Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarny prostokąt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pojawia mi się na samej górze forum i nie mogę zmieniać tematów itd. To wygląda mniej więcej jak jakaś reklama, tylko cała czarna. Nie wiem co z tym zrobić, może brak mi jakiejś wtyczki albo czegoś?? Pomocy, bo to się staje już denerwujące takie odświeżanie w nieskończoność strony i klikanie, zanim pojawi się ta czarna plama ;/

#2

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pojawia mi się na samej górze forum i nie mogę zmieniać tematów itd. To wygląda mniej więcej jak jakaś reklama, tylko cała czarna. Nie wiem co z tym zrobić, może brak mi jakiejś wtyczki albo czegoś?? Pomocy, bo to się staje już denerwujące takie odświeżanie w nieskończoność strony i klikanie, zanim pojawi się ta czarna plama ;/


Jakiej przeglądarki używasz?



#3

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Pojawia mi się na samej górze forum i nie mogę zmieniać tematów itd. To wygląda mniej więcej jak jakaś reklama, tylko cała czarna. Nie wiem co z tym zrobić, może brak mi jakiejś wtyczki albo czegoś?? Pomocy, bo to się staje już denerwujące takie odświeżanie w nieskończoność strony i klikanie, zanim pojawi się ta czarna plama ;/


Jakiej przeglądarki używasz?


firefox i dodam (nie wiem czy to ma znaczenie) że mam vistę
a na poprzednim komputerze miałam firefox i xp i mi się to nie zdarzało...

#4 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Którą wersję FireFoxa?
Jeżeli jedną ze starszych to spróbuj zainstalować najnowszą (3.6) i sprawdź czy problem z paskiem nadal istnieje.

#5

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe wierz mi, że Vista ma znaczenie. Ogólnie na Viscie miałem problem z FF i w końcu zainstalowałem Opere i wszystko dobrze działało. Google Chrome też ładnie chodziło. Ale z mozillą były jakieś problemy nie wiem czemu. Wiem, że nie u wszystkich z Vistą tak się działo. Na twoim miejscu zaczął bym od zmiany systemu...



#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opera!!!!111 Zainstaluj Opeeeereee!

Wyszedł ze mnie teraz fanboy... ;d



#7

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mozillę aktualizowałam wczoraj. więc jest chyba najnowsza.

a co do systemu, to generalnie nie lubię zmian tego typu :P mogę mieć win 7 ale czy uważacie że jest lepszy ??

#8

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja bym proponował XP...



#9

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co prawda raczej nie mam spiskowej natury, ale może Microsofcik specjalnie rzuca kłody pod nogi Mozilli i utrudnia działanie ich przeglądarek na najnowszych Windowsach ?


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych