Skocz do zawartości


Sny Wygrywających


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_SnyWygrywajacych

Gość_SnyWygrywajacych.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam

Od dłuższego czasu interesuje się snami i wszystkim co z nimi związane. Pewniego dnia przeczytałem książkę "Sny Wygrywających" - M. Hunt, S. Copeland. Od tamtej pory zacząłęm sam próbować typować wyniki meczy, gonitw, gier liczbowych na podstawie swoich snów... Na początku szło mi słabo, ale szybko nauczyłem się wyciągać wnioski ze swoich niepowodzeń.

Obecnie, po 2 latach odkąd interesuje się tematem potrafię dokładnie wytypować konia który wygra gonitwę, poznać dokładny wynik meczu piłkarskiego czy też poznać kilka liczb multi lotka... Zapytacie więc: Tak? Potrafisz, więc dlaczego nie wygrasz 6-ki w lotto i nie wyjedziesz na gorącą plażę? Otóż pieniądze już mam, a dzięki snom poznaję granice naszego umysłu, badam nieznane oraz próbuję uczyć innych, aby jak najwięcej ludzi miało świadomość mocy, jaką każdy z nas posiada.

Niedawno założyłem więc forum (za reklamę trzeba płacić) gdzie zachęcam ludzi do wspólnego typowania wydarzeń sportowych itp... Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem, chce zarobić trochę pieniędzy, bądź odkryć moc swojego umysłu, zapraszam do nas :)

Edit: Przemo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych