Skocz do zawartości


Z tym trzeba coś zrobić.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moje, jak to nazywasz neokidowe wpisy, były skierowane tylko i wyłącznie do Quintusa, który sobie wymyślił, że jestem agentem CIA. Wyjaśniliśmy sobie wszystko grzecznie na priv i obiecaliśmy, że w drogę już sobie wchodzić nie będziemy i koniec wycieczek. A do zbyt napastliwych wypowiedzi sam się przyznałem w jednym z tematów i już tego nie robię od kilku dni. A cały cyrk w dziale 9/11 (cynizmy, jaja, avatary CIA) rozpoczął się właśnie dzięki takim średnio poważnym wypowiedziom o agenturze, opłacaniu nas przez CIA itd. Nic nie zaczęło się bez powodu. Rozmawiałem też z Aquilą i podzielam jego zdanie, ze najlepiej po prostu to ignorować.

#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wnikam w Wasze rozmowy. Ja jako osoba, która jest świadoma pewnych spraw dostrzegam działalność cenzurującą pewnej grupy użytkowników nie tylko na tym forum. Daje się odpoczynek vkali z powodu o żenującym priorytecie, natomiast takich typków jak QQRIVER trzyma się i pozwala bezkarnie robić z tego miejsca cyrk. Mnie obrażał wielokrotnie i nawet nie został upomniany.

Ja w stowarzyszeniu zanim też podjąłem pracę w gazecie zapoznałem się z technikami celowej manipulacji i z przykrością stwierdzam, że tu są solidne podstawy do tego, by tak uważać. Kilka osób stosuje zdradliwe chwyty, które niestety wskazują na tego typu inicjacje.Cenzura w sieci jest powszechna a to, że jest to forum paranormalne.pl nie zobowiązuje do tego, by uważać że jest to wyjątek. Celowe manipulacje dzielą się na różne kategorie i dotyczą różnych spraw i posiadają różne źródła o charakterze zleceniodawczym.

#18

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziwne, że tych manipulacji nie widzisz ze strony swoich sprzymierzeńców na forum, ani materiałów z których korzystasz, zwłaszcza, że jak sam wspomniałeś pracujesz w jakiejś gazecie i deklarujesz, że trochę się na tym znasz.

#19 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Quintus działa emocjonalnie, co już go dyskwalifikuje.
Vkali wielokrotnie wykazał błędy Mariusha. Z niczym nie manipulował. Ostatnio nawet sam się przyznał, że źle spojrzał.
Ja w ostatnim czasie dwa razy przyznałem się do błędu przez własne niedopatrzenie i na tym polega różnica między nami a osobnikami, którzy zajadle bronią oficjalnych wersji chociażby w tematyce o 9/11. Nas się ośmiesza i sprowadza do poziomu kretynów.

Nie możesz mi zarzucać żadnych manipulacji, ponieważ ja usiłuję pokazać Wam szereg nieścisłości, jakie dotyczą 9/11. Jest solidny argument i to bardzo logiczny w przypadku porównania dwóch dziur od wewnątrz. Ewidentne ślady ładunków i ingerencji takich poczynań. Każdy, komu zależy na zrozumieniu zastanowi się dwa razy. To nie jest fantastyka, to są racjonalne argumenty. Tak samo jak w przypadku manewru. Boeing nie jest zdolny lecieć 4 metry nad ziemią z prędkością przelotową i przyczyna tkwi w wielu czynnikach, które temu przeczą. To nie jest tematyka UFO, która z miejsc dyskryminuje realność zagadnień. W obliczu takich wątpliwości, każdy analityczny umysł - bezstronny - zastanowi się kilka razy, a w postach oczywistych grup ludzi nie widać chęci zrozumienia i wspólnego szukania, tylko jest z góry założone stanowisko.

a przypadku tematyki o Egipcie pointa poczynań Aquili sprowadza się do wyjaśnienia - "ja nie widzę powodu, by".

Aquila nie widzi powodu, by SZUKAĆ, ponieważ on nie po to tutaj jest.


Nie zrobicie ze mnie idioty. Jestem w pełni świadomym człowiekiem i w pełni mającym świadomość o własnej wartości , jak i świadomym tego co pisze i świadomym wielu nieścisłości, które żyją wśród milionów ludzi. 70% społeczeństwa USA nie wierzy w oficjalne wydarzenia 9/11. To powinno Was zastanowić. A co druga osoba w Polsce, która ma łeb na karku powie ,że tu chodzi o prywatne interesy USA , jak w przypadku bliskiego wchodu i ropy naftowej i wielu dobrodziejstw.


I masz rację. Znam dobrze zagadnienie manipulacji i doskonale wiem, jak rozpoznawać objawy celowej cenzury niewygodnych treści.

Użytkownik Muhad edytował ten post 22.02.2010 - 14:01


#20

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, to może ja też się udzielę.
Jeśli chodzi o temat 9/11, to chciałem sobie przeglądnąć kilka postów, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie o tym co myślą forumowicze. No cóż, trochę się zawiodłem.

Problem jest taki, że jest podział między tych którzy tworzą teorie spiskowe, a tymi którzy je obalają. Moim zdaniem, nie powinno dokładnie tak być, bo wtedy jedna strona jest głucha na argumenty drugiej. Quintusowi udało się zadać kilka celnych pytań, które niestety utonęły gdzieś w mroku, a odpowiedź na nie może być ważna dla zwykłego, szarego użytkownika (np. dla mnie). 9/11 to nie jest coś co można "od tak" rozwiązać, bo to była jedna z najbardziej szokujących chwil w dziejach świata. Dlatego proszę, aby obie strony podeszły do tej kwesti na spokojnie, analizując wszystkie możliwości.

QQRIVER napisał żebyśmy uzgodnili co dokładnie się tam stało, bo obie strony się w tym nie łapią. Wydaje mi się że najlepiej by było zrobić listę co już zostało obalone, a co nie. Bo jak na razie jest poprostu sajgon i kłótnie które potrzebne są w tym temacie jak drzwi w lesie...

#21

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, po co się tak spinasz? Bez sensu zupełnie... Chcesz mnie ukarać? Nie ma sprawy... Ile razy nazwałem Cię świrem? Raz, może dwa. Dlaczego tak bardzo irytują Cię metody, które sam stosujesz? Napisałem, że nie będę szydził w innych tematach, bo mają one imo charakter czysto rozrywkowy. 9/11 jest natomiast obrzydliwym sposobem nabijania kasy za pomocą teorii spiskowych przez kreatury takie jak alex jones żerujące na tragedii ofiar zamachów i ich rodzin.

lol dajcie mi teraz bana na trzy tygodnie żeby Muhad poczuł się spełniony...

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 22.02.2010 - 21:54


#22

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś nie widziałem żeby Muhad przy każdym poście prosił o drobniaki. Tu nie chodzi o to czy ktoś inny nabija na tym kasę czy nie, ale o to aby dowiedzieć się prawdy.

#23

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakiej prawdy? Co Ty w ogóle mówisz? W 2001 w czasie zamachów ja od radia i telewizora nie odchodziłem? Co Ty wtedy robiłeś? Dżungle zwiedzałeś?

#24

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Damn... Muhad wygrałeś sam sobie daje bana na 9/11 na 3 tygodnie, ale sygnatury nie zmienię...

#25 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli jakikolwiek użytkownik łamie regulamin, lub też ubliża innemu taki post należy niezwłocznie zgłosić, jako naruszenie regulaminu wraz z uzasadnieniem, a nie na niego odpowiadać. W taki sposób rozpoczynają się pyskówki, a jak się kończą większość chyba wie.

Jeśli użytkownik łamie regulamin to moderator na to reaguje. A nie czeka na raport. Jeśli nie ma czasu na chociaż przeglądnięcie postów to co to za mod? Żeby kolorek utrzymać? Nikogo nie oskarżam (jakbym tego nie napisał to zaraz by się ktoś przyczepił ;) ), piszę tak ogólnie jak to tylko możliwe.

#26

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiej prawdy? Co Ty w ogóle mówisz? W 2001 w czasie zamachów ja od radia i telewizora nie odchodziłem? Co Ty wtedy robiłeś? Dżungle zwiedzałeś?


Nie prosiłem o przykład bezsensownego komentarza.

Przemo - wiesz, wydaje mi się że niektórzy nie dokładnie rozumieją że jest to Teoria. Czyli coś co powinno być zweryfikowane i co do czego powinne zostać przedstawione rozsądne argumenty/kontrargumenty potwierdzające lub zaprzeczające jej. No i ważne jest też to że nie można tego wszystkiego rozszyfrować "na raz". W każdej takiej teorii jest wiele różnych wątków które powinny być sprawdzone. To jest poprostu jak puzzle z których ułoży się większy obraz - trzeba sprawdzić każdy element, czy ewentualnie pasuje do całości.

#27 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chodzi o karę QQRIVER....przede wszystkim chodzi o cywilną odwagę i o własne sumienie. Dyskusję można prowadzić, jak z 7 osób nie jest uszczypliwych. Właściwie w tematach byłem sam z drobną pomocą vkali i quintusa. Próbowało się różnych sztuczek. Jestem ponad tym.

Swoje powiedziałem. Bawcie się.

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy wspieranie takich teorii jak brak samolotów w wieżach WTC to jest poszukiwanie prawdy i wyjaśnianie nieścisłości ? ludzie, błagam was. To jest szukanie podniety i taniej, śmiesznej sensacji. Szukanie nieścisłości to jest np. sprawa WTC 7, ale nie takie dziecinno - fantastyczne banialuki. I wiesz co muhad ? ja wierzę, że Ty nie manipulujesz, bo sam zostałeś zmanipulowany do tego stopnia, że wierzysz w to, co ci jutubowe filmiki pokazują. I nadal dziwi mnie ta bezkrytyczność do swoich materiałów, gdy było wykazywane że ktoś dopuścił się świadomej manipulacji.

#29

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o karę QQRIVER....przede wszystkim chodzi o cywilną odwagę i o własne sumienie. Dyskusję można prowadzić, jak z 7 osób nie jest uszczypliwych. Właściwie w tematach byłem sam z drobną pomocą vkali i quintusa. Próbowało się różnych sztuczek. Jestem ponad tym.

Swoje powiedziałem. Bawcie się.


To właściwie co byś chciał? Żebym się przyznał do manipulacji, kłamstwa? Nie za bardzo rozumiem. Będę się starał nie być uszczypliwym i złośliwym- dobrze? To wystarczy?

#30 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy wspieranie takich teorii jak brak samolotów w wieżach WTC to jest poszukiwanie prawdy i wyjaśnianie nieścisłości ? ludzie, błagam was. To jest szukanie podniety i taniej, śmiesznej sensacji. Szukanie nieścisłości to jest np. sprawa WTC 7, ale nie takie dziecinno - fantastyczne banialuki. I wiesz co muhad ? ja wierzę, że Ty nie manipulujesz, bo sam zostałeś zmanipulowany do tego stopnia, że wierzysz w to, co ci jutubowe filmiki pokazują. I nadal dziwi mnie ta bezkrytyczność do swoich materiałów, gdy było wykazywane że ktoś dopuścił się świadomej manipulacji.


Nie urągaj mojej inteligencji. Nie jestem naiwnym nastolatkiem tylko w pełni świadomym człowiekiem. Dla mnie cała sprawa 9/11 i rządów USA w całej ich historii śmierdzi na kilometr. Wystarczy, że widzę skutki ich działań i ja wiem co jest grane. Wystarczy, że widziałem WTC7 walące się pomimo tego, że nie był praktycznie w ogóle dotknięty pożarem , o samolocie nie wspomnę. To jeden z cudów 11 Września. Drugim cudem było zawalenie się pozostałych wież, czyli 3 w sumie. To drugi cud i ewenement w historii. Trzecim cudem jest manewr lotu77 4 metry nad ziemią z prędkością 950km/h. Czwartym cudem tylna dziura w pentagonie identycznie wyglądająca jak po detonacji ściany. Kolejnym cudem jest to, że żadna kamera nie uchwyciła najbardziej monitorowanego miejsca w USA. Kolejnym cudem są niesamowite skoki na giełdzie dwa dni i dzień przed "atakiem terrorystów". Ktoś nieźle się obłowił. Fiu fiu.;) Takich cudów w tym zamieszaniu można odszukać bez problemów z setkę, więc proszę Cię...Ty mi o naiwności nie wspominaj, bo czasem jak Was czytam to ręce opadają.

To właściwie co byś chciał? Żebym się przyznał do manipulacji, kłamstwa? Nie za bardzo rozumiem. Będę się starał nie być uszczypliwym i złośliwym- dobrze? To wystarczy?


O przeprosiny nie proszę. Po prostu nie rób z siebie idioty, dziecka neo i nie stosuj tych swoich tanich sztuczek w tematach , które zakładam. W ogóle nie stosuj swoich sztuczek w odniesieniu do mojej osoby, bo już dawno powinniście zauważyć, że ja się na to nie nabieram.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych