Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy telefon od pracownika strefy 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Macie tutaj z youtube:


http://pl.youtube.co...Athl0DdMg<br />
  • 0

#77

kowal246.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat fakt, ciekawy i tu chce sie odnieść do postu gdzie Piszecie coś o odwróceniu nagrania... TO musi być prawda... tzn. co musi to na Rusi, ale wg. mnie to prawdopodobnie jest prawda. Jeśli jest grupka niedowiarków jak to możliwe proponuje posłuchać Piosenki Kaliber 44- plus i minus, a potem bacmasking, czyli tę samą piosenkę puszczoną od tyłu (wszystko na youtube.pl). Polecam (szczególnie z tekstem)... aha puśćcie sobie pierwsze słowa na księżycy wypowiedziane przez pana Armstronga, metodą o której napisałem (taka ciekawostka:D:D)

http://pl.youtube.co...h?v=3zsoCpF6Y1I A to wspomniana piosenka piosenka a wypowiedzi Armstronga nie znalazłem, ale mogę powiedzieć że zdanie "to mały krok dla człowieka, a wielki krok dla ludzkości" od tyłu w pewnym momencie mówi "człowiek będzie chodził w kosmosie" ;) ;)
  • 0

#78

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wracając do telefonu byłego pracownika Area 51 do Arta Bella, to mnie ciekawi jedna rzecz. Mianowicie czy Arthur Bell ma gdzieś w archiwum nagranie całej tej audycji. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że audycję puszczono w eter bez jednoczesnego nagrywania jej w studio. Gdyby takie nagranie istniało, to istniałby też zapis fragmentu rozmowy, podczas którego transmisja się urwała.
  • 0



#79

Gosto.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:surprised: nie wiem co o tym myslec. Odwrocilem to w audacity (mowa odwrotna) i facet WYRAZNIE mowi "Help me, help me" (czas 03:30 po odwroceniu) :wow:

Ivellios, mam nadzieje ze przetlumaczysz calosc bo nie wszystko zrozumialem, wtedy jeszcze to skomentuje.

bez kitu tez to słyszałem :)) Tylko jestem ciekaw o co teraz chodzi ;p
  • 0

#80

radetzky.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

....wziąłbym również pod uwagę iż cała ta udycja może okazać sie skrzetnie zrealizowaną mistyfikacją....więc w zasadzie można teraz doszukiwać się czegokolwiek i wszystkiego...
  • 0

#81

pager.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że to nie była prowokacja.
Myslę, że rząd naprawde wyłączył na chwile satelite.
Ten człowiek był naprawdę przerażony!
Ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy sie całej prawdy o Strefie 51.
  • 0

#82

Kristoffa.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, wielka prowokacja Arta Bella, zapewne aby wzbudzić zainteresowanie swoim prowincjonalnym radiem. Ok, nawet jeśli założymy że nagrania są prawdziwe, to co się dzieje dalej? Nic! Była audycja, dziwne rzeczy się dzieją, dzwonią zasapani psychole, ktoś do kogoś strzela... Koniec audycji, wszyscy kiwają głowami 'no dziwne, dziwne' i tyle. Gdyby to była prawda 'coś' by musiało się z tym dalej dziać. Nie wiem co, ale akcja by się do przodu potoczyła. Ktoś by żywy z tej strefy wrócił w końcu, pokazał zdjęcia, filmy, suweniry. A tu nic, cisza. Idąc dalej, wychodzi na to że połowa pracowników strefy 51 w wolnej chwili dzwoni do radia i opowiada o swoim miejscu pracy ^^. Sposób w jaki to robią też do najbardziej wiarygodnych nie należy. Jak na razie - wszystko bajki. A jeśli chodzi o odsłuchiwanie tych nagrań od tyłu.. trzeba mieć dużo wolnego czasu i bogatą wyobraźnię żeby się tym zajmować.
  • 0

#83

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

UP nie wiem czego się spodziewałeś, może że pod koniec audycji nagle po tych awariach wejdzie jakis 'obcy' głos na antene i zaapeluje wszystkim słuchaczom "Witam, jesteśmy obcą cywilizacją pozaziemską która cały czas infiltruje Wasz rząd, proszę się nie przejmować i nie siać paniki niedługo przejmiemy władzę. Z poważaniem przedstawiciel rasy Reptilian"...

Swoją drogą nagranie cholernie ciekawe, i wszystko ładnie trzyma się kupy, jeżeli to był jakiś żart ze strony tegop radia, czy nawet tego rozmówcy rzekomego pracownika strefy to był naprawde na najwyższym poziomie, ale myślę że coś z tym musi być bo za duzo rzeczy śmierdzi w samej strefie 51, i w całej tematyce UFO.
  • 0

#84

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mam prośbę... mógłby ktoś wkleić jeszcze raz mp3 spowolnione o 25% ,bo te poprzednie linki są nieaktywne. Z góry dziękuję!
  • 0

#85

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z żalem muszę stwierdzić że to mistyfikacja, oto dowód:

Audycja z 1998 r.
  • 0

#86

ozyrys.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Strefa51 to w chwili obecnej bardziej turystyczna atrakcja niż baza, w której faktycznie trzymane są w ukrycie "ciekawe tajemnice" . Popularność tego kompleksu sprawiła, że wojskowi już dawno przenieśli to co najcenniejsze w Area51 do innych baz, o których istnieniu mało kto ma w ogóle bliższe pojecie. Strefa51 to w tej chwili pożywka dla turystów, których z roku na rok wokół bazy coraz więcej ;)
  • 0

#87

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Były pracownik strefy 51 12 września 1997 roku zadzwonił do radia,był cały roztrzęsiony i w jego głosie czuć strach.Łapcie link do filmu



Co o tym myślicie?,ja myślę że jeśli spojrzeć na tą rozmowę i na te 3 statki obcych co mają dolecieć do ziemi w 2012 nabiera znaczenia...

Edit admin:
Dołączona grafika

Tematy zostały scalone. Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki. To pierwsze upomnienie.

Użytkownik Eury edytował ten post 24.08.2011 - 16:23

  • 0

#88

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, program Arta Bella jest jak najbardziej autentyczny (przyglądałem się bacznie kilku audycjom tego cyklu, m. in. o odwiertach w Rosji i głosach z piekieł stamtąd dobiegających). Natomiast człowiek, który tam zadzwonił wydaje mi się niepewny. Co prawda emocje, które przejawiał były bardzo realistyczne, mógłbym się nabrać. Ale mówił o katastrofach, był rok 1997, a mamy który? 2011? Ciekawe, jakie katastrofy miał na myśli, bo jeśli np. atak na WTC lub Tsunami, to mamy kolejną niezłą teorię konspiracyjną. Z tego, co mi wiadomo, na przestrzeni ostatnich lat nie było (lub nie wiemy, czy było) jakichś katastrof bezpośrednio z UFO (jeśli coś przeoczyłem, poprawcie). Człowiek był bardzo spanikowany, nie wiem, czy sztucznie mógłby wywołać aż takie emocje. Wiarygodność tego jest dla mnie zagadką. Daję 50 na 50.

A co to za statki, o których wspomniałeś? Czyżby to te trzy niebieskie obiekty? Ktoś kiedyś powiedział na naszym forum, że są one w kształcie penisa - moim zdaniem miał rację. To żadne statki obcych.

EDIT: Wydaje mi się, że to nagranie gdzieś się już pojawiło (u nas).

Użytkownik Eldim edytował ten post 24.08.2011 - 12:32

  • 0

#89

medytacja.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może po prostu ktoś sobie robił żart? A emocje mógł wywołać nawet jakimś narkotykiem...

Użytkownik medytacja edytował ten post 24.08.2011 - 12:35

  • 0

#90

media1234.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Medytacja gdyby robił sobie żart,to by pobiegł do radia i rozwalił im transformator?.Ponieważ jak oni wspominali transformator im się przepalił z niewyjaśnionych powodów,być może to kosmici przerwali sygnał aby nie zdradził ich planu?.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych