Skocz do zawartości


Weterani o 11 Września


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#181

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Vkali, abstrahując od tematu - naprawdę - ogarnij się z tymi...trzy kropkami...bo to .... denerwujące,...
  • 0

#182

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Vkali, abstrahując od tematu - naprawdę - ogarnij się z tymi...trzy kropkami...bo to .... denerwujące,...


...garry ogarnij się,..naprawdę, ..z tym lenistwem przy czytaniu - bo to - denerwuje cię,

.. we własne zrozumienie i pojęcie nie tylko samodzielnie czytanego tekstu, trzeba włożyć choćby troche własnego wysiłku,
..wiem, że uczono i wdrożono cię jak większośc tej cywilizacji, w łykanie pisannych wam treści bez własnego wysiłku i bez własnej refleksji,..lecz takie łatwe łykanie cudzego nie prowadzi do własnego i samodzielnego myślenia, .... takie łykanie przetrawionych przez innych treści prowadzi jedynie do bezmyślności bardzo pożądanej przez przygotowojących treści do gładkiego łykania ,..bo po protu i jasnemu leniwymi umysłowo oraz bezmyślnymi baranami łatwiej sterować i kierować,..a tym łatwiej samym łatwiej ich strzc i doić,

..co wybierasz?....wybór należy do ciebie
  • 0

#183 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Obejrzałem zdjęcia tego wiaduktu nad którym przeleciał AA77 i jest on na małym wzniesieniu, dlatego to że samolot leciał w miarę równolegle do ziemi nie oznacza że leciał horyzontalnie, czyt. tracił wysokość. W dodatku FDR przestał rejestrować dane na 2 sekundy przed uderzeniem i nawet wtedy kąt natarcia nie był bardzo niski i porywacz go zwiększył w ostatniej chwili.


W dwie sekundy przy prędkości 800km/h nikt Ci nie poderwie samolotu na wysokości 4 metrów.
Vkali pokazał dokładny tor lotu i sposób w jaki obiekt się poruszał zanim doleciał. Wszystkie wyjaśnienia dlaczego jest to niemożliwe są opisane na pierwszej stronie tego tematu. Nie widzę potrzeby wałkowania tego kolejny raz. Dodam jedynie to, że obiekt zbliżając się z tą ogromną prędkością w rejon pentagonu miał ujemny kąt nachylenia a to jest równoznaczne z pochylonym dziobem w dół. Nie mam nic więcej do dodania w tej kwestii.
  • 0

#184

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

.. widać jak byk, że latarnia,....ale niech ci będzie, że słupek ogrodzenia,....wówczas skąd ten słupek?.. i czym z boeinga "w pętelkę" cięty? jeżeli "silnik oraz zgrubienie na dolnej części (prawego) skrzydła znajdującego się niedaleko na prawo od niego" jak pisze aquila gięły w dwóch miejscach generator, jak to wymalowano na zdjęciu zapodanym przez aquilę


Ja nie widzę tej pentelki z latarni. Byłbym wdzięczny jakbyś ją zaznaczył na zdjęciu.

Reszty tego cytatu nie rozumiem. Pokemonowe struktury gramatyczne są dla mnie za trudne.

... kobieta świadek z pentagonu i to niejeden, co czuł kordyt jest bardziej wiarygodną,..niż 100u cia’owskich świadków mających uwiarygodnić nierealny oficjalny tor boeinga oraz jego nierealną prędkość powyżej 800 km/hwg oficjala


Już bardziej ośmieszyć się nie mogłeś. Krócej by ci wyszło jakbyś napisał że tamtych 100 nie pasuje ci do TS, więc kłamią. Widzisz? Ujałem wszystko w jednym zdaniu na pół linijki. Ale to nie wszystko. Wiarygodność świadków podważasz, ponieważ samolot miał według ciebie "cudowną" prędkość powyżej 800 km/h. Najlepsze w tym wszystkim jest to że ten samolot prędkość ekonomiczną czyli przelotową ma na poziomie 850 km/h a maksymalną ponad 950 km/h. Prosimy i więcej takich wywodów.

..jakby nie mógł sobie wyobrazić, że Ci co zdecydowali się w wydarzeniach 9/11 zamordować przeszło dwa tysiące własnych obywateli, nie potrafili wysadzić radiowo sześć czy siedem lamp w synchronizacji z przelotem i uderzeniem w pentagon rakiety lub małego bezzałogowca naładowanych kordytem,..tym bardziej że uderzenie to umieli jako tako zsynchronizować z przelotem liniowego pasażera lecącego torem na północ od stacji cogito, i przelatującego nad pentagonem ..który to tor i wymalowuje w swoich zeznaniach wielu pomijanych świadków przez cia’owców i cia’owskich,..


Na wszystkich zdjęciach widać powyginane latarnie, ale na żadnym nie widać żeby latarnia była ścięta lub wysadzona. Zastanawia mnie o czym ty piszesz?

Dalej pozostaje problem broni która wyrządziła te szkody, ale widać tym się już nie przejmujesz tylko próbujesz wszystkim wmówić swoje urojenia o wysadzonych latarniach choć na zdjęciach o dużej rozdzielczość nic takiego nie widać - kłamstwo.

Pozdrawiam
  • -1

#185

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiarygodność świadków podważasz, ponieważ samolot miał według ciebie "cudowną" prędkość powyżej 800 km/h. Najlepsze w tym wszystkim jest to że ten samolot prędkość ekonomiczną czyli przelotową ma na poziomie 850 km/h a maksymalną ponad 950 km/h. Prosimy i więcej takich wywodów.


..czy ty wogóle cokolwiek rozumiesz,..juz ci mówiłem nie błaźnij się, w każdym bądź razie ja już więcej nie zamierzam marnować energii na pokazywanie ci tego czego ci po prostemu i jasnemu brakuje,..eot

Użytkownik vkali edytował ten post 15.02.2010 - 23:34

  • 0

#186 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Pazi prędkość przelotowa 800km/h kilka metrów nad ziemią z przyspieszeniem do 950km/h przed uderzeniem z ujemnym wcześniejszym kątem natarcia powinna wystarczająco poruszyć Twoją ubogą wyobraźnię. Jednak jest wręcz odwrotnie. Zamiast tego wolisz szydzić z vkali.

Vkali. Chyba powinniśmy odpuścić już te gadki, bo oni celowo prowokują do głupawych wymian zdań. Szkoda czasu na takie kabarety.
  • 0

#187

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

skąd ten słupek?.. i czym z boeinga "w pętelkę" cięty?

Słupek z ogrodzenia. A cięty tą samą obudową silnika, która potem przestawiła generator.
Z kolei twojego żywcem wyjętego z "Loose Change" i w kółko powtarzanego strawmana o braku jakichkolwiek uszkodzeń poszycia samolotu taranującego latarnie nie mam ochoty po raz kolejny komentować.

jeżeli ty widzisz tylko jedną linię lamp, to ją nam pokaż

Napisałem wyraźnie latarnie nie leżące w jednej linii. Ani rakieta, ani mały bezzałogowy samolocik lecące prostym torem nie miały prawa ich ściąć. Za to B757 jak najbardziej.

kobieta świadek z pentagonu i to niejeden, co czuł kordyt jest bardziej wiarygodną

Jak już wcześniej napisałem, taniej jest przekupić jedną osobę niż całą setkę. Twój zarzut jest pozbawiony sensu.

czyż nie totalnie głupie to manipulacyjne debunkowe dowodzenie cia’owskiego debunkera

Nie, raczej całkowicie zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Grupa agentów wybijająca młotkiem szybę w zaprakowanej taksówce i rozrzucająca na drodze latarnie nie mogłaby ujść uwagi kierowców.
A jeśli chodzi ci o brak uszkodzeń na masce taksówki, to dobrze wyjaśnia to zagadnienie sporządzony przez taksówkarza rysunek i jego zeznanie o innym kierowcy, który pomógł mu wyciągnąć słup z auta.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych