Skocz do zawartości


Wersja Oficjalna lotu 77 a zapis FDR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja Cię proszę o link do nich (który powinien się znajdować już w pierwszym Twoim poście). Wybacz, ale nie poświęciłem swojego życia spiskowi 9/11, aby teraz wiedzieć na której stronie znajdują się jakie informacje. Chcę jedynie ocenić rzetelność przedstawionych przez Ciebie materiałów, aby wiedzieć jak się do nich ustosunkować.


Nie wiem w co grasz, ale sposób w jaki ze mną rozmawiasz jest dość dziwny. Na pewno nie dam się w to wciągnąć, sugerujesz jako że ja niby spędziłem pół życia na spiskach. Naprawdę dziwne uwagi.
Podałem Tobie źródła i jeśli Ci to nie odpowiada, to nie jest to moje zmartwienie. Wystarczy wpisać w googlach.


1. Książka Wojciecha Manna.
2. Informacje ogólnodostępne.


Jako ciekawostkę ogólnodostępną podam Ci ten film i zarejestrowany na nim dokładny tor lotu w oparciu o pomiary. Na końcu jest pokazana dokładna krzywizna w kierunku pentagonu zgodna z obrazami, jakie są w książce Wojciecha Manna.

[url="http://video.google.com/videoplay?docid=2833924626286859522#"]http://video.google....24626286859522#[/url]


No dobrze przypuśćmy, że w Pentagon nie uderzył samolot a pocisk kierowany to w takim razie co to zmienia w całej sprawie ?


Udam , że tego pytania nie było, bo nie chcę Cię obrażać, bo musiałbym Ci udzielić głupiej odpowiedzi zgodnie z przysłowiem.

Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 16:16

  • 1

#17

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dobrze przypuśćmy, że w Pentagon nie uderzył samolot a pocisk kierowany to w takim razie co to zmienia w całej sprawie ?


Uooohohohohohohh, ludzie bo padne! Takie pytanie dyskwalifikuje Z AUTOMATU pana, który je zadał.

Nic nie zmienia w całej sprawie - w pocisku siedział jeden z islamskich terrorystów i oficjalna teoria dalej trzyma się kupy! :lol
  • -1

#18

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja odpowiem jak człowiek chociaż też z lekkim bananem na twarzy :D

Ma to OGROMNE znaczenie. To jest dowód na to kto dokonał mordu tysięcy osób. Terroryści czy ojczyzna ofiar. Więc uważasz, że to nie ważne żeby oczyścić z zarzutów rząd najpotężniejszego państwa na świecie bądź udowodnić mu winę? To był zapalnik wybuchu wojny na bliskim wschodzie! Wiedzielibyśmy czy talibowie to naprawdę terroryści czy walczą o wolność z okupantem jakim wtedy stałaby się USA! To największy zamach terrorystyczny w historii a ty mówisz, że nie ma znaczenia kto za nim stoi? Kuźwa człowieku to pytanie naprawdę było durne
  • 0

#19

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co za różnica czy walnął pocisk czy terroryści "wynajęci" na zlecenie USA w samolocie?


Sorry nie sprecyzowałem tego na początku ;]



Dobra rozpiszę tak dla jasności


Wersja nr. 1

USA zaatakowali terroryści z al-kaidy z nienawiści to tegoż kraju. W Pentagon i w obie wieże WTC uderzyły samoloty wcześniej uprowadzone przez terrorystów. Czyli mówiąc krótko wersja oficjalna.

Wersja nr. 2

USA zaatakowało samo siebie knując spisek mający na celu wywołać kolejną wojnę aby napędzić gospodarkę oraz przejąć kontrolę na bliskim wschodzie (ropa). W Pentagon uderzył pocisk zdalnie sterowany a w wieże WTC samoloty pilotowane przez pilotów "najętych" i podstawionych przez USA.
Więc teraz pytanie co za różnica czy uderzył tam pocisk czy samolot z takimi samymi "wynajętymi" pilotami jak w WTC ?

Użytkownik pi3otr edytował ten post 16.02.2010 - 16:16

  • 0

#20

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja odpowiem jak człowiek chociaż też z lekkim bananem na twarzy :D

Ma to OGROMNE znaczenie. To jest dowód na to kto dokonał mordu tysięcy osób. Terroryści czy ojczyzna ofiar. Więc uważasz, że to nie ważne żeby oczyścić z zarzutów rząd najpotężniejszego państwa na świecie bądź udowodnić mu winę? To był zapalnik wybuchu wojny na bliskim wschodzie! Wiedzielibyśmy czy talibowie to naprawdę terroryści czy walczą o wolność z okupantem jakim wtedy stałaby się USA! To największy zamach terrorystyczny w historii a ty mówisz, że nie ma znaczenia kto za nim stoi? Kuźwa człowieku to pytanie naprawdę było durne


Jakie zarzuty? Kto stawia te zarzuty - grupka zapaleńców + grupa twórców tych niewiarygodnych historii żerujących na tragedii ofiar i ich rodzin? Te zarzuty to wyssane z palca brednie. Jeszcze skończy się tak, że taki Alex Jones będzie odszczekiwał wszystko przed sądem i dopiero wtedy usłyszymy całą prawdę o spisku za, którym stał on sam i kasie, którą zarobił wciskając naiwnym swoje bajki.
  • 0

#21 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakie zarzuty? Kto stawia te zarzuty - grupka zapaleńców + grupa twórców tych niewiarygodnych historii żerujących na tragedii ofiar i ich rodzin? Te zarzuty to wyssane z palca brednie. Jeszcze skończy się tak, że taki Alex Jones będzie odszczekiwał wszystko przed sądem i dopiero wtedy usłyszymy całą prawdę o spisku za, którym stał on sam i kasie, którą zarobił wciskając naiwnym swoje bajki.


Tak. Jak i kłamstwem jest ostatnia zarejestrowana na sekundę przed uderzeniem wysokość obiektu 273 stopy a to ponad 53 metry. Sekunda przed uderzeniem , to na styk z pentagonem. Jak wiemy wysokość pentagonu to 23 metry.

Dołączona grafika

Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 16:32

  • 1

#22

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś to zdjęcie, ale już Ci coś pokazuje.

Dołączona grafika

Widzisz jak łatwo?

CLONE STAMP TOOL FTW!!!

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 16.02.2010 - 16:49

  • 0

#23

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie zarzuty? Kto stawia te zarzuty - grupka zapaleńców + grupa twórców tych niewiarygodnych historii żerujących na tragedii ofiar i ich rodzin? Te zarzuty to wyssane z palca brednie. Jeszcze skończy się tak, że taki Alex Jones będzie odszczekiwał wszystko przed sądem i dopiero wtedy usłyszymy całą prawdę o spisku za, którym stał on sam i kasie, którą zarobił wciskając naiwnym swoje bajki.



Ktoś jednak je stawia. Nie mówię tu o tekście że w WTC nie uderzyły samoloty w którymś wątku bo to akurat jest niedorzeczne, ale o zarzutach nieco bardziej logicznych jak te w tematach które stawia muhad. (nie biorąc pod uwagę czy w końcu okazują się prawdziwe czy nie, bo to w sumie indywidualna kwestia)

a co do zdjęć to ... lol

Użytkownik Garry edytował ten post 16.02.2010 - 16:47

  • 0

#24

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedyny słuszny zarzut, który mógłby zostać postawiony to taki, który by mówił o zignorowaniu zagrożenia, ale o tym Muhad jakoś nie wspomina...
  • 0

#25

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mówię tu o tekście że w WTC nie uderzyły samoloty w którymś wątku bo to akurat jest niedorzeczne

Akurat to jest paradoksalnie najlepiej udowodnione! Relacji telewizyjnych z tamtego feralnego dnia nie można było tak łatwo, jak innych dowodów np. stali, zlikwidować. Już je tu na forum omawialiśmy. :roll:

Jedyny słuszny zarzut, który mógłby zostać postawiony to taki, który by mówił o zignorowaniu zagrożenia, ale o tym Muhad jakoś nie wspomina...

Zignorowanie zagrożenia? - ten bullshit był prezentowany w "Fahrenheit" Moora i to na jakiś czas uśpiło czujność ludzi. Wszyscy czuli, że coś ta sprawa śmierdzi, a Moor wskazał na zły trop. To nie było zignorowanie zagrożenia, tylko komplesowe zorganizowanie tych "zamachów" tak, by wyglądały na sprawkę terrorystów.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 16:56

  • -3

#26

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem, ale ktoś to również wyjaśniał.

Mnie najbardziej rażą tysiące świadków które widziały samolot. Nawet w loose change czy innych filmach / filmikach dotyczących spisków świadkowie mówiący o wybuchach mówią że nastąpiły one PRZED uderzeniem samolotu. Co do tego obie strony są zgodne. A ja patrzę a tu ktoś wyjeżdża z teorią że samolotów nie było.

Proponuję przyjąć jeszcze teorię jednego kolesia (polaka), że zamachów 11/9 2001 nigdy nie było a to wszystko to tylko kłamstwo i propaganda a takie budynki jak WTC nigdy nie istniały bądź stoją do dziś a wszystko kontroluje cenzura CIA te klimaty

Użytkownik Garry edytował ten post 16.02.2010 - 16:57

  • 1

#27 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

http://pilotsfor911t...showtopic=18239
http://warrenstutt.c...oder/index.html
macie dane(czy prawdziwe? hmmm), macie program, bawcie się.

Zabawne nadal jest tylko jedno - 10 lat po zdarzeniu na KAŻDYM forum powątpiewaczy ludzie powątpiewają.
Ja już zostawiam wnikanie co i jak się stało, bo jak po raz czwarty mówię - ważny jest efekt tego, co się stało.
Co mnie zaskakuje, to fakt, że ZAKŁADAJĄC, że całość wydarzeń zgadza się z wersją oficjalną, jedno, tylko jedno mi powiedzicie - czemu TAK wielu ludzi nie wierzy i nie uwierzy(w przypadku amerykanów - SWOJEMU RZĄDOWI i służbom) w oficjalną wersję.
To jest w aspekcie ogólnego spojrzenia na sytuację, dziwne.
Nie zapyta NIKT, czemu.
Czemu miliony ludzi nadal rozmyślają.

Muhad, czy to nie zabawne, że to wszystko jest daremne?
Nie udało Ci się skłonić do myslenia nikogo, za to wytworzyłeś sposób na autopromocję coponiektórych...
Żal i jedyna rada to olać 9/11 pozostaje.

Mamy już f16 i predatory, mamy cudowny szybki net w komórkach(kto wie ocb, ten wie), nasi wspaniali żołnierze bronią z całych sił demorkacji...i nikt nie widzi efektu 9/11.

Kochajmy USA i UE i kończmy.

CLONE STAMP TOOL

Gratulacje clonem robić taki banał.

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 17:09

  • 0

#28

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A właśnie - czemu tylu ludzi nie wierzy AKURAT w to wydarzenie? Bo ono śmierdzi na każdym kroku i wszyscy wiemy, jakie inne wydarzenia poprzedziło. Wszyscy zrozumieli, że terroryści nie mogli zaatakować przypadkowo właśnie wtedy, kiedy ich "atak" był wymarzonym wydarzeniem dla Busha i spółki. Zaatakowali i zajęli dwa państwa na podstawie ordynarnych kłamstw. I dlatego ludzie zadają sobie pytanie, a może 11 września to było tylko jedne, wielkie wyreżyserowane show? ;) Pozdro.

Mamy już f16 i predatory, mamy cudowny szybki net w komórkach(kto wie ocb, ten wie), nasi wspaniali żołnierze bronią z całych sił demorkacji...i nikt nie widzi efektu 9/11.

Kochajmy USA i UE i kończmy.


Taaaa. Ktoś ci zamorduje matkę, ukradnie jej torebkę, a w niej ze 3 tys. złotych. Pieniądze wyda na swoje dzieci, które od tygodnia nic nie jadły, kupi sobie ciepłe ubrania, bo nie ma domu, jest zima i by po prostu zamarzł. Resztę wyda na jedzenie, alkohol i dobrą zabawę. I co, będziesz miał do niego prertensję o zamordowanie matki? Xeonx? Przecież tyle dobrego się dzięki jej śmierci wydarzyło! Kochaj mordercę swojej matki!

Takie argumenty to możesz dzieciom w przedszkolu dawać.

P.S. nasi wspaniali żołnierze bronią z całych sił demokracji? K...! Jaka propaganda zasrana! Jakiej demokracji? Kolejny co będzie nam wmawiał, że nasi tam głosowania przy urnach pojechali pilnować! Teren, ropa, gaz, narkotyki, realizowanie tak naprawdę polityki Izraela - o to demokracja, której WASI (bo nie moi) żołnierze bronią!

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 17:23

  • -1

#29

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym wypadku zgadzam się w 100%. To wydarzenie dawało niemal same korzyści rządowi USA. Zakładając jednak iż to nie był spisek to i tak administracja Busha myśli sobie:

"qwa my to mamy szczęście - kolejna wojna"

Gospodarka się nakręca, przemysł zbrojeniowy (czyli poniekąd to samo) się nakręca, ropa jest ( co prawda z danych OPEC wynika że akurat niewiele jej USA stamtąd eksportuje ale jednak), Pokazujemy innym krajom jacy to jesteśmy przepotężni - czyli generalnie multum korzyści.

Co z tego że zginęło xxx obywateli? Dla nas tow wyszło na zdrowie.

I to jest jeden z argumentów które bardzo mocno stoją za TS.
  • 1

#30 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Taaaa. Ktoś ci zamorduje matkę, ukradnie jej torebkę, a w niej ze 3 tys. złotych. Pieniądze wyda na swoje dzieci, które od tygodnia nic nie jadły, kupi sobie ciepłe ubrania, bo nie ma domu, jest zima i by po prostu zamarzł. Resztę wyda na jedzenie, alkohol i dobrą zabawę. I co, będziesz miał do niego prertensję o zamordowanie matki? Xeonx? Przecież tyle dobrego się dzięki jej śmierci wydarzyło! Kochaj mordercę swojej matki!

Takie argumenty to możesz dzieciom w przedszkolu dawać.

ie widzisz SARKAZMU...


+1, Garry..choć kwestia ropy to już jedynie chyba na dziś mit..
USA pozostały frazesy, honorek, szabelka i wyprzedaże sprzętu.
+ kryzys.

na dobranoc:



bez komentarza. Może mi ktoś wmówi, ze to może CGI lada moment..

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 18:19

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych