Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dowody na pozaziemską pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#16

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przydałoby się więcej informacji. Jeden artykuł (i to taki, w którym praktycznie nie ma podanych żadnych źródeł) to trochę za mało.
  • 0

#17

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, nie zapominaj, że prócz istot, które chcą siebie i innych pogrążyć w smolistym smogu, to są również istoty, które chcą się rozwijać i ewoluować. Kwestia wolnej woli, jest tutaj podzielona, trzeba pozwolić jednym na trucie, ale innym na rozwój. Ja nie widzę sprzeczności między ingerencją "obcej" cywilizacji a wolną wolą mieszkańców planety. Zresztą jeżeli naprawdę jakaś rasa skonstruowała sobie DNA człowieka i "posiała" na planecie, to już wtedy stała się odpowiedzialna za nas.
  • 0

#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Owszem, można podejść do tematu i w ten sposób jak Przemo, ale pytanie o dowody na ingerencję obcych istot w ochronę Ziemi, nadal pozostaje otwarte.
Jakie to dowody, konkrety poproszę. :smile:
Bo jak dotąd, mamy tylko same domysły.
  • 0

#19 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

dokładnie, co to za dowód że wulkan nie wybuchł ? a we mnie dziś jak jechałem na rowerze nie trafił samochód, minmną czuwa, jakis obcy zapewne ;)

TAk więc, i mają bazy od baaaardzo dawna

No a z tymi rozbłyskami to juz smiech na sali kompletny, o ile mi wiadomo, ? w jaki sposób wykonuje sie takie obliczenia ?

Skąd wiecie o meteorytach,bo NASA nic nie mówi ??
  • 0

#20

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i skąd macie info że te rozbłyski powinnybyły skasować całą elektronike na ziemi ? w jaki sposób wykonuje sie takie obliczenia ?

stąd -----> http://www.indiadail...torial/3143.asp
  • 0

#21

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indiadaily to coś takiego jak nasz Fakt. Więc nie brałbym za bardzo tego żródła za wiarygodne.
  • 0

#22

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

chruszczow, to że wybuchy słoneczne zakłócają kominikację na Ziemi to ani tajemnica ani nowość.

Ziemianie nie są świadomi warunków, jakie panują 150 km powyżej ich głów. Gdyby nie magnetosfera i jonosfera, absorbujące większość szkodliwego promieniowania, usmażylibyśmy się szybciej niż kurczaki na ruszcie. Mimo to możemy odczuwamy skutki aktywności naszej gwiazdy. Wszystko, co opuści ochronny kokon wokół Ziemi, znajduje się pod wpływem siejącego spustoszenie wiatru słonecznego. Czasem jego podmuchy są tak silne, że docierają i do samej Ziemi: w 1989 roku 6 milionów ludzi w Quebec zostało odciętych od elektryczności, gdy naładowane cząstki uszkodziły linie energetyczne i wysadziły transformatory.

Cytat z http://news.astronet.pl/news.cgi?3110

Mało tego - naukowcy badają nawet zależności pomiędzy aktywnością słońca a cenami zboża http://www.wprost.pl/ar/?O=72967

Od Słońca zależy wszystko - to serce naszego układu. Ziemskiemu polu magnetycznemu nie należy przesadnie ufać bo wystarczy jeden większy wybuch słoneczny i będzie reset Ziemi :-D
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

chca zmniejszyc skutki katastrof az do 2012. :)

:lol2: dlaczego do 2012? co im zależy na tej dacie akurat? poza tym to troche przegięcie z tą "ochroną" od innych istot :-/ :huh2:


do 2012 coraz bardziej bedzie kaprysna nasza planeta a w 2012 bedzie koncowy pokaz..to ma powiazanie z Egiptem i piramidami i Orionem...Kto nie wie niech sobie poczyta.
  • 0

#24

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a z tymi rozbłyskami to juz smiech na sali kompletny, o ile mi wiadomo to przed rozbłyskami chroni nas pole magnetyczne a nie kosmici

chruszczow, jakiś mało obeznany jesteś. w roku bodaj 1997 kilka stanów USA zostało pozbawionych pradu, bo słoneczko bekło sobie rozbłyskiem. A teraz pomyśl jeśli idzie ich kilka i mają większą moc... odpowiedz sobie sam.
  • 0

#25

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... Nasuwa mi się pewna myśl... Graliście kiedyś w "Sandbox of God"? Po pierwsze: jeżeli nie, to spróbujcie, jest w interncie za darmo. Po drugie: Tam na każdy "etap" gry ma się kilka możliwości i trzeba kombinować. Np., gdy najpierw spuścimy ulewę, a potem meteor, to powstanie góra, a jeżeli odwrotnie to powstanie wypełniony wodą krater. W ten sposób, kiedy zużyjemy wszystkie "karty" możemy przejść do następnego "etapu" i w ten sposób wykonywać różne cele. Może to też coś w ten deseń? Grają do 2012, kończy się czas, zostawiają nas i robią nową grę. I powstaje kolejna cywilizacja. A jak się nie uda (np. nie rozwiną jej odpowiednio) to zostawiają takich tumanów i tworzą sobie kolejną planetkę.
  • 0

#26

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oni czuwają i chronia nas, jak my zwierzą :>
  • 0

#27

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co poniektórym to jednak przydałby sie mały odpoczynek od forum, coraz większy beton wymyślacie
Dzisiaj pokazałem to koledze i zacytował to tak:
"Mądry pisze dla zabawy, głupi czyta bo ciekawy"
mysle ze trafnie ;-)
  • 0

#28

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

PRZYSZŁY MODY I WSZYSTKO ZEPSUŁY

Zawsze możemy zepsuć więcej, jeśli takie jest Twoje życzenie.

Owszem mozecie, mam rozumieć ze zawsze w dobrej sprawie tak ?? :drink: :lol : :lol : :lol : :lol : :lol : :lol : :lol :
  • 0

#29

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Owszem mozecie, mam rozumieć ze zawsze w dobrej sprawie tak ?? :drink: :lol : :lol : :lol : :lol : :lol : :lol : :lol :

Jak najbardziej, ale wpierw zacznij utrzymywać swoje ironie na wodzy :)
  • 0



#30

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aż dziwne że nikt o Bogu nie napisał, tylko sami kosmici. Czyżby nikt nie twierdził ze opatrzność pozwala nam ciągnąć egzystencję na planecie?
[że to pisze nie znaczy, że jestem wierzący]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych