Skocz do zawartości


Kilka faktów na temat planowania spisku 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pazi, ja wiem...wy wszyscy mnie obserwujecie ...tak... Muhad musi być pod lupą.
Sorka kolego, ale nie widzę sensu odpowiadania na pokrętne pytania, które służą tylko i wyłącznie sprowadzanie dyskusji na niewłaściwy tor. Wybacz też moją chęć uzyskania 4krotnie odpowiedzi wobec tak ważnych argumentów, jakim jest np. giełda przed samym zamachem oraz fakt planowania od ponad 30 lat tzw. ekspansji gospodarczej USA. Na przykładzie Marca 1962 roku możesz także sobie zobaczyć, jakimi potworami są ludzie, którzy mają w nosie ludzkie życie. Na filmie, który mówi o tym jest pokazany dokument federalny, który jest także listem do zwierzchników, który w konsekwencji został odrzucony przez Lamicera, którego później Kennedy za to usunął z Prezesury. Były ćwiczenia NORADU, nawet mam screeny z makietą pentagonu i samolotem w środku rozbitym. Było to niestety planowane drogi kolego.
  • 0

#17

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Owszem Muhad musie być pod lupą, ponieważ w twojej działalności zaczynamy dostrzegać działalność spiskową za, którą kryje sią Alex Jones. To ten pan opłaca twoje posty na tym forum. Szerzenie "prawdy" musi być bardzo dochodowe skoro z takim poświęceniem i uporem zasypujesz forum linkami i filmikami. Ciekawe ile $ zarobił już Alex na swoich fantazjach i ile z tej kasy przelał na konta ludzi pokroju Muhada, vkalego czy Quintusa... To jest prawda w najczystszej postaci czytałem o tym w internecie.

Niejaki Alex Jones przeprowadza ostatnio kampanie zakrojoną na bardzo szeroką skalę, która ma na celu przedstawienie wydarzeń 11.09.2001 w alternatywny sposób. Według Alexa Jonesa zamachy na WTC zostały przeprowadzone przez bardzo tajną agencję rządu USA. Alex opłaca ludzi z różnych, którzy w internecie na wszystkich możliwych stronach głoszą "prawdę" o tamtych wydarzeniach. Działalność ta ma na celu zwiększenie sprzedaży publikacji i gadżetów z których zyski zasilają konto Alexa oraz jego wiernych wyznawców.


To jest święta prawda, o wszystkim możecie przeczytać w internecie. Nic tylko wierzyć...
  • 0

#18

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz też moją chęć uzyskania 4krotnie odpowiedzi wobec tak ważnych argumentów, jakim jest np. giełda przed samym zamachem


Wybacz ale żeby się do jakiejś sprawy odnieść to się z nią muszę zapoznać. A przeczytanie o niej i odniesienie się do tych spraw zajmuję mi trochę czasu, więcej niż kilka godzin. Wybacz ja się nie podniecam byle głupim tekstem znalezionym w internecie, o którym nie wiem czy zawiera prawdę czy nie.

Były ćwiczenia NORADU, nawet mam screeny z makietą pentagonu i samolotem w środku rozbitym. Było to niestety planowane drogi kolego.



Ile razy mam Ci jeszcze powtórzyć, że to były ćwiczenia procedur służb ratowniczych w przypadku katastrofy samolotu w Pentagonie. A nie jest niczym dziwnym, że coś takiego ćwiczono bo ten budynek znajduję się na podejściu do położonego ok. 1,5 km. dalej pasa bardzo ruchliwego lotniska Ronald Reagan Washington National Airport (IATA: DCL)
  • 0

#19 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę. Masz potwierdzenie, że owe przygotowania były.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


W tamtych czasach nie posiadano jeszcze technologii manipulacji graficznej. Brakowało pomysłów, dlatego przygotowania trwały tak długo. Wszystkie planowania były długoterminowe.

Kiedy nadszedł czas realności przedsięwzięcia, to wtedy zaczęli szkolić tego pilota w pentagonie.


24 Października 2001 rok:

Pentagon przeprowadza pierwsze z dwóch pierwszych ćwiczeń traktujący o uderzenie boinga 757 w budynek.
Charles B. który pracował, w pentagonie jako były pilot F4 (który uczestniczył w tym ćwiczeniu) odszedł na emeryturę i na rok przed zamachami terrorystycznymi podjął pracę w American Airlines, którego boeing przypuszczalnie miał być użyty do zamachu na pentagon.



A jeśli nie ufasz takiej wersji, to przypomnij sobie w jaki sposób planowano zamachy na Florady, Miami.

Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 11:16

  • 0

#20

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proszę. Masz potwierdzenie, że owe przygotowania były.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika




Im dłużej z Tobą rozmawiam tym bardziej mam wrażenie, że Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz gdzie na powyższych screenach, które notabene widziałem już 100 razy jest potwierdzenie, że dotyczą one ćwiczeń w wypadku zamachu, a nie katastrofy. Przeczytaj jeszcze z 10 razy co napisałem wyżej, może w końcu załapiesz.

24 Października 2001 rok:

Pentagon przeprowadza pierwsze z dwóch pierwszych ćwiczeń traktujący o uderzenie boinga 757 w budynek.
Charles B. który pracował, w pentagonie jako były pilot F4 (który uczestniczył w tym ćwiczeniu) odszedł na emeryturę i na rok przed zamachami terrorystycznymi podjął pracę w American Airlines, którego boeing przypuszczalnie miał być użyty do zamachu na pentagon.



A jeśli nie ufasz takiej wersji, to przypomnij sobie w jaki sposób planowano zamachy na Florady, Miami.


Kłamstwo bo Charles Burlingame latał w AA od 1979 roku, a z Pentagonu odszedł na emeryturę w 1996 roku. LInk ze źródłami już podałem. Także przestań kłamać Muhad bo to już się robi żałosne.

Komentarze typu planowali to od dziesięcioleci to już bez komentarza zostawię. Z głupotą nie ma sensu dyskutować.
  • 0

#21 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Im dłużej z Tobą rozmawiam tym bardziej mam wrażenie, że Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz gdzie na powyższych screenach, które notabene widziałem już 100 razy jest potwierdzenie, że dotyczą one ćwiczeń w wypadku zamachu, a nie katastrofy. Przeczytaj jeszcze z 10 razy co napisałem wyżej, może w końcu załapiesz.



A Ty myślisz że w telewizji któryś z prezydentów USA powie obywatelom - Halo, to ja. To są zdjęcia z naszych przygotowań do przyszłej ekspansji gospodarczej. Będą fajerwerki i prawdziwe show. Polecam.

No wybacz, ale z Twoich wypowiedzi tak by to wynikało :)



Kłamstwo bo Charles Burlingame latał w AA od 1979 roku, a z Pentagonu odszedł na emeryturę w 1996 roku. LInk ze źródłami już podałem. Także przestań kłamać Muhad bo to już się robi żałosne.

Komentarze typu planowali to od dziesięcioleci to już bez komentarza zostawię. Z głupotą nie ma sensu dyskutować.



Kolego. Czytaj uważniej.Ja napisałem coś takiego i pogrubię Ci specjalnie, byś mi znów kłamstwa nie zarzucał:

Pentagon przeprowadza pierwsze z dwóch pierwszych ćwiczeń traktujący o uderzenie boinga 757 w budynek.
Charles B. który pracował, w pentagonie jako były pilot F4 (który uczestniczył w tym ćwiczeniu) odszedł na emeryturę

i

na rok przed zamachami terrorystycznymi podjął pracę w American Airlines
, którego boeing przypuszczalnie miał być użyty do zamachu na pentagon.

Umiesz rozkładać zdania na czynniki pierwsze?
Gdzie ja napisałem konkretną datę jego przejścia na emeryturę? Jest napisane, że odszedł na emeryturę - stwierdzenie faktu.
Potem masz taki znaczek, jak - i , który służy często jako przecinek. To jest jakby druga część zdania a w tej drugiej części zdania masz drugą informcję: NA ROK przed zamachami podjął pracę w American Airlines.


W wikipedii masz informację, że pracował w pentagonie do 1996 roku. To prawda.

Burlingame retired as a Navy Reserve Captain in 1996 and worked at American Airlines.[4] Burlingame was married to an American Airlines flight attendant, Sheri Burlingame.[5]




Ale później pracował w American Airlines, co jest napisane:



Burlingame was the pilot of American Airlines Flight 77, with First Officer David Charlebois,[6] before it was hijacked and flown into the Pentagon. He would have turned 52 on September 12, 2001.

W wikipedii nie jest napisane od którego roku pracował w American Airlines.
W którym miejscu jest moje kłamstwo?

Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 12:48

  • 0

#22

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Także przestań kłamać Muhad bo to już się robi żałosne.

:lol
Bo padne i już nie wstanę :D

Przecież wasze kłamstwa zostały już wykazane paręset razy. Jesteście manipulatorami i kłamiecie non stop.

Nie boję się tego napisać - ale w obliczu udowodnionych faktów - dalszą waszą działność trzeba nazwać po imieniu.

Apeluje do wszystkich - niemanipulatorów oczywiście - dajcie sobie spokój z dyskutowaniem z tymi kłamcami. Oni najprawdopodobniej mają nieźle zapłacone za udzielanie się tu na forum i ogłupianie ludzi. Trzeba jasno wskazać, którzy użytkownicy należą do tego cacnego grona - i jednym cięciem, poprzez po prostu olanie ich kłamliwych postów, wyeiliminować ich z toku dyskusji.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 12:50

  • -2

#23 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Są najbardziej żarliwi w tematykach spiskowych i tych, które demaskują brutalne działania różnych rządów począwszy od II wojny światowej na 9/11 i na Iraku kończąc. Religia, Ezoteryka, UFO, wszystkie inne tematyki są im dość obojętne, bo same w sobie wydają się dla szaraka komiczne. Nie w przypadku naruszania dobrego imienia zacnych rządów.
  • 0

#24

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad - ja to wiem od początku - wystarczy prześledzić, w jakich tematach są aktywni i mamy jasno, czarno na białym ukazane kim oni są i co robią tu na forum. Nie wiem, może powinniśmy czuć się zaszczyceni, że wynajęci przez takie możnowładzwo manipulatorzy pocą i się i trudzą z takimi polaczkami-szaraczkami jak my. Ale jedno jest pytanie - czy oni myśleli, że się nikt w tym nie połapie? Już sam plan wydarzeń z 11 września pokazuje, że oni mają innych niż oni ludzi za debili. Na szczęście, aż tacy zdebilniali nie jesteśmy!

Powinni wszyscy za swoją działaność dostać przykładowego BANA, aby w przyszłości wszelkie takie zachowania i tacy ludzie nie byli tolerowani.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 14:03

  • -1

#25 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz... ja gdybym był takim sprzedawczykiem w USA, to potrafiłbym ogłupić w internecie 95% społeczeństwa rozsiewając te propagandy rządowe, ale tu mamy Polskę, gdzie ludzi mamy inteligentniejszych i takie sprzedawczyki mają problem z inteligentnym Polakiem. Zobacz co robi QQriver. Obraża mnie w każdym poście. Chyba za pomocą drugiego kąta w ten sposób rozładowuje swoją frustrację - ktoś :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 16.02.2010 - 14:10

  • -1

#26

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehehe zamiast "TO JEST SPARTA!" powinno być "TO JEST POLSKA!" Mają pecha, bo nasza edukacja nie jest jeszcze na tak marnym poziomie co w USA. U nas taki przekręt by nie przeszedł - oni do cna wykorzystali to, że mają niewyedukowane społeczeństwo, któremu poprzez TV, której bezgranicznie wierzą, można wmówić DOSŁOWNIE KAŻDĄ BZDURĘ!

QQRIVER to AQUILA, który obnażony jako mały, bezczelny manipulatorek postanowił jeszcze troszkę powarczyć i pogryźć za nogawki. Żałosne to.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 14:15

  • 0

#27

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apeluje do wszystkich - niemanipulatorów oczywiście - dajcie sobie spokój z dyskutowaniem z tymi kłamcami. Oni najprawdopodobniej mają nieźle zapłacone za udzielanie się tu na forum i ogłupianie ludzi. Trzeba jasno wskazać, którzy użytkownicy należą do tego cacnego grona - i jednym cięciem, poprzez po prostu olanie ich kłamliwych postów, wyeiliminować ich z toku dyskusji.

Przepraszam za OT, ale prośba: przestań w końcu apelowac, walic po oczach tymi oczojebnymi "transparetami", którymi próbujesz kneblować usta tutejszym forumiwiczom, a w szczególności tym z którymi się nie zgadzasz. To jest forum, a forum to miejsce wymiany poglądów, przestań je w końcu cenzurować swoimi apelami, ok?

Dyskusje o 9/11 czyta się na prawde dobrze i wierz mi, że na podstawie tego co tu prezentujecie można wyciągnąć swoje własne wnioski, nie musisz nikomu niczego narzucać, dyskutuj albo zamilknij, a będzie większy z tego pozytek niż z tych twoich ostatnich postów.

A teraz czas znikać i zacząc czytać;)

pozdry
  • 1

#28

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

olorin, nie znam Cię, napisz coś ad rem, albo nie pisz nic. Kolejny oburzony chłoptaś z mega reputacją - TO DOBRZE, tak macie właśnie reagować :D

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 14:28

  • 0

#29 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Quintus. Spokojnie.


Olorin, to dlaczego tolerujecie taki żenujący stan rzeczy, jakim jest nieustanne obrażanie mnie w każdym temacie? Strasznie się niesmacznie zrobiło i nie bynajmniej z mojej przyczyny. Ja cierpliwie tłumaczyłem , chociażby w temacie o aerodynamice, problematykę. A co dostałem w zamian? Chamówę i żenujące posty pod tematem.
  • 0

#30

olorin.
  • Postów: 222
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Quintus. Spokojnie.


Olorin, to dlaczego tolerujecie taki żenujący stan rzeczy, jakim jest nieustanne obrażanie mnie w każdym temacie? Strasznie się niesmacznie zrobiło i nie bynajmniej z mojej przyczyny. Ja cierpliwie tłumaczyłem , chociażby w temacie o aerodynamice, problematykę. A co dostałem w zamian? Chamówę i żenujące posty pod tematem.

Ja na prawde nie odpowiadam za innych na tym forum, także nie do mnie z tym "nie tolerujecie". Odpowiem w swoim imieniu: ja minusuje jedynie za posty w których oprócz "ad personam" nie ma kompletnie nic, a przynajmniej staram się tak właśnie postępować. Odezwałem się do Quintusa, bo On ostatnio właśnie takie posty produkuje, choć przyznam że nie jest odosobniony, bo i po drugiej stronie widać podobne postępowanie, tyle że rzadziej IMO. Plusuje raczej za własne przemyślenia, za posty w których moim zdaniem jest sporo wiedzy, a najczęściej to po prostu czytam. Na forum jestem prawie codziennie, a nie wykorzystuje możliwości oceny w pełni.
Powiem Ci, że jak obecny system wszedł w życie to sam się złapałem na zbyt emocjonalnym podejściem do postów i popełniłem ze 3 minusy za niechęć do piszącego, ale się szybko naprawiłem i dziś jak już oceniam to za zawartość posta, a nie za uprzedzenia do danego forumowicza.

Co do twojej osoby, niechęci wielu forumowiczów do Ciebie to wydaje mi się, że masz taki styl pisania w którym widać niestety niechęć do osoby z którą dyskutujesz, ale Ty dobrze o tym wiesz. Dyskusje miedzy "Wami" przeszły na taki dziwny etap, że nie potraficie nie docinać sobie, nie potraficie IMO pisać tak aby jasno wyrazić swoje myśli i denerwujecie się kiedy ktoś "Was" nie rozumie, bądź się z "Wami" nie zgadza. To tyle.

Ja osobiście, aby była jasność, nie mam nic do twojej osoby, nie przeszkadza mi twój styl bycia na forum i uważam że zyskuje na tym, że tu pisujesz, bo inicjujesz dyskusje w których potem moge znaleźć coś co mnie interesuje, a skutkiem jest to że często czegoś nowego się ucze. Żeby tak słodko nie było to powiem także jasno że jestem scepem w tym temacie, po prostu argumenty twoich oponentów bardziej do mnie trafiają.

pozdrawiam
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych