Skocz do zawartości


Co myślisz o 9/11 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jakie jest Twoje zdanie na temat wydarzeń 11 Września? (26 użytkowników oddało głos)

Wiedząc, że wśród świadków ataku na Pentagon byli politycy rządu Busha, czy uważasz że ich zeznania są wiarygodne?

  1. Tak, uważam że politycy są uczciwymi ludźmi i ufam im bezgranicznie. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Raczej tak, bo mówili o tym w telewizji. (1 głosów [3.45%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.45%

  3. Tak. Wszelkie dowody na to wskazują. (9 głosów [31.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.03%

  4. Głosowano Nie, ponieważ polityk to złodziej a jeszcze jak był z rządu Busha, to wiarygodność automatycznie maleje. (6 głosów [20.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 20.69%

  5. Głosowano Raczej nie. Kto to potwierdzi skoro są spowinowaceni politycznie? (9 głosów [31.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.03%

  6. Nie mam zdania na ten temat. (4 głosów [13.79%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.79%

Czy uważasz, że K.Kwiatkowsky jest wiarygodna, skoro była w pentagonie podczas katastrofy i mówiła, że nie ma żadnych szczątków pomimo poszukiwań ?

  1. Głosowano Tak. Uważam, że jest wiarygodna tak, jak każdy inny świadek. (11 głosów [42.31%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.31%

  2. Nie jest wiarygodnym świadkiem. (8 głosów [30.77%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.77%

  3. Nie mam zdania na ten temat. (7 głosów [26.92%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 26.92%

Według zeznań "starych świadków" w Pentagon uderzył pocisk lub helikopter. Czy jesteś skłonny przyjąć tę wersję wydarzeń?

  1. Głosowano Tak, ponieważ głosy starych świadków pojawiały się przy każdej katastrofie dnia 11 Września. (12 głosów [46.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 46.15%

  2. Nie. Ponieważ ja wierzę w to, co widziałem w telewizji. (10 głosów [38.46%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 38.46%

  3. Nie mam zdania. (4 głosów [15.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.38%

Która wersja wydarzeń jest Ci bliższa?

  1. Był to atak terrorystyczny oparty na użyciu samolotów. (12 głosów [42.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.86%

  2. Głosowano Był to bezpośredni sabotaż rządu USA w oparciu o manipulacje medialne. (7 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  3. Głosowano Był to atak komórki kontrolowanej przez rząd USA w oparciu o manipulacje medialne. (7 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  4. Nie mam zdania. (2 głosów [7.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.14%

Jakie jest Twoje zdanie na temat WTC7, w który nie uderzył żaden samolot, a wiemy że się zawalił ?

  1. Zawalił się na skutek ataku terrorystycznego. (9 głosów [34.62%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 34.62%

  2. Głosowano Został zdetonowany przez tajne służby. (13 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  3. Nie wiem co się stało. Nie mam zdania na ten temat. (4 głosów [15.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano


Jakie jest Twoje zdanie na temat wydarzeń 11 Września?


Zapraszam do wypełniania Ankiety. Zostawię ją na 5 dni :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 09.02.2010 - 10:55

  • -2

#2

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie, oprócz jednej odpowiedzi. Nie mogłeś w 3 pytaniu zrobić odpowiedzi w takim stylu jak w pierwszym, pozbawionej cynizmu:

Tak. Wszelkie dowody na to wskazują.


Mimo wszystko zaznaczyłem tam "nie" (w 3 pytaniu), ale swojego zdania nie opieram głównie na telewizji.

Co Pani K., to właściwie chyba źle zaznaczyłem odpowiedź, bo ocenia się jej wiarygodność. Być może wierzyła w to co mówi, ale mnie przekonują zdjęcia, które chyba nawet ktoś prezentował na forum, na których szczątki były. A wersja ze zmanipulowanymi zdjęciami, podłożeniem wraków i przeróbkami nagrań w 17 sekund nigdy mnie nie pociągała.

I to tyle uwag.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 09.02.2010 - 11:19

  • 0



#3

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja również mam zastrzeżenia co do odpowiedzi... Kiedy na przykład się zgadzam, jest tylko jedna odpowiedź tak, ale rozwinięcie zupełnie nie odpowiada mojej opinii. Taka ankieta w ogóle nie jest wiarygodna, bo została dopasowana do potrzeb jednostki ją tworzącej. :)

Która wersja wydarzeń jest Ci bliższa? Mam zdanie, ale żadna z wersji ww. mi nie odpowiada. Co powinnam zaznaczyć? Skłamać i jednocześnie "podczepić" się do jakiejś tam wersji?

Jakie jest Twoje zdanie na temat WTC7, w który nie uderzył żaden samolot, a wiemy że się zawalił? Również odpowiedzi na to pytanie stawiają mnie w podobnej sytuacji.

Ankieta jest zbyt stronnicza, dlatego jej nie wypełnię pomimo najszczerszych chęci. :)
  • 0

#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bzdury. Dałem alternatywy dla każdej ze stron.


Wiedząc, że wśród świadków ataku na Pentagon byli politycy rządu Busha, czy uważasz że ich zeznania są wiarygodne?
  • Tak, uważam że politycy są uczciwymi ludźmi i ufam im bezgranicznie.
  • Raczej tak, bo mówili o tym w telewizji.
  • Tak. Wszelkie dowody na to wskazują
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Nie, ponieważ polityk to złodziej a jeszcze jak był z rządu Busha, to wiarygodność automatycznie maleje.
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Raczej nie. Kto to potwierdzi skoro są spowinowaceni politycznie?
  • Nie mam zdania na ten temat.

Na tak dałem 3 możliwe odpowiedzi.

Dla sceptyków dałem odpowiedź numer 3. Dlatego, że uważają że są dowody na potwierdzenie ich warygodności.
Nie wiem, gdzie tu jest cynizm lub ironia.

Pytanie pierwsze i odpowiedzi nie ograniczają. Są alternatywy dla obu stron dyskusji.



Która wersja wydarzeń jest Ci bliższa?
  • Był to atak terrorystyczny oparty na użyciu samolotów.
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Był to bezpośredni sabotaż rządu USA w oparciu o manipulacje medialne.
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Był to atak komórki kontrolowanej przez rząd USA w oparciu o manipulacje medialne.
  • Nie mam zdania.
Odpowiedzi są dostosowane do wersji oficjalnej jak i alternatywnych. Nie widzę tu stronniczości.
Albo był atak terrorystyczny albo rządowy. Któraś z tych wersji jest prawdziwa, więc nie rozumiem LIA zastrzeżeń do tego pytnia.

Masz też zastrzeżenia do ostatniego pytania o WTC7:

Jakie jest Twoje zdanie na temat WTC7, w który nie uderzył żaden samolot, a wiemy że się zawalił? Również odpowiedzi na to pytanie stawiają mnie w podobnej sytuacji.

Jakie masz odpowiedzi?

  • Zawalił się na skutek ataku terrorystycznego.
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Został zdetonowany przez tajne służby.

Dałem dwie możliwości, bo zwolennicy oficjalnej teorii są zgodni co do aktu terroryzmu.
Przeciwnicy do detonacji budynku.

W pytaniu uwzględniłem fakt - WTC7 runęło pomimo tego, że żaden samolot nie uderzył w ten budynek.
Pytania konstruowałem w oparciu o informacje jakie posiadamy.

Czy w dalszym ciągu widzisz jakiś problem?
Albo coś jest białe albo czarne....terroryzm albo rząd...wybieraj. Prosta ankieta.

Użytkownik Muhad edytował ten post 09.02.2010 - 12:02

  • -1

#5

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, ale oczywiście, że dałeś alternatywy dla każdej strony. Ankieta jest tak obiektywna, że zaznaczyłem odpowiedzi kierując się czystą złośliwością. Moim zdaniem mógłbyś ją jednak uprościć dając na każde pytanie jedynie trzy odpowiedzi:

1.Tak.

2.Nie.

3.Bush jest zuem, czystym zuem, to on i tajne służby odpowiadają za wszystko.

No ewentualnie mógłbyś dodać jeszcze czwartą:

4.Nie wiem, nie dałem się jeszcze zmanipulować sceptykom.
  • 1

#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Każda ankieta na świecie polega na przeprowadzaniu badań w określonym celu. Moja ankieta jest po to, by sprawdzić kilka kwestii. Pytania są postawione w oparciu o fakty, jakie znamy. Odpowiedzi zostały tak utworzony, by każda ze stron mogła zaznaczyć swój punkt widzenia.
Jeśli się to komuś nie podoba...przypominam. Nie jest to mój problem. Ankieta ma charakter badawczy.
  • -1

#7

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad, czy mam problem? Mam, bo z góry zakładasz, że ktoś musi oponować albo za atakiem terrorystycznym, albo za strasznym spiskiem ze strony rządu. Ciasno trzymasz się tylko tych dwóch możliwości, a mnie niestety nie satysfakcjonuje żadna, bo mam inne poglądy na tę sprawę. QQRIVER wyszedł z bardzo prostą i zarazem najlepszą solucją. Tak ta ankieta powinna była wyglądać.

Odpowiedzi są dostosowane do wersji oficjalnej jak i alternatywnych. Nie widzę tu stronniczości.
Albo był atak terrorystyczny albo rządowy. Któraś z tych wersji jest prawdziwa, więc nie rozumiem LIA zastrzeżeń do tego pytnia.

Twoje odpowiedzi są tak skonstruowane, że nie odpowiadają moim opiniom, nawet jeśli jestem przychylna którejś ze stron (terroryści/rząd).

Masz też zastrzeżenia do ostatniego pytania o WTC7:

Jakie jest Twoje zdanie na temat WTC7, w który nie uderzył żaden samolot, a wiemy że się zawalił? Również odpowiedzi na to pytanie stawiają mnie w podobnej sytuacji.

Jakie masz odpowiedzi?

  • Zawalił się na skutek ataku terrorystycznego.
  • public/style_images/darkpro/bullet_star_rated.png Został zdetonowany przez tajne służby.
Dałem dwie możliwości, bo zwolennicy oficjalnej teorii są zgodni co do aktu terroryzmu.
Przeciwnicy do detonacji budynku.

Widzisz, ja na przykład nie wierzę w żadną z tych odpowiedzi zawartych w pytaniu.

Albo coś jest białe albo czarne....terroryzm albo rząd...wybieraj. Prosta ankieta.

Ankieta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Jakby się wczytać, narzucasz swoje zdanie innym - bo nie pozostawiasz wyboru zwykłej odpowiedzi tak/nie. To właśnie robią z nami między innymi media. :)

Coś może być albo czarne albo białe. Ale jest też coś pomiędzy. Świat nie jest taki prosty, nie można go rozłożyć tylko na dwie strony, na dwa czynniki: be i fe.
  • 0

#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad, czy mam problem? Mam, bo z góry zakładasz, że ktoś musi oponować albo za atakiem terrorystycznym, albo za strasznym spiskiem ze strony rządu. Ciasno trzymasz się tylko tych dwóch możliwości, a mnie niestety nie satysfakcjonuje żadna, bo mam inne poglądy na tę sprawę.


Przykro mi Lia, że tak to widzisz. Ankieta jest utworzona pod kątem ogółu, a wśród tego ogółu panują dwie alternatywy. Jak do tej pory media nie rozpisywały się o innych możliwościach. Skoro widzisz 11 Września w inny sposób, to proponuję założyć Ci temat osobny i napisać Twoje prywatne wnioski. Natomiast całej ankiety nie będę podporządkowywał jednostce. Ankieta powstała w oparciu o tym - CO WIEMY. Mówi się o dwóch alternatywach, dlatego jest taka ankieta a nie inna. Nie musisz się z tym zgadzać.

Twoje odpowiedzi są tak skonstruowane, że nie odpowiadają moim opiniom, nawet jeśli jestem przychylna którejś ze stron (terroryści/rząd).


Co do wtc7 fakty są oczywiste.

Nie uderzył w ten budynek samolot...
Budynek zawalił się, jak inne wieże.

Odpowiedzi inne być nie mogą w oparciu o to jakie informacje wszyscy znamy.



Jeśli nie umiesz odpowiedzieć na jakieś pytanie to zaznaczasz NIE WIEM NIE MAM ZDANIA.





Użytkownik Muhad edytował ten post 09.02.2010 - 13:03

  • -1

#9

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muhad

Dobry pomysł z ankietą, ale odpowiedzi rzeczywiście są tendencyjne i zdecydowanie skierowane bardziej do zwolenników teorii spiskowej.

Nie ukrywam, że takim zwolennikiem jestem, niemniej ankieta powinna być bezstronna.

Pozdrawiam
  • 0



#10 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Powtarzam kolejny raz. Ankieta ma charakter badawczy.
  • -1

#11

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejna ankieta i znowu pytania są źle sformułowane. Ponownie nie widzę opcji, którą mógłbym ze spokojnym sumieniem wybrać. Mógłbym zrobić własną z nieco lepiej dobranymi odpowiedziami, ale robienie trzeciej ankiety o tym samym byłoby trochę dziwne.

Niemniej mam propozycję - skoro już mamy ten temat, to ustalmy wszyscy razem jakie powinny być pytania i odpowiedzi i jeżeli zgodzimy się co do nich, wtedy zrobi się jedną, porządną ankietę i tyle.
  • 1



#12

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przyłącze się:
Tragicznie skonstruowana ankieta, która poprzez konstrukcję odpowiedzi manipuluje uczestnikami :roll:

Wiedząc, że wśród świadków ataku na Pentagon byli politycy rządu Busha, czy uważasz że ich zeznania są wiarygodne?
i jedna z odpowiedzi:
Tak, uważam że politycy są uczciwymi ludźmi i ufam im bezgranicznie.

A co ma piernik do wiatraka? Tzn. ta odpowiedź w sposób pokrętny odnosi się do pytania. Oceniamy polityków jako takich? Czy tylko polityków administracji Bush`a? Mówimy o zaufaniu jakim darzymy określona profesję?

a:
Był to bezpośredni sabotaż rządu USA w oparciu o manipulacje medialne w oparciu?! 8)
  • 0

#13

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ogólnie robienie tu ankiet to nieporozumienie.
  • 0

#14

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Robienie "takich" ankiet to nieporozumienie. Dobrze rozpisana ankieta to ankieta powinna mieć proste odpowiedzi bez żadnego przesłania emocjonalnego. Pewnie dla Quintusa za mało jest odpowiedzi pro spiskowych. ;)

Pozdrawiam
  • 0

#15

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zróbcie lepszą ankietę! Proste pytanie - wierzysz w oficjalną teorię, czy nie. Nie rozumiem po co się rozdrabniać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych