Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trolling internetowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak to się robiło w podstawówce.

A ty robidsz tak nadal, mimo iż podstawówkę masz już dawno za sobą. Wstyd.



#17 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Co niby ? :-)

Ja np. za Tobą nie łażę i nie truję Ci dupska, jak Ty mi. Ty to trol dopiero jesteś. Jak się uczepisz, to tym cynizmem potrafisz tylko głowę suszyć. Nic więcej.

Dobra. Nie ma co tu gadać, bo ten temat jest tylko po to, by smarować błotkiem takie osoby jak ja. A moja reakcja wynika tylko z tego, że jestem tego świadomy że tak jest.

Serio. Zajmijcie się czymś poważniejszym. To forum PARANORMALNE i szkoda marnować swoje twórcze umysły na dziecinne tematy.

Użytkownik Muhad edytował ten post 06.02.2010 - 13:42


#18

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika



#19

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stanąć w obronie wilka, to jeszcze Cię w tyłek ugryzie :) Swoją drogą, szkoda, że odebrałeś to jako atak na Twoją osobę. Jeżeli w moim poprzednim wpisie doszukujesz się ataku na swoją osobę, to przykro mi z tego powodu. Nie miałem tego na celu i myślę, że raczej obraźliwy post to nie był. A jeżeli uważasz, że nie zajmuję się niczym kreatywnym, muszę Cię niestety zmartwić. Przemyśl czasami coś, zanim napiszesz.

to ograniczacie się do pierdołowatych postów i szukania sensacji kosztem drugiego użytkownika.


Możesz mi wskazać, które to posty z mojej strony były "pierdołowate"? I w którym miejscu szukałem sensacji kosztem drugiego człowieka?

Szkoda tylko, że zamiast być twórczymi i kreatywnymi ludźmi, jak moja osoba, czy Aquli...


To zdecyduj się wreszcie, czy uważasz go za manipulatora, czy jednak dostrzegasz w nim człowieka?

#20

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy "karmić" – czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę.


Opamiętajcie się ludzie, bo dajecie się robić jak nowicjusze ;)

Użytkownik Skan edytował ten post 06.02.2010 - 16:10


#21

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. Nie ma co tu gadać, bo ten temat jest tylko po to, by smarować błotkiem takie osoby jak ja. A moja reakcja wynika tylko z tego, że jestem tego świadomy że tak jest.


Muhad obserwuje Twoje wypowiedzi od dawna. Nic do Ciebie nie mam. Jednakże czasem przeginasz. Już Ci pisali, że temat jest o trollach. Czemu zareagowałeś? NIKT NIE WYMIENIŁ CIEBIE PIERWSZEGO!!!
Wydaje mi się że leczysz czasem kompleksy i popadasz w obsesję na pkt. swojej osoby. Potraktuj te słowa jako obiektywną krytykę bo GENERALNIE nic do Ciebie nie mam czyli w Twoich 'krucjatach' na VRP jestem neutralny.
Co do artykułu zaś jest to oczywisty fakt kto jest trollem. Artykuł nadaje się pod względem zawartości na strony typu fotka.pl itp. bo chyba tutaj dobre 90% ludzi wie co z czym się je ... ;)

#22 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A po co to wałkujesz?

#23

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O co Tobie kaman??

#24 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie znam Cię facet, a piszesz do mnie jakbyśmy wódkę pili. Kolejny co mnie obserwuje.
A zareagowałem bo "inteligent", który jest autorem tego idiotycznego tematu prawił aluzje odnośnie trollowania już na shoutboxie.

Skończcie już ten temat i zamknijcie. Dzieci zabawę sobie znalazły...

Użytkownik Muhad edytował ten post 12.02.2010 - 00:31


#25

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spełniam więc swoją powinność i zamykam ten temat.

A następne tematy w których znów zobaczę podobne kłótnie będą traktowane jako spam , a osoby które najbardziej w nich krzyczą będą nagradzane warnami.
Dołączona grafika




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych