Wasze głupie prowokacje.

#72

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

..by dalej nie offtopować wątku http://www.paranorma...showtopic=22935 opowiadam tutaj

Przeczytaj o czym pisałem w tym temacie, po czym przeczytaj swój post (najlepiej na głos).

Przy okazji, masz tupet - zakładać tematy żalące się na moderatorów, podczas gdy potraktowano Cię ulgowo przymykając oko, na "kit dla idiotów".


...kolego wpierw sam się naucz czytać ze zrozumieniem oraz zrób porządek w sobie i ze sobą, ... a dopiero następnie bierz się za pouczanie innych oraz za porządkowanie forum,..wg mnie kompletnie się do tych działań nie nadajesz, masz zbyt duże braki,... oczywiście te braki nie wykluczają możliwości dowartościowywania się raportowaniem na użytkowników,.. one cię niejako usprawiedliwiają


...co do kitu,..to powiem tak, że nie raz miałeś możliwości na forum wykazania i udowodnienia iż oficjalny scenariusz zdarzeń 9/11 nie jest kitem, ... nie jest kolejną święta księgą, której nie imają się żadne argumenty racjonalne i w to którą trzeba jedynie wierzyć oraz ją wielbić? ....

... i jeszcze raz powtórzę, że jeżeli oflicjal ma być tylko wierzeniem, które na dodatek ma być świętym i niepodważalnym, to proszę byś to twoje/to wasze wierzenie przeniósł do działu religie i filozofie i tam sobie peorował na jego temat wraz z wyznawcami tego wierzenia,


... wówczas twoje wnioski oraz monity do modów "o ochronę uczyć religijnych" miałby jakikolwiek sens.


... natomiast, co do twojego tupetu, ..ty nazywasz tupetem wskazanie na niedojrzełość, nieodpowiedzialność, niekompetencję oraz schizofreniczność uzasadnień moda,
...widzisz ja natomiast tupetem nazywam np. działania gdy miast bronić w sposób uczciwy oraz racjonalny wyznawanego przez siebie "stanowiska" raportuje się o formalną ochronę wyznawanego przez siebie "stanowiska", którego racjonalnie nie sposób obronić lub tylko którego sam raportujący nie potrafi
racjonalnie bronić,
... rozumiem tego rodzaju tupet u słuchaczy radia maryja bo oni chronią swych wartości religijnych,..ale czy oficjalny scenariusz ma jakąkolwiek wartość religijną, wyznaniową ? tego jeszcze od nikogo prócz ciebie nie słyszałem,...

Użytkownik vkali edytował ten post 14.03.2010 - 08:50


#73

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok, wygrałeś. Odpowiem bez krzty złośliwości, cynizmu, ironii, itd:

Pisałem o tym, że popełniłeś dokładnie to samo wykroczenie (na razie robię założenie globalne, że było to wykroczeniem), co inny user, który dostał 3 dni przerwy. Można łatwo wywnioskować, że w takim razie pisałem głównie do administracji i gdyby nie błąd strony, to nawet o moim raporcie byś się nie dowiedział.

Po czym Ty czepiłeś się słowa "wierzących" i zrobiłeś wykład o prawdziwości teorii spiskowej. Mogłeś mnie zacytować w jakimś ogólnym temacie o 11.09 i tam odpowiedzieć, ale tu i w poprzednim temacie rozmawialiśmy o regulaminie i nie zamierzam dać się wyciągnąć na inne tematy. Tak samo co do mojego zgłoszenia się na stanowisko moderatora, też nie zamierzam odpowiadać. Jeśli masz uwagi, sprzeciwy, to wyślij do super moderatorów. Zwielokrotnisz tym samym szanse ich uwzględnienia, niż wypisując je po różnych tematach. Mnie już wystarczająco przepytał Przemo ;)

Jeśli zignorujesz to wyjaśnienie i Twoja odpowiedź będzie w podobnym tonie co poprzednie, to pozwolisz, że już nie odpiszę.

EDIT:

Jeśli zignorujesz to wyjaśnienie i Twoja odpowiedź będzie w podobnym tonie co poprzednie, to pozwolisz, że już nie odpiszę.


Jak napisałem, tak też robię. Dzięki.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 14.03.2010 - 11:13




#74

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, wygrałeś.


..nie bawi mnie zabawa, w wygrałeś - przegrałeś,..to twoja gra, ...do tego niska, dobra dla wszelkiej maści zahełmionych i niespełnionych,.....gra która mnie aktualnie interesuje, to gra w uczciwy, nieuczciwy,...w wolny, niewolny,...w sprzedajny, niesprzedajny,...w przytomny, nieprzytomny,...w świadomy, nieświadomy,.. w warty, niewarty,...w żywy, martwy,..itp.

..stąd interesuje mnie również jakie obrzydliwe działania oraz co obrzydliwego z siebie ludzie skrywają za pięknymi maskami

Użytkownik vkali edytował ten post 14.03.2010 - 11:14



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych