Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kule - czym są ? (Materiały filmowe + zdjęcia)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#46

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście, spektakularne zjawisko. Ciekawe, co to było. :) Trudno określić nawet kształt tych obiektów - wszystkie wydają się być świetlistymi kulami. Czy nie było więcej świadków, nagrań? Wydaje mi się, że to zjawisko było na tyle widoczne, i to w biały dzień, że spodzieiwałbym się jeszcze więcej nagrań, choćby z komórki i jakiś świadków... :>
  • 0

#47

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie najlepszy film z UFO jaki widziałem, nie da się tu w dwóch zdaniach opisać co to może być i to właśnie dodaje mu "smaczku"...Kiedy nam będzie dane zaobserwować taki fenomen!?
  • 0



#48

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest to zdecydowanie jeden z lepszych jak nie najlepszy tego typu film jaki widziałem. Mam nadzieje że dowiemy się czegoś na temat tych obiektów bo takie filmiki są zazwyczaj szybko zapominane.
  • 0

#49

Dootix.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wygląda świetnie,Chyba najlepszy(jeśli nie najlepszy)film o UFO jaki w życiu widziałem.Jestem przekonany na 75-80% że to naprawdę pozaziemskie istoty.
  • 0

#50

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to te kule które robią piktogramy?? Film rewelacja !! ...
  • 1



#51

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

te światełka poruszają się tak niedorzecznie, że uznawanie tego za obce formy inteligencji jest przejawem totalnej głupoty, ale co kto woli.
  • 0

#52

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda jak pokazy powietrzne, jakieś hokus-pokus ;)
  • 0

#53

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

asp Czekalem na taki post jak powyzej, zaraz ktos dojdzie do wnoisku, ze to balon atmosferyczny. Skoro czegos nie rozumiemy to trzeba to zanegowac :)

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.

Co to filmu, faktycznie jeden z lepszych, nie mozna mu nic zarzucic, a fejkiem nie jest napewno.
  • 0

#54

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.



crc:Tak myślałem, że to o to chodzi, Dzięki za fotkę, myślę że się nie obrazisz jak ją tutaj wstawię... Ta fotka to tylko i wyłącznie twoje znalezisko i nie przypisuje sobie jej znalezienia ...

Dołączona grafika


Link do fotki: http://img190.images...72sekwencja.jpg

sechmet: pokazy powietrzne będą w tym roku w moim mieście pod koniec sierpnia ( Air Show)... zapraszam:)
  • 1



#55

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

asp Czekalem na taki post jak powyzej, zaraz ktos dojdzie do wnoisku, ze to balon atmosferyczny. Skoro czegos nie rozumiemy to trzeba to zanegowac :)

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.

Co to filmu, faktycznie jeden z lepszych, nie mozna mu nic zarzucic, a fejkiem nie jest napewno.



a co tu jest do rozumienia, śmierdzi fakem, a jeśli okażę się to inteligentą formą życia, lub zjawiskiem meteorologicznym, to co to zmieni coś ? Bo ani to ładne nie było, ani zbyt efektowne, a wygląda poprostu komicznie i mało relanie.
  • 0

#56

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

asp Czekalem na taki post jak powyzej, zaraz ktos dojdzie do wnoisku, ze to balon atmosferyczny. Skoro czegos nie rozumiemy to trzeba to zanegowac :)

Skoro czegoś nie rozumiesz (a dokładniej - nie wiesz, co to jest) nie oznacza to automatycznie, że musi to być pojazd pilotowany przez istoty pochodzące spoza Ziemi. Najpierw trzeba wykluczyć wszystkie racjonalne rozwiązania, a dopiero później doszukiwać się w tym czegoś paranormalnego. Istnieje jakieś 99% szans, że owy filmik to fake (bo 99% tego typu rzeczy to tylko imitacje, a naprawdę niewyjaśniony jest jedynie ten jeden procent - a może i nawet mniej).

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.

Zdjęcia sprawdzili spece od fotografii i potwierdzili, że to rzeczywiście autentyk, a nie Photoshop?

Co to filmu, faktycznie jeden z lepszych, nie mozna mu nic zarzucic, a fejkiem nie jest napewno.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że to nie jest fake? Widziałeś wyniki badań specjalistów od fotografii/filmów/efektów specjalnych?

To, co widać na filmiku, bardzo łatwo podrobić. Nie ma żadnych punktów odniesienia (widać tylko niebo i owe żółte obiekty) nie mają one żadnych szczegółów, nie oświetlają okolicy etc. Domyślam się, że autor nie będzie chciał oddać filmu do badań (bo jeszcze ktoś by mógł odkryć, że to podróbka) - i na tym zakończy się historia owego "przełomowego" filmu.

Odnośnie sposobu poruszania się obiektów - nie widziałem nic, co wskazywałoby na jakąkolwiek inteligencję.
  • 0

#57

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.

Zdjęcia sprawdzili spece od fotografii i potwierdzili, że to rzeczywiście autentyk, a nie Photoshop?

Nie no! Co do tych zdjęć to od razu widać, że nie przedstawiają niczego prawdziwego. Kule światła, które nie dają światła? Wygląda to bardzo neinaturalnie - ewidentne oszustwo, szkoda słów.

Swego czasu sam zrobiłem bardzo podobny film, ale nie pamiętam już, czy pokazywałem go na tym forum. :P
Tutaj: http://video.google....197220905756719
Przynajmniej postarałem się, żeby kula światła choć trochę oświetlała zboże. :D
  • 0

#58

GhostMan.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co tu jest do rozumienia, śmierdzi fakem, a jeśli okażę się to inteligentą formą życia, lub zjawiskiem meteorologicznym, to co to zmieni coś ? Bo ani to ładne nie było, ani zbyt efektowne, a wygląda poprostu komicznie i mało relanie.


A gdyby sie okazało, że twoja stara przyleciała tutaj z innej planety, to zmieniłoby się coś? Przykro mi to mówić, ale starasz się być mądry i taki kuwa, światowy, a wychodzi z tego zacofanie i ciemnota.

Film ciekawy, być może coś w tym jest
  • 0

#59

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

idealny fotomontaż i wideomontaż. wystarczy dobry program graficzny , program do obróbki video i mamy . dlaczego sądze że to fotomontaż? otóż te kule pojawiają sie z tego centralnego. to tak jakby z za słońca wyszedł księżyc
  • 0

#60

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pawaw1 widzialem na necie cykl 15 zdjec, gdzie krok po kroku bylo pokazane jak takie wlasnie kule tworza piktogramy.


E tam zdjęcia, tu macie film:


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych