Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kule - czym są ? (Materiały filmowe + zdjęcia)


  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#31

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te kule są nad meksykiem od wielu wielu lat. Wydaje mi się że quetzalcoathl - Bóg kukurydzy ukazywany w przekzach staromeksykańskich jako pierzasty smok - albo wąż, to właśnie te kule które łącząc się ze sobą wyglądają własnie jak pierzasty waż :) wynikało by z tego że owe sfery są na meksykańskim niebie od niepamiętnych czasów - pytanie - PO CO.
  • 0

#32

Turquoise.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wśród tych wszytkich zdjęć pewnie znajdują sie falsyfikaty.Ja jestem sceptykiem i nie popadam w łatwo wierność. Cóż jednak wielkość wszechświata,ilość galaktyk ,gwiazd i potencjalnych planet czyni ze mnie osobę wierzącą. Wciąż czekam.Może ze zdjęcie przejdziemy wreszcie w żywą inicjacje.A zdjecia są tego żywym dowodem.
  • 0

#33

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

od 3:30 do 3:40 to chyba jakies jaja sa i kpiny.

A co do tego zdjecia matki?

Jak to zobaczylem, to myslalem, ze to artykul negujacy istnienie obcych cywilizacji - skojarzylo mi sie to z balonikami przyczepionymi do jakiejs folii, czy czegos takiego. Dopiero po chwili sie zorientowalem, ze sie tym jaracie w nieco innym sensie. No nie wiem, nie wiem, bardziej mnie przekonuja inne zdjecia z tego filmiku.
  • 0



#34

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurde szkoda że nie mieszkam w Meksyku :P
ciekawe co niby kosmici mieliby badać tymi sondami/statkami, szczególnie że badają już wiele lat, to jacyś tępi są czy co ?
może amerykanie testują nowe przyrządy do szpiegowania ? w końcu do Meksyku mają najbliżej :)
  • 0

#35 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Te zdjęcia są wyczesane :) ale film na którym są pokazane jest jeszcze lepszy. Zastanawia mnie czy dało by się zorganizować taką akcję: bo w meksyku te wielkie zbiorowiska tych kul już były parę razy spotykane i leciały wolno. Co by było gdyby tam wysłać myśliwce na zwiady następnym razem? :o I dlaczego tego nie zrobili?

Użytkownik Burnago edytował ten post 14.03.2008 - 20:28

  • 0

#36

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli ktos ogladał Star Treka Enterprise i zna Sulibańskie komórkowce to wie o czym mówię
  • 0

#37

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Extra temat

znalazłem coś na you tube sporo tych kul zobaczcie
  • 0

#38

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na pyanie czym są ? są 2 odpowiedzi: tajne projekty ktoregos z krajow, lub nawet przez polaczone razem siły albo cos pozaziemskiego : )
  • 0

#39

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@above, opcji jest więcej. Mogą to być niezbadane dotąd formy życia, pochodzenia ziemskiego.
  • 0

#40

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

według mnie albo to naprawdę UFO, Obcy itp. albo tajne projekty USA, ZSRR... No bo jak amerykańcy już w 1948 pobili prędkość dźwięku to aż strach myśleć co teraz maja do swojej dyspozycji. A jeśli amerykańscy naukowcy na serio zainteresowali się tym silnikiem z "wirującą rtęcią" itp.???

Extra temat

znalazłem coś na you tube sporo tych kul zobaczcie



I że takich filmów w TV nie puszczają :(
  • 0



#41

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawy materiał, szkoda tylko że większość zapisów z tego 11 minutoego pokazu to fake. pierwsez zdięcia przypominają mi balony z jakiegoś straganu
  • 0

#42

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wedlug mnie , dzisiejsze kule na niebie to dzialka Haarp'a ktory moze wyswietlac dowolny obraz na niebie na duza skale. Tylko teraz nasówa ]sie pytanie, a co z tymi kulami zanim powstal Haarp ?
  • 0

#43

smoke.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jeżeli te starodawne teksty o kulach są prawdziwe to znaczy, że jednak zieloni tu byli
  • 0

#44

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O Emilcinie nie słyszałeś?
  • 0



#45

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film został nagrany w maju tego roku lecz dopiero teraz został upubliczniony w programie znanego meksykańskiego badacza UFO Jaime'go Maussana.
Co na nim widzimy ? W pierwszych fragmentach widzimy złocisty obiekt, który zostaje zaobserwowany w okolicy samolotu pasażerskiego. Nagle w jego okolicy widzimy inteligentnie poruszające się kule. Najlepsze zaczyna się od 4:30 - widzimy tam jak z obiektu wydostają się mniejsze kule, które ponownie zaczynają swój taniec w powietrzu.
Po prostu amazing!!



Źródła:
http://ufozone.blox.pl/html
http://www.ufoblogger.blogspot.com/
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych