Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sensacyjne wyznanie! Pierwsi ludzie na Księżycu widzieli UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sensacyjne wyznanie! Pierwsi ludzie na Księżycu widzieli UFO

20 lipca 1969 r. Neil Armstrong jako pierwszy człowiek staje na powierzchni Księżyca. Ludzie na całym świecie słyszą wiekopomne słowa: "To jest mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości". Tuż po Armstrongu stopę na Srebrnym Globie stawia Buzz Aldrin. - tę historię znają wszyscy, choć niektórzy ją podważają. Po latach okazuje się jednak, że ta słynna relacja nie jest kompletna. Wszystko przez rewelacje Aldrina, które niedawno ujrzały światło dzienne. Astronauta, który pełnił funkcję pilota modułu księżycowego powiedział podczas wywiadu, że w czasie dziejowej misji ujrzał w pobliżu Księżyca Niezidentyfikowany Obiekt Latający.
Boliwijski dziennikarz Eduardo Ascarrunz ujawnił, że Aldrin w trakcie rozmowy z nim powiedział, że załoga w trakcie lotu na Księżyc śledzona była przez NOL. - poinformował serwis Noticias 24. "Istota 20 lipca 1969 r. polega nie na tym, że człowiek po raz pierwszy dotknął powierzchni Księżyca, ale na tym, że zdaliśmy sobie sprawę z tego, że wszechświat jest zamieszkiwany także przez inne inteligentne istoty." - miał powiedzieć Buzz Aldrin.
Aldrin podzielił się z dziennikarzem tą informacją w trakcie jednej z podróży do Boliwii. Astronauta jeździ do tego kraju regularnie, odkąd będąc w kosmosie zobaczył błyski, których źródło - jak mu się wydaje - znajdowało się na największym solnisku świata, Salar de Uyuni.
Według relacji Noticias 24, Aldrin spotykał się również z andyjskimi mędrcami plemiennymi, z którymi dyskutował na temat tradycji starożytnych spotkań z obcymi cywilizacjami.
Według wielu opinii, po incydencie z 1969 r. NASA uruchomiła procedury, które miały skutecznie ukryć przed opinią publiczną fakt spotkania z UFO załogi Apollo 11.

źródło: WP.pl
http://niewiarygodne...,wiadomosc.html

edit AlienGrey
Poprawiłem link

  • 1



#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niewiarygodne.pl szuka taniej sensacji, to taki pudelek wśród portali paranormalnych, więc średnio wierzę tej relacji.

Użytkownik crc edytował ten post 09.01.2010 - 12:49

  • 0

#3

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co pamiętam to jeden z astronautów już ładnych parę lat temu przyznał, że widział niezidentyfikowane obiekty towarzyszące im podczas podróży, obserwowali je przez otwór w kabinie w trakcie lotu. Nie wiem skąd WP wzięła te sensacje, ale mnie one nie zdziwiły gdyż gdzieś już się z tym spotkałem..
  • 0



#4

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Było już o tym na forum, w którymś temacie. Nawet sporo więcej. Co do samego faktu nie wydaje mi się to jakoś specjalnie dziwne, że "ktoś" śledził nasz pierwszy lot na księżyc. To chyba oczywiste, że nie żyjemy sami we wszechświecie, jeśli ktoś tak uważa musi być z deczka ograniczony.
  • 0



#5

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niewyjaśnione.pl tworzy plotki lepiej niż stado przekupek na targu w Wiśniczu ;->
Notka z serwisu Nocticias24 jest prezentacją książki Eduardo Ascarrunza, który próbuje w niej wskrzesić ducha brukowych artykułów z końca lat 70. ub. w. opisujących rzekomą obserwację UFO przez załogę Apollo 11. Najwyraźniej autorowi nie przeszkadza, że owe rewelacje zostały zdyskredytowane już 30 lat temu.
  • 2



#6

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Było o tym w Projekcie Asystent (dokładny link do sesji znajduje się tutaj), więc może faktycznie coś w tym jest. Tłumaczyłoby to dlaczego wiele osób skłonnych jest wierzyć w teorię konspiracyjną, jakoby wszystko zostało nakręcone w studio, albo samą aferę dotycząca wyparowania nagrania z NASA. :)
  • 0

#7

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To że widzieli NOL wczasie lotu to wiem, ale nie wiem czy to był Apollo 13. Gdzieś tam w czasie lotu coś talego było. Tak przynajmniej wynika z filmu dokumentalnego jaki widzialem, o ile mówił prawdę. Więc to co pisze Riseman tylko mnie utwierdza w opinii. Z tego co wiem astronauci na początku twierdzili, że to panele odrzucone od pojazdu.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 09.01.2010 - 21:09

  • 1

#8

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Samo źródło tych "rewelacji" jest powalające-portal wp.pl. Taki internetowy "Fakt", zatem nie wiem, czy słusznie możemy uznać ten serwis informacyjny za wiarygodny. Zatem kwestia jest dyskusyjna :) Musiałbym zobaczyć wywiad z tym człowiekiem, koniecznie pod nadzorem psychologów, specjalizujących się w wykrywaniu kłamstw. Oczywiście z odpowiednim doświadczeniem w swoim zawodzie. Wówczas uwierzyłbym, że rzeczywiście podczas tej misji zaobserwowano Niezidentyfikowany Obiekt Latający, ale i to trzeba by było zweryfikować. Zatem droga długa do przebycia, możliwość wykonania? Praktycznia żadna. Również to zaważa na autentyczności zdarzenia. Ale...Każdy ma swój mózg i każdy wierzy, co chce :)
  • 0

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śmiem uważać, że są to kłamsta, być może nie wszystko ale większość. O ile prawdą jest, że żaden a przynajmniej pierwsze wyprawy apollo były nagrywane w studiu, to jakim cudem kosmonauci mogli widzieć ufo ? Być może widzieli je na orbicie okołoziemskiej ale na pewno nie na księżycu...
  • -1



#10

Jakub.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie również wiarygodność portalu niewiarygodne.pl jest dyskusyjna , jednak temat jest ciekawy . Na tym forum wielokrotnie był poruszany temat obserwacji przez załoge NOLa wystarczy poszukać temat był dość obszerny . Mnie zastanawia jedno jak się ma ta teoria w związku z podważaniem faktu samego lądowania człowieka na księżycu i samego startu misji Apollo . Czy możliwe jest to że właśnie fakt obserwacji i stwierdzenia istnienia obcej inteligencji wpłynął na "zaniechanie" lądowania na powieżchni srebrnego globu i "wyreżyserowanie" całego zdarzenia ?
  • 0

#11

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No jak widzą z ziemi to mogli z księżyca i ze statku widziec.

No jeśli to nagrali w studiu to chyba na nich spadnie meteoryt.
  • 0

#12

RafalD.
  • Postów: 202
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba większość z nas zna filmy z misji STS 75. Nie wiem co o tym myśleć, gdybym widział to na żywo to na 100% powiedziałbym, że to NOLe.
Dla tych, którzy nie widzieli tego filmu - to podłużne to jakaś antena, którą astronauci mieli umieścić w przestrzeni kosmicznej. Okrągłe latające obiekty to... no właśnie nie wiadomo co.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=Ox6BtwDmm3c&feature=related"]http://www.youtube.c...feature=related[/url]

Zastanówmy się co mogła pomyśleć załoga Apollo 11 widząc coś takiego.
  • 0

#13

robertcb.
  • Postów: 57
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym filmie Buzz Aldrin się wypowiada na ten temat.

http://www.cda.pl/video/11112370e

 


  • 0

#14

fillip33k.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za link do filmiku, właśnie tego szukałem.


  • 0

#15

lizzak228.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiarygodne.pl szuka taniej sensacji, to taki pudelek wśród portali paranormalnych, więc średnio wierzę tej relacji.

Eh, też tak myślę. Choć zagadnienie samo w sobie jest niezmierni ciekawe.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych