Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pentagon: skąd wystrzelono pocisk?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#76

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

xoenx

No wiem, ale ja nic nie mogę na to poradzić. Zauważyłeś może jedną rzecz? Praktycznie wszystkie moje posty są tutaj. Zadałeś sobie pytanie dlaczego? Dlaczego, ktoś postanowił szydzić tylko w tym temacie? Odpuścił te wszystkie bzdury o chanellingach, reptilianach pustej ziemi itd., dlaczego? Nie mam zamiaru tam w ogóle pisać, jakie mogą być powody hmmm...

Ninja edit

Zanim mnie zbanują to chyba powinni dać jakieś ostrzeżenia hmm... pomimo tego nie dostałem żadnego... Wiesz dlaczego^^?Tak się dziwnie składa, że nikogo tym co robię jakoś specjalnie nie obraziłem ;)

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 21.02.2010 - 16:55

  • 0

#77 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

xoenx

No wiem, ale ja nic nie mogę na to poradzić. Zauważyłeś może jedną rzecz? Praktycznie wszystkie moje posty są tutaj. Zadałeś sobie pytanie dlaczego? Dlaczego, ktoś postanowił szydzić tylko w tym temacie? Odpuścił te wszystkie bzdury o chanellingach, reptilianach pustej ziemi itd., dlaczego? Nie mam zamiaru tam w ogóle pisać, jakie mogą być powody hmmm...


..ale źle się zabierasz za to, zrozum..

----
W tym momencie, taką mała radę dać chcę: usuńcie cały dział 9/11.
Skoro już wszystko wiemy, a celu nie mają teorie spisku żadne(pomijam sprawę STYLU), to po co on tu jest?
Dlaczego mam nieodparte wrażenie, że z punktu widzenia góry to miejsce ma służyc rozrywce i niczemu wiecej, pytam z ciekawości?
Skąd to wrażenie?
Otóż daję parę pytań, linków, a Wy omijając chęć pogadania NA TEMAT dalej swoje.
I jak się nie wkurzyć.

upd: Flix z pewnością wniósł poprzednim wpisem coś do tematu..omfg.
To jest właśnie to.

Użytkownik xoenx edytował ten post 21.02.2010 - 16:59

  • 0

#78

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

xoenx

Widziałeś ile pracy w wiele tematów dotyczących 9/11 włożyli sceptycy, tacy jak Aquila czy Mariush? Ja bym wyrzucił chyba monitor przez okno gdyby ktoś co parę dni odgrzebywał to samo i ciągle zadawał te same pytania :/ To co jest chociażby w debacie ma objętość pracy magisterskiej :/ WTF? A co robią zwolennicy? Wejdzie taki Easy_Rider napisze jakieś farmazony o wozie strażackim i myśli, że odkrył wielką prawdę... Muhad wklei parę filmików i linków i męczy masą pytań, sam natomiast ignoruje wszystkich, którzy z pytaniem zwrócą się do niego., a jak w końcu odpowie to jest to jego "widzimisię". No błagam... Oni nawet nie czytają tego co zostało napisane, tylko cały czas powtarzają to samo jak mantrę... Poza tym stosują techniki dokładnie takie jak ja...

I niech zwolennicy do cholery jasnej ustalą w końcu między sobą jedną wersję wydarzeń:P

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 21.02.2010 - 17:03

  • 0

#79 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

I niech zwolennicy do cholery jasnej ustalą w końcu między sobą jedną wersję wydarzeń

Bład - nadal wrzucasz nas wszystkich widzę, do jednego wora, w którym potem ktoś będzie chciał mieszać celem wyżywki...imho, niestety :E

Widziałeś ile pracy

widziałem widziałem, i wiesz widzę dzień w dzień SETKI wątków na dziesiatkach for na ten temat.
10 lat po wydarzeniach ludzie NADAL NIE WIERZĄ.
Czy patrząc na to z socjologicznego punktu widzenia, nie dociera do was, że taka sytuacja nie jest bez przyczyny?
Mogę po raz kolejny napisać - nie jest ważne, co się stało, tylko CZYM się to kończy.
Przez 10 lat widziałem JEDEN wątek z takim zapytaniem.

Naprawdę, usuńcie CAŁY dział 9/11, bo to śmiech na sali.

Zastanawiam się, czemu pan Aquila chętnie ośmiesza każdy wpis jednych osób, ale gdy pojawia się pytanie LOGICZNE, nagle jest CISZA.

Użytkownik xoenx edytował ten post 21.02.2010 - 17:36

  • 0

#80

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale powiedz mi jedno Xoenx Czy nie jest to denerwujące jak przedstawiciele ts ciągle odgrzebują jedne i te same zdjęcia, filmiki które już dawno zostały przez nas obalone. Każdy z nich ma inna teorię: jeden powie że to wóź strażacki strzelał, inny że generator, że nie było samolotów itp To już nam się dawno znudziło i nie mamy zamiaru ciągle odpowiadać na to samo
  • 1

#81

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 lat po wydarzeniach ludzie NADAL NIE WIERZĄ.
Czy patrząc na to z socjologicznego punktu widzenia, nie dociera do was, że taka sytuacja nie jest bez przyczyny?


xoenx, ale zastanów się - co to niby za argument? Ponad 40 lat po lądowaniu na Księżycu są ludzie, którzy wciąż w to nie wierzą, nawet mimo tego, że najnowsza sonda zrobiła lądownikom wiele zdjęć na których widać nie tylko urządzenia, jakie astronauci rozkładali, ale nawet ich ślady. A ludzie nie wierzą, bo po prostu nie znają zbyt dobrze "oficjalnej wersji" albo mają z tego jakieś plusy - na przykład przekonanie, że "znają Prawdę!".
  • 4



#82

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Naprawdę, usuńcie CAŁY dział 9/11, bo to śmiech na sali.

A o dział o UFO, o lądowaniu na księżycu, o NWO, czy tajnych projektach to nie? 8) Jak już usuwać to całe forum najlepiej. Po co siać zamęt w umysłach owieczek? Niech obniżą cenę wódy, zalegalizują wszelkie narkotyki, zwiększą natężenie propagandy w mediach - tak będzie łatwiej nami rządzić :roll: Po co my w ogóle dyskutujemy, przecież i tak jesteśmy małe szaraczki, które w obliczu nadchodzących zmian mogą jedynie robić Beeee, beeeee i się wszystkiemu przyglądać.
  • 0

#83 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale powiedz mi jedno Xoenx Czy nie jest to denerwujące jak przedstawiciele ts ciągle odgrzebują jedne i te same zdjęcia, filmiki które już dawno zostały przez nas obalone. Każdy z nich ma inna teorię: jeden powie że to wóź strażacki strzelał, inny że generator, że nie było samolotów itp To już nam się dawno znudziło i nie mamy zamiaru ciągle odpowiadać na to samo


Jasne..
Ale ja nie wnikam w ICH pytania. Zadaję inne, chcę wierzyć, ze logiczne, szukając INFORMACJI.
I się nie da :E

Użytkownik xoenx edytował ten post 21.02.2010 - 18:09

  • 0

#84

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wskaż mi kłamco w którym miejscu w kwestii 9/11 skłamałem lub dokonałem się fałszerstwa?


O jezu. A w którym to miejscu twierdzę, że kłamiesz??? Masz niezwykle niski próg pobudzenia, a co za tym idzie, nie czytasz ze zrozumieniem tego co ktoś, o odmiennym od twojego światopoglądu, pisze. A więc podpowiem.
W żadnym. :roll:

A wracając do tematu: ciekawym jest poszukiwanie miejsca odpalenia pocisku (rakiety), zanim nawet udowodni się lub chociaż uprawdopodobni się pojawienie się takowej na scenie. Zacznijmy się doszukiwać jakichkolwiek śladów nim poczniemy dyskutować o miejscu jej odpalenia. Nie znam się na rakietach ale wielkość zniszczeń samego budynku wskazuje na dosyć spory ładunek, a co za tym idzie, "nosiciel" musi też być całkiem sporawy. A (bo się tutaj nie znam) czy odległość od miejsca startu do celu nie musi być w miarę spora, by sama rakieta osiągnęła jakąś interesująca szybkość.

Użytkownik NoMeansNo edytował ten post 21.02.2010 - 17:53

  • 0

#85

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panowie, dwa pytania
Dołączona grafika
Czy to wam wygląda jak walące się jedno na drugie piętra ?
Czy raczej na efekt działania ładunków wybuchowych?

taki żarcik, bo i tak wiem, co odpiszecie.

Po prostu cała ta oficjalna historia o 911 od początku do końca nie trzyma się kupy. Gdyby był tylko jeden ślad, jeden cud, jedna wątpliwość - pewnie nikt by się tym nie przejmował. Problem w tym, że są na to dowody i jest ich całe mnóstwo. Jednak w mediach cisza, politycy milczą, a zpewnością wiedzą co naprawdę się wtedy wydarzyło. Zatem i politycy i dziennikarze - nie po raz pierwszy zresztą - pokazali, że w większości są sk...m towarzystwem. To jest przerażające, że nasze państwo zostało wciągnięte do osi zła, do realizacji interesów szemranych panów, którzy realizują szemrany plan. Wiem, że nasza - spiskowców - działalność, w obliczu totalnej znieczulicy - skazana jest na pożarcie, ale zawsze jest jakaś nadzieja.

Wtedy w WTC zginął mój bardzo dobry znajomy, który wyjechał do Nowego Yorku pół roku wcześniej. Taki był szczęśliwy... Byłem wściekły, bezradny i nie mogłem się z tym pogodzić. Dałem się zwieść, że zrobili to panowie w turbanach i na początku, tak jak większość, chciałem wojny, zemsty itp. Ale potem nastąpił szok - wielki szok, pod wpływem którego jestem do dzisiaj. Dlatego też tak bardzo leży mi na sercu ta cała historia i dlatego tak ostro reaguje na wasze działania. Trudno mi uwierzyć, że są ludzie, dla których ta tragedia oznaczała nadejście lepszego jutra, dla których utrzymywanie tego kłamstwa to świetna zabawa.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 21.02.2010 - 18:22

  • 0

#86

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panowie, dwa pytania
Czy to wam wygląda jak walące się jedno na drugie piętra ?
Czy raczej na efekt działania ładunków wybuchowych?

:hm:
Jeżeli to ma być dowód zastosowania ładunków wybuchowych do przeprowadzenia kontrolowanego wyburzenia, to biorąc pod uwagę inne, oglądane przeze mnie kontrolowane wyburzenia, wygląda, co najmniej dziwnie i z lekka chaotycznie. Albo kontrolowane wyburzenie, któremu z oczywistych powodów nadano cechy naturalnego procesu rozpadu konstrukcji.

edit AlienGrey
Dobra.
Koniec tej szopki.
Dołączona grafika

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych