Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktoś na gape


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kihumu.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kasacja.gif
rekl2.gif

Za taką chamską reklamę wylatujesz od razu.
ban180.gif

Wszystko
  • 0

#32

necka115.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie robione było 13 Listopada 2018 roku o 6.30 rano ...Chodziło o uwiecznienie pierwszych przymrozków ...

Załączone grafiki

  • IMG_20191113_062557954.jpg

  • -1

#33

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie mamy patrzeć?


  • 0



#34

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ty się przymrozkami pochwalić chciałeś czy może wezmiesz to swoje zdjęcie i w paincie obramujesz gdzie tu się dopatrywać kacperka?

 

szkoda że przez monitor nie można takim autorom sprzedać klapsa na dziąsło na ogarniecie bo niektórym by się przydało...


  • 0



#35

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie ale gdzie ten duch? Tak się dobrze ukrył że go nie widać :szczerb: .





#36

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Autorowi chodzi o tą zieloną plamę. która jest wynikiem załamania się światła.

Także tego....





#37

necka115.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szok ...mam też drugie ujęcie ...ponieważ zdjęcia były trzy moge wszystkie dodać.... nie sadziłam ,że tutaj taka dyskusja powstanie . Ja bez dopatrywania widzę w samochodzie na środkowym miejscu .... ''coś''


szok ...mam też drugie ujęcie ...ponieważ zdjęcia były trzy moge wszystkie dodać.... nie sadziłam ,że tutaj taka dyskusja powstanie . Ja bez dopatrywania widzę w samochodzie na środkowym miejscu .... ''coś''


Żadna prowokacja z mojej strony nic z tych rzeczy ...NIE LOGUJE SIĘ CO CHWILKE nawet nie spodziewałam się tylu komentarzy i takiej sytuacji ....Trzeba być ślepym żeby nawet zarysu nie zauważać ....


Obok jest tylko parking strzeżony ...nie ma żadnej budowy ....auto zaparkowane przy ulicy ....skąd tutaj wpisy ,że niby jakiś kościół w budowie ? nic takiego nie pisałam 


Ja nic nie zrobiłam ....sądziłam ,że jeżeli dodam tutaj zdjęcia ktoś pomoże mi ewentualnie ustalić co uwieczniłam na zdjęciu ...jakieś prowokacje o co chodzi?

Załączone grafiki

  • IMG_20191113_062557954.jpg

  • 0

#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomyliłaś tematy
Chodzi o to co zaznaczyłem?

d97ehzte5flc.jpg
  • 0



#39

necka115.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tutaj w domu ... często migaja mi ''światełka'' wtedy biore telefon i po prostu robie zdjęcie....Tak było i tym razem stanęłam w drzwiach odwróciłam się i zrobiłam fotkę ... Bardzo prosze nie wmawiać mi  prowokacji , gry świateł czy czegokolwiek innego miałam inne zamiary sądziłam ,że ten portal jakoś raczej pomoże mi ktoś wyjaśnić co ''łapie'' się na tych zdjęciach20190713_021546.jpg 20190713_021546.jpg

 


 

ty się przymrozkami pochwalić chciałeś czy może wezmiesz to swoje zdjęcie i w paincie obramujesz gdzie tu się dopatrywać kacperka?

 

szkoda że przez monitor nie można takim autorom sprzedać klapsa na dziąsło na ogarniecie bo niektórym by się przydało...

Po pierwsze to ''chciałaś'' a po drugie jak masz za dużo energii to zapisz się na siłownie :)


  • 0

#40

necka115.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak dokładnie o to  ...dodałam też drugie zdjecie 


  • 0

#41

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zielone w aucie to nie jest fotel dziecięcy?
I po co robiłaś to zdjęcie pustego auta z otwartymi drzwiami?
I na co mamy patrzeć na tych nowych zdjęciach?
  • 0



#42

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba być ślepym żeby nawet zarysu nie zauważać ...

Trzeba być głupim, aby tak sądzić. 

Widać coś, co wygląda na napompowany worek foliowy. Pierwotnie sądziłem, że to plama światła na szybie, ale odbicia są za fotelem kierowcy i tenże fotel częściowo to zasłania. Dla mnie to coś wsadzone za fotel kierowcy, a zielonkawa barwa to wypadkowa żółtych lamp sodowych i flesza.

Miałem kiedyś znajomego, który na fotelu kierowcy woził manekina. Dlaczego? Bo mu wolno.





#43

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszyscy doszukują się duchów czy innych stworzeń w zdjęciach które jedynie nadają się do kosza. Zdjęcia słabej jakości od razu usuwam i poprawiam do skutku, nie zostawiam syfu na karcie bo mi po prostu szkoda miejsca na badziew. Druga sprawa to czym było robione zdjęcie. Trzecia sprawa to żółte światło lampy na tle niebieskiego koloru daje zieloną poświatę która tutaj prawdopodobnie wpadła do środka poprzez wewnętrzne okno z otwartych drzwi. Wystarczyłoby zdjęcia z innej perspektywy i owej zielonej poświaty by nie było. Tutaj ma znaczenie data, godzina, kąt padania i kolory żółty+niebieski=zielony. Ale to wiedza podstawowa bodajże się z zerówki czy pierwszej klasy szkoły podstawowej.

 

Zdjęcia drugie to nic innego jak rozmazany kolega. Być może ktoś chciał Ci zrobić kawał i gdy widział aparat z selfi postanowił zrobić małe heheszki. I teraz będzie standard czyli byłam sama, nikogo nie było w pobliżu, musicie mi uwierzyć itd. 

 

Edit.

Przyjrzałam się raz jeszcze temu drugiemu zdjęciu i stwierdzam że wiesz sama kto stoi za Tobą, w przeciwnym razie zrobiłabyś zdjęcie całej siebie, a nie tylko połowę czyli zamiar był taki, że chciałaś uchwycić "Coś"/"kogoś" za Tobą.





#44

necka115.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego wszyscy doszukują się duchów czy innych stworzeń w zdjęciach które jedynie nadają się do kosza. Zdjęcia słabej jakości od razu usuwam i poprawiam do skutku, nie zostawiam syfu na karcie bo mi po prostu szkoda miejsca na badziew. Druga sprawa to czym było robione zdjęcie. Trzecia sprawa to żółte światło lampy na tle niebieskiego koloru daje zieloną poświatę która tutaj prawdopodobnie wpadła do środka poprzez wewnętrzne okno z otwartych drzwi. Wystarczyłoby zdjęcia z innej perspektywy i owej zielonej poświaty by nie było. Tutaj ma znaczenie data, godzina, kąt padania i kolory żółty+niebieski=zielony. Ale to wiedza podstawowa bodajże się z zerówki czy pierwszej klasy szkoły podstawowej [...]

oczywiście ,że zrobiłam zdjęcie całej siebie ...moge wysłać ale w prywatnej konwersacji niekoniecznie chciałam dodawać na forum zdjęcie całej siebie więc zdjęcie obciełam ...ale tak jak mówie mogę wysłać całe zdjęcie tak jak uchwyciłam . Jakaś paranoja myślałam ,że raczej ktoś tutaj pomoże mi rozwikłać zagadkowe zdjęcie ale chyba jednak za trudne to jest bo na siłe jakieś głupoty wmawiacie dlaczego tak a dlaczego nie inaczej...A ja po prostu bez złych intencji ''dziwne '' zdjęcia postanowiłam tutaj udostępnić. hymmm ktoś za mną stał? no właśnie ale kto albo co jakbym wiedziała bądz znała jak napisales koleszkę to nie robiłabym z siebie idiotki ...można to sprawdzic przecież istnieją różne programy których ja nie posiadam ....nawet nie znam 


Co mnie obchodzi Twoj kolega...o jal soe ma do yego gotp ...yyy raczej nijak bo z tyłu jest puste miejsca nic nie wozimy dlatego w ogole to zdjecie postanowilam dodać...


Użytkownik TheToxic edytował ten post 14.05.2020 - 09:48

  • 0

#45

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@necka115

 

Ile Ty masz lat? Albo jesteś osobą młodą albo niewykształconą. Może zróbmy tak, że nie odpisuj na szybko bo ja Twoich odpowiedzi zwyczajnie nie rozumiem. Na forum istnieje bowiem regulamin w którym pisze żeby wypowiadać się w taki sposób aby inni mogli Cię zrozumieć (FAQ 4.2). Jeśli masz problem z napisaniem prostej odpowiedzi zwyczajnie nie odpisuj.

 

Co mnie obchodzi Twoj kolega...o jal soe ma do yego gotp ...yyy raczej nijak bo z tyłu jest puste miejsca nic nie wozimy dlatego w ogole to zdjecie postanowilam dodać...

 

Proszę o przetłumaczenie, jeśli jest to problem to propozycję podałam wyżej.

 

Jakaś paranoja myślałam ,że raczej ktoś tutaj pomoże mi rozwikłać zagadkowe zdjęcie

 

Na oczy też się coś rzuciło? A co do tej pory robili użytkownicy jak nie próbują pomóc?

  • Staniq napisał "Autorowi chodzi o tą zieloną plamę. która jest wynikiem załamania się światła."
  • Wszystko napisał "To zielone w aucie to nie jest fotel dziecięcy?"
  • Znów Staniq napisał "Widać coś, co wygląda na napompowany worek foliowy."
  • Ja napisałam "żółte światło lampy na tle niebieskiego koloru daje zieloną poświatę która tutaj prawdopodobnie wpadła do środka poprzez wewnętrzne okno z otwartych drzwi"

Proszę czytać post ze zrozumieniem. Na tym forum jest przewaga osób dorosłych, którzy są nastawieni na logiczne  wytłumaczenia. Nie podniecamy się zamazanymi zdjęciami, nie doszukujemy się w nich czegokolwiek bo to jest śmieć. Zdjęcia słabej jakości się usuwa, a nie wstawia na forum i robi zamieszanie bo nie dość że zajmujesz nasz czas to jeszcze obrażasz się, że odpowiedzi Ci nie pasują bo nie są zgodne z Twoimi pomysłami.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych