Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 Dziwne filmiki wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
203 odpowiedzi w tym temacie

#196

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli to dwa te same filmy? Nie obejrzałem całego, jednak to co zobaczyłem dość mocno na mnie oddziałało. Nie wiem co bym zrobił takim zwyrodnialcom. Zupełnie nie rozumiem czemu oni chcieli to zrobić. Ja pomimo młodego wieku (15 lat) obejrzałem setki horrorów, w tym slasherów (Piątki Trzynastego, Koszmary z Ulicy Wiązów, Teksańskie Masakry itp), trochę gore (ale nie to typowe - bardziej Piły, w Teksańskiej Masakrze: Początek też było trochę torturowania), czytam na tym forum o różnych dziwnych rzeczach, gram w brutalne gry, a jestem bardzo wrażliwy na ludzką krzywdę i jakoś nie mam ochoty nikogo zabijać ani kąpać się w ludzkich flakach. :]

To pewnie kwestia psychiki - cieszę się, że mam jaką mam i mało rzeczy na mnie wpływa w negatywny sposób. Chociaż filmy, w których śmierć jest prawdziwa to zupełnie inna bajka. A słyszał ktoś o tym Luca Magnotta Video czy coś? Ja nie zbiorę się na oglądanie czegoś takiego, sumienie mi nie pozwala, zresztą chęci także nie mam. Jakie wrażenie na Was wywarł?
  • 0

#197

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O czym to jest ?
  • 0

#198

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wyczytałem to zabił swojego, jakby to powiedzieć, partnera (gejem jest) i robił wiele innych rzeczy z jego ciałem. Nie mam ochoty tego oglądać, ale może ktoś z Was widział.
  • 0

#199

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja widziałam, filmik łatwo znaleźć w internecie, ale nikomu nie polecam obejrzenia.
Nawet nie wiem czy można streścić filmik na forum, bo był naprawdę brutalny.

Użytkownik the vampire edytował ten post 06.03.2013 - 16:20

  • 0

#200

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

strescił byś :] o ile moderacja pozwoli
  • 0



#201

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tego minusa u Przem0, więc wyzerowałam mu post... Mam dokładnie tak samo, ale jestem o 3 lata starsza (lecz z tego co pamiętam gore oglądałam chyba w jego wieku)... Nie mówię, że każdy musi oglądać brutalne filmy, bo to jest jak bajeczka dla dzieci. Chodzi mi tylko o to, że jeśli ktoś decyduje się na to, to nie znaczy, że będzie kiedyś psychopatą. Po prostu takie osoby, jak my umieją rozróżnić fikcję od rzeczywistości. Co innego na wojnie/w obozach koncentracyjnych. Tam śmierć była na porządku dziennym i ludzie, którzy to przeżyli musieli przyzwyczaić się później do normalnego życia, z zasadami moralnymi. A mimo to niektórzy popełniali samobójstwa... Poza tym takie zainteresowanie krwią etc. mamy chyba niestety w naturze. Gladiatorzy, walki psów... (ja tego nie popieram, ale to takie przykłady z prawdziwego życia).
  • 0

#202

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabił. Ciął potem zwłoki , bawił się nimi. Wbijał w nie różne rzeczy...
  • 0

#203

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najgorsze chyba było jak zaczął kroić jego pośladek.
  • 0

#204

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten temat dotyczył zupełnie innego rodzaju filmów, w tej chwili zamienił się w dyskusję na temat brutalnych filmów, mordów itp.
Jeżeli chcecie dyskutować na temat takich obrazów, to są od tego inne portale. Co prawda nie podajecie bezpośrednich linków do filmów, ale wpisujecie dokładne tytuły, mając taki tytuł nawet 5-cio latek poradzi sobie z znalezieniem tego w sieci, mi zajęło to dosłownie kilka sekund.
Przykro mi, ale temat zamykam, jeżeli ktoś będzie miał coś do dodania (na temat), proszę o kontakt na PW.

Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych