Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Please log in to reply
589 replies to this topic

#1

astezelex.
  • Postów: 56
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Edit: Asienka 10.04.2008
W tym temacie prosze umieszczac wszelkie opisy doświadczen z energia PSI, rownież możecie tutaj zadawac wszelkie pytania jej dotyczace.
Pozwoli to na umieszczenie wszelkich opisow w jednym miejscu co ułatwi wam czytanie.

autorstwa Peebrain'a

Ten artykuł jest najbardziej kompletnym i dokładnym opisem metody, ktorą używam do tworzenia kuli psi. Starałem się napisać ten artykuł dla trzyletnich dzieci, więc nikt nie będzie zdezorientowany. Wybaczcie mi dobitne wyjaśnienia wielu rzeczy, ale po prostu chcialem być pewien, że uwzględniłem wszystko. Artykuł jest rownież pisany dla początkujących – nie zamierzam wyjaśniać jak rzucać albo dodawać informacje do kuli. Znajduje się tu konkretny, krok po kroku poradnik, jak stworzyć kulę psi.

Krok 1
Wybierz miejsce. w ktorym stworzysz kulę.

Zanim stworzysz kulę psi, musisz wybrać dla niej miejsce. Możesz ją zrobić gdziekolwiek, na przykład w miejscu swojego trzeciego oka, w rękach, lub w Chinach.




Rzecz w tym, że to może być wszędzie. Większość osob wybiera swoje ręce. Jeśli Ty także, poniższy obrazek pokazuje przykładowe pozycje ułożenia dłoni.





Możesz także użyć swoich własnych pozycji, to nie ma znaczenia. Po wybraniu miejsca, możesz przejść do kroku 2.



Krok 2
Wybierz swoje źrodło energii

Większość osob korzysta z energii z innego miejsca, aby stworzyć kulę psi. Możesz użyć swojej własnej energii, lecz będzie to powodować zmęczenie. Wszystko może posłużyć ci za źrodło energii ; Ziemia, Słońce, Księżyc, ludzie i przedmioty. Zazwyczaj planety, gwiazdy i księżyce są dobrymi źrodłami, ponieważ mają mnostwo energii.



Ja osobiście wybieram Słońcę, gdy zamierzam stworzyć gorącą kulę psi, ponieważ myślenie o słońcu przywodzi na myśl ciepło. Wybieram Księżyc dla zimnych kuli, ponieważ Księżyc jest zazwyczaj ciemny i przywodzi na myśl zimno. Głownie jednak wybieram Ziemię, ponieważ zawsze jest blisko i nie kojarzy mi się z żadną temperaturą. Możesz wybrać COKOLWIEK jako swoje źrodło. Gdy tylko dokonasz decyzji, przejdź do kroku 3.

Krok 3
Rozpocznij pobieranie energii ze swojego źrodła.


Pobieranie energii ze źrodła jest bardzo proste. Jedyne, co musisz zrobić to wyobrazić sobie energię wychodzącą ze źrodła i otaczającą, lub wypełniającą twoje ciało. Możesz sobie wyobrazić cokolwiek zechcesz dopuki jest to pobieranie energii . Niektorzy zamykają przy tym oczy, inni nie. Sprobuj obu sposobow, aby sprawdzić, co jest dla ciebie najlepsze. Ja na przykład ja widzę w wyobraźni siebie stojącego na Ziemi i energię przechodzącą z jej środka do mojego ciała poprzez stopy.




Zauważ, że jest to tylko przykład, mozesz sobie wyobrazić co tylko chcesz. Tutaj znajdziesz kilka przykładow:

- Twoje źrodło posiada wtyczkę i „podpinasz się” do niego pobierając energię
- Twoje źrodło jest nad tobą i jego energia spada na Ciebie jak wodospad.
- Twoje źrodło jest nad tobą i uderza w Ciebie błyskawicami energii.
- Twoje źrodło karmi Cię porcjami energii, ktore zjadasz.

Jak widzisz, wszystko jest poprawne. Gdy tylko pobierzesz energię ze swojego źrodła i poczujesz jej przypływ, przejdź do kroku 4.

Krok 4
Skieruj energię w swoim ciele do miejsca, w ktorym chcesz stworzyć kulę psi.

Teraz, nadal pobierając energię , skieruj ją do miejsca, w ktorym chcesz stworzyć kulę. Gdy tylko energia tam się znajdzie, wyobraź sobie ją wirującą dookoła w kształcie kuli. Na przykład ja widzę w wyobraźni energię wokoł moich rąk zmierzającą między dłonie.





Oczywiście ten obrazek nie ukazuje w pełni tego, co wizualizuję, lecz nie chcę zmarnować godzin tworząc animację. Kilka rad podczas robienia kuli psi – gdy wyobrażasz sobie przesuwającą się energię, wyobraź sobie, że czujesz i słyszysz jak się porusza. Spr?buj używać możliwie wielu zmysł?w, to uczyni wizualizację silniejszą.

Gratulacje! Tworzysz kulę psi!


Krok 5
Dodawanie wiekszej ilości energii do kuli psi.


Aby dodać więcej energii, po prostu dalej wizualizuj ją wchodzącą do kuli. Są dwa sposoby na wzmocnienie kuli. Pierwszy polega na powiększaniu jej, a następnie ściskaniu do pierwotnych rozmiar?w.



Drugi polega na tym, że kula staje się gęstsza, a rozmiar pozostaje ten sam.



Jeśli zamierzasz zwiększyć rozmiar kuli, powinienes odsunąć ręce, a następnie zbliżyć je spowrotem podczas ściskania. Pamiętaj jednak, że nie ściskasz kuli rękami, musisz to sobie wyobrazić. Ja osobiście używam drugiej metody.

I tak oto dodałeś więcej energii do swojej kuli psi! Juppi !!

Krok 6
Pozwolenie kuli się rozproszyc <chlip>

Jeśli przyszedł czas, aby pozbyć się kuli psi, wszystko co musisz uczynić to po prostu pozwolić jej się rozproszyć. Mam nadzieje, że się za bardzo do niej nie przywiązałes....Uwolnij energię kuli i pozw?l jej rozpłynąć się w powietrzu, to wszystko!

Wniosek

Zrobiłeś to, gratuluję ! Widzisz, to nie takie trudne ... Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do artykułu „Pytania i Odpowiedzi” w kategorii Manipulacja, ponieważ odpowiedziałem tam na WIELE pytań. Zamierzam teraz zrobić sobię przerwę, moze w bliskiej przyszłości napiszę artykuł na temat rzucania kuli psi i nadawania im koloru. Albo może sam o tym napiszesz ? Powodzenia i nie przestawaj ćwiczyć !
  • 0

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakoś te obrazki nie chcą działac. A ta cała kule PSI to ja robiłem na Wuefie w podstawówce tylko że sie wtedy nie lączyliśmy z energia pochodząca z innych planet. :P :lol :
  • 0

#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obrazków nie widzę :]
a stworzyłeś kiedyś taką kule i co to w ogóle jest :P
jakaś energia czy wyobrażona kula ?
  • -1

#4

astezelex.
  • Postów: 56
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przed chwila na PW tego zbikowatego zapytalem...
sorki ale to nie moj post.
na zywca z internetu

[ Dodano: 2006-10-30, 21:56 ]
nie jestem autorem
  • 0

#5

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha, no to spoko loko luzz i spontan xD
to na końcu chociaz napisz skąd jest text :]
  • 0

#6

astezelex.
  • Postów: 56
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu jest post:
http://psipogbb.net/...d70b5509f2b81ae
sa ANIMACJE :-D :-D
  • 0

#7

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie ja nie jestem pewien czy to była ta kula zawna PSI. Zawsze nauczyciel od wuefu kazał nam przyblizyć ręce jedna do drugiej, zamknąc oczy i wyobrazac sobie ze trzymamy kule, po chwili przychodzilo tam takie cieplo i naprawde mozna sobie było wyobrazić ze trzyma sie jakąs kule. To była tylko energia nie ma mowu o fizycznym powstaniu tej kuli, to wszystko tkwi w wyobrazni. Ale ja naprawde nie mam pojecia czy to co robilismy na W-F to wlasnie kula PSI...
  • 0

#8

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żbikowaty, a mozna wiedzieć po co na WF-e robiliście te kule ?!
  • 0

#9

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

żbikowaty, a mozna wiedzieć po co na WF-e robiliście te kule ?!


A to juz pytanie nie do mnie tylko mojego byłego nauczyciela, bo ja nigdy nie rozumialem o co chodzi w tej czynności. Może kiedyś mowil coś na ten temat ale nie pamietam bo dawno to było. Zawsze robiliśmy jakies skoki, cwiczenia itp i zawsze bylo 5 min na robienie wlasnie takiej kuli w rekach. Nie mam pojęcia po co ale zapadło mi to w pamięc i teraz jak przeczytalem ten temat to sobie przypomnialem...
  • 0

#10

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trochę mnie to dziwi
taki wf
no chopaki biegacie sobie, potem troszke ćwiczycie a na końcu tworzymy wyimaginowaną kule :D
  • 0

#11

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a serwiwatory ktoś tworzył ?
  • 0

#12

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stanelem sobie na srodku pokoju, wyobrazilem sobie ze mam w ciele w srodku kule energii, nastepnie wyobrazilem sobie jak ona plynie z srodka mnie do rak, a utrzymywalem rece w pozycji tak jakbym trzymal krysztalowa kule w obu rekach, nastepnie wyobrazilem sobie taka szklana kule, ktora sie wypelnia energia. Moje wnioski to takie, ze czuc chlod taki na rekach, jest nieodczuwalny na placach, tylko na dloni, bylo wrazenie jakby sie trzymal cos jakis przedmiot chlodny. Troche sie wysililem i zaczalem przyciskac siebie, troche sie zmeczylem, ale efekty sa takie ze mam mokre i gorace dlonie ;) Fajna sprawa, pocwicze sobie zeby lepsze efekty byly :D
  • 0

#13

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a serwiwatory ktoś tworzył ?


Chyba chodziło ci o serwitory. Ja miałem okazje stworzyć kilka.
  • 0

#14

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przed chwila zrobilem takie cos (tzn. probowalem zrobic). wyobrazilem sobie slonce jako zrodlo energii, wytworzylem taka kule w wyobrazni, i nagle poczulem cieplo w dloniach. dodam, zeby nie bylo niescislosci, ze teraz w tym pokoju jest cieplo, tak jak i przed proba, ale dlonie (srodek) byl raczej chlodny. jak tylko przestalem z ta kula, to uczucie ciepla powoli zniklo. czy to mogla byc kula PSI?

BTW: jak spojrzalem na nazwe tematu, to wydalo mi sie, ze bylo napisane "Kula PIS" ;]

EDIT: sprawidzilem tez ze zrodlem: lod. zrobilem, i poczulem chlod w dloniach (silniejszy niz normalnie).
  • 0



#15

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie? Tą kule jak się poczuje w rękach to mozna ją zobaczyc?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych