Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doświadczyłam OOBE!


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#31

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, w ogóle nad tym nie pracowałam! Jestem farciarą! Moje pierwsze doświadczenie tego typu przeżyłam jako sześcioletnie dziecko, a dopiero teraz po tylu latach to sobie uzmysłowiłam. Po prostu w pewnej chwili znalazłam się nad łóżkiem. Poczułam niewyobrażalną wolność. Chciałam z tamtąd jak najszybciej uciec, pomknąć gdzieś przed siebie. Jednak szybko okazuje się że to nie możliwe. Coś mnie tu trzyma.Teraz zwracam uwagę na to co nie pozwala mi się oddalić. To sznur! Srebny sznur! Nie widziałam swojego ciała. Myśle, iż celowo nie miałam go zobaczyć. Co pomyślałoby sześcioletnie dziecko, widząc swe ciało niczym martwe?! To byłby szok! Nie pamiętam abym się bała. Pamiętam też uczucie ciasnoty, to tak jak bym wcisneła się w zamałe ubranko.
  • 0

#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja rowniez przezywalem cos takiego w dziecinstwie i to wielokrotnie...Zazwyczaj chasalem sobie w przestrzeni kosmicznej i blisko orbity...ale byla jazda. Nie wiem tylko czemu zatracilem ta zdolnosc...Nie potrafie..czasem moze zdarza mi sie niesiwadome, ale to rzadko...a chcialbym byc tego swiadomy i decydowac o tym gdzie zmierze:)
  • 0

#33

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie byłam aż tak daleko! Cóż, wszystko odległe jest o jedną myśl! Ciekawe, że jako dziecko potrafiłeś aż tyle. Najwyraźniej jesteś na wysokim stopniu rozwoju duchowego. Zgubiłes nieco po drodze, ale drzwi raz otwartych w tamtą stronę nie można już zamknąć! Spontaniczne OOBE jest tego potwierdzeniem! Moje życie składa się z okresów aktywności poza ciałem tzn. do pięciu razy w tygodniu by potem przez cztery miesiące nie działo się nic! Każde OOBE jest spontaniczne ale na tyle częste iż można wiele z niego wynieść.
  • 0

#34

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halley, mam do Ciebie pytanie jak trenowac takie cos ?? jak wogle zaczac ?? nie mam zielonego pojecia jak mozna takie cos zrobic wiem na czym to polega itp. ale nie wiem jak JA mam to zrobic jak takie cos mozna wytrenowac moze Ty mi cos podpowiesz ??
  • 0

#35

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

maciek, chodzi Ci o OOBE?
Nie jestem w tym dobry i chyba każdy ma swój sposób. Musisz poszukać w necie i sprawdzić jakieś. Zdaje się, zę nawet tutaj na foum widziałem wątek o poradach w tm temacie.
  • 0

#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nigdy nie byłam aż tak daleko! Cóż, wszystko odległe jest o jedną myśl! Ciekawe, że jako dziecko potrafiłeś aż tyle. Najwyraźniej jesteś na wysokim stopniu rozwoju duchowego. Zgubiłes nieco po drodze, ale drzwi raz otwartych w tamtą stronę nie można już zamknąć! Spontaniczne OOBE jest  tego potwierdzeniem! Moje życie składa się z okresów aktywności  poza ciałem tzn. do pięciu razy w tygodniu by potem przez cztery miesiące nie działo się nic!    Każde OOBE jest spontaniczne ale na tyle częste iż można wiele z niego wynieść.


Adriano zapewniam Cie ze nie jestem na wysokim stopniu rozwoju duchowego, przynajmniej tak mi sie wydaje:) WIem jedno; szystkie dzieci sa zdolne do takich wycieczek, poniewaz nie sa jeszcze az tak skazone cywilizacja..Maja w sobie ogromne poklady wyobrazni i otwartosci... Z wiekiem je zatracamy i potem mamy problemy w tej kwestii...

Mam nadzieje ze kiedys uda mi sie OOBE swiadome, ktore sobie sam postanowilem i ktore umozliwi mi poszerzanie swiadomosci... :smile:
  • 0

#37

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maciek, jeśli nie masz doświaczenia w tych tematach zacznij od "Traktatu o projekcji astralnej". Tekst genialny w swej przystępności.
  • 0

#38

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad spontaniczne OOBE może być i jest świadome. Gdy jesteśmy już poza , podajemy adres osoby którą chcemy odwiedzić i już tam jesteśmy. To my decydujemy! Dokonujemy świadomie wyboru! Prawdą jest, iż nie każdym OOBE możemy kierować. Czasem kieruje nim siła wyższa, nasze wyższe Ja czy też przewodnik. Należy się temu poddać bo lekcje jakie otrzymujemy są nieocenione dla naszego rozwoju. Pisząc adres osoby miałam na myśli nasze uczucia związane z tą osobą. Pewnie, fajnie byłoby wychodzić na zawołanie ale cóż...... Wszystko ma swój czas! Jesteś otwarty na takie doznania to plus, masz predyspozycje to drugi plus. Wierze że tego dokonasz! :smile:
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja również w to wierzę, inaczej nie byłbym takim entuzjastą :>

Zgadzam się,że czesto jest tak,że nasza wyższa Jaźń kieruje nami i prowadza po nieznanym i nawet jest to fajne:> możemy sie sporo dowiedzieć.

P.S przepraszam za Błąd w Twoim Pseudo: Ariadno:)

Mam na myśli mój post wyżej:)
  • 0

#40

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo mam pytanie: Czy to znaczy, że nigdy nie kierujesz się własną świadomością? Nie panujesz nad tym? :smile:
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

NO a moj przypadek? Przeciez opisywalem wam ze gdy bylem dzieckiem doswiadczalem wlasnie nieswiadomego OOBE...Moglem robic co tylko chcialem:)
  • 0

#42

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tutaj macie traktat o projekcji astralnej po polsku

http://www.fallenang...da.pl/oobe.html

Artemus chyba lepiej byloby podac po polsku i ulatwic mu troche sprawe,
Maciek znajdziesz w ezoteryce jeszcze dzial 23 sposoby na oobe, mam nadzieje ze pomoze ci to choc troche, poza tym poszukaj se Brain Wave Generator'a jest gdzies na forum, a przy jego pomocy jest duzo latwiej

co do tego tematu, to ja sie jeszcze wypowiadac nie moge, bo jeszcze oobe nie osiagnalem, oprocz tych 2 wypadkow w dziecinstwie, nad ktorymi nie panowalem :/
  • 0



#43

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artemus chyba lepiej byloby podac po polsku i ulatwic mu troche sprawe,

Sorry, polska strona AD miała kiedyś taki adres, ostatnio dopiero zauważyłem, że się zmieniło.
  • 0

#44

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A mi sie nigdy nie udało doświadczyc OOBE,szkoda a chciałbym
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych