Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy telefon od pracownika strefy 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#61

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@UP

Chodzi to, że oni chcą sprawić pozory że tam coś jest, a tam tego nie ma! Mają gdzieś indziej baze gdzie tam trzymają zwłoki obcych i tam prowadzą badania. A strefa 51 to taki kamuflaż. Są tam dalej wojskowi, jeżdżą tam co jakiż czas "podejrzane" ciężarówki tylko po to żeby sprawić pozory, że tam coś się faktycznie dzieje. Gra pozorów kolego :) Odciągają uwagę od prawdziwej bazy.
  • 0



#62

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trzeba będzie na google maps znaleść ich kryjówkę, jak tylko nie są pod ziemią :D

LINK

Ciekawe co to jest ??? Znajduje się niedaleko strefy 51


Mnie bardziej ciekawią kręgi trochę za Strefą 51, a konkretniej jadąc w górę za górami ...

A co do poszukiwań Strefy 51 w Google Maps - nie ma szans, drugi raz nie dadzą się zdemaskować tak łatwo, tym razem ukryją się pod ziemią, albo gdzieś gdzie trwa wieczna zima, by chmury zasłaniały ich bazę - np. bieguny ziemi ... Strefa 51 może, ale nie musi być opuszczona, może oni chcą, żebyśmy myśleli, że się przenieśli, hm ? A może jednak nie ... :hmm:

edit [10.03.08] AlienGrey
6.3 Część graficzna sygnatury może zawierać jeden plik graficzny o wymiarach do 350 pikseli szerokości i 50 pikseli wysokości oraz 'wagę' do 50KB.
Twoja sygnatura waży 68.07KB.
Warn.
Ludzie, czytajcie regulamin!

  • 0

#63

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bym poprosił żeby ktoś wrzucił te rozmowy na jakis serwer (rapidshare.com) bo chciałbym tego posłuchać ale na większości tego juz nie ma ...
  • 0

#64

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak zauważyłem te rozmowę już jakiś czas temu ale szczrze mówiac nie intersowała mnie ona lecz później uświadomiłem sobie ta rozmowa jest bardzo ciekawa i wymagająca pośiwęcenia uwagi a więc tak skoro był to były pracownik strefy 51 znał zagrożenie jakie mogło być za zdradzenia tajemnic dobrze skoro istoty z innej cywilizacj komunikowały się z nim to może on wie więcej niz inni pracownicy ale zaintersował mnie jeden kawałek rozmowy "Nie mam zbyt dużo czasu" może rząd USA był w drodze i go ścigał i chciał zadbać o to że by nikt nie wiedział prawdy
  • 0

#65

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem to nagrania, nie ma co ukrywać, facet był autentycznie przerażony, załamywał mu się głos itp.
Ja myślę że to nagranie jest prawdziwe, choć ogólnie sprawa jest podejrzana.
  • 0

#66

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem to nagrania, nie ma co ukrywać, facet był autentycznie przerażony, załamywał mu się głos itp.
Ja myślę że to nagranie jest prawdziwe, choć ogólnie sprawa jest podejrzana.


Mam pytanie co masz na myśli podejrzana sprawa :?: :?: :?:
  • 0

#67

Emoboy.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie z tą Strefą 51 jest dziwnie. Co chwile zaprzeczenia, że strefa została zamknięta, ale i tak ludzie widzą dalej startujące samoloty, a nocą różne przedziwne obiekty. Nie wydaje mi się też, że gdy strefa jest zamknięta to dalej będą jej strzegli, i będą budować nowe hangary i różne podobne obiekty. Najbardziej przeraził mnie ten telefon od wystraszonego gościa (wykorzystany nawet w kawałku Toola- 13 Faaip De Oaid z płyty Lateralus, popisowy kawałek świetnego perkusisty), a nastepnie urwanie transmisji. Ciekawe jest to wszystko, a rząd USA chce zrobić ze wszystkich głupków i odwócic uwagę od strefy. Niestety efekt jest przeciwny do oczekiwanego, wszyscy chcą sprawdzić czy rzeczywiście strefa jest zamknięta. Pozdrawiam!

P.S. dla zainteresowanych - kawałek Toola:

http://www.speedysha.../371119580.html

Użytkownik Emoboy edytował ten post 02.01.2008 - 03:06

  • 0

#68

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A imo jest właśnie na odwrót - chcą szumu wokół strefy 51, gdzie testują już jakieś troszkę starsze technologie, by odwrócić uwagę ludzi od innych baz :) ale to tylko taka moja teoria.
  • 0

#69

Emoboy.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A imo jest właśnie na odwrót - chcą szumu wokół strefy 51, gdzie testują już jakieś troszkę starsze technologie, by odwrócić uwagę ludzi od innych baz :) ale to tylko taka moja teoria.

Chociaż jakby nad tym pomyśleć to nie jest też do końca głupie... np. chcą odwrocic uwagę od bazy w dulce?
Wierze w to, że te kompleksy są połączone. (sorry za offtop)
  • 0

#70

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CYTAT(Michalson @ 3.01.2008, 16:23) *
A imo jest właśnie na odwrót - chcą szumu wokół strefy 51, gdzie testują już jakieś troszkę starsze technologie, by odwrócić uwagę ludzi od innych baz smile2.gif ale to tylko taka moja teoria.

A moim zdaniem nie musza odciagać uwagi ani robisz szumu bo mimo ze wiemy gdzie te bazy sie znajduja i mamy jakies zdjecia itp. to i tak sie nie dowiemy nigdy raczej co sie tam działo, dzieje i co sie bedzie dziac za jakis tam czas i raczej nikt z nas (zwykłych ludzi) nie zblizy sie nigdy do najbliszego płotu bazy w Groom :hm: (sorrki za OT )

Użytkownik adiridas edytował ten post 16.01.2008 - 23:02

  • 0

#71

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najstraszniejsze w taśmach jest to że czasem nagramy coś, czego nie powinno tam być. Na przykład odgłosy duchów.. a audycja, ja wiem. Moim zdaniem autentyczna. Ale ręki se za to uciąć nie dam.
  • 0

#72

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale namieszali teraz ludzie są teraz tacy podejrzliwi, że wymyślają coraz to zawilsze teorie a zazwyczaj jest to najprostsze rozwiązanie lecz bez udowodnienia ludzie nie przestaną wymyślać.
  • 0

#73

Sir Devastator.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie, nie ma co sie łudzić!
Rząd USA jest na tyle skąpy, że nie wydawał by setek tysięcy dolarów za przelot jakiegoś supernowoczesnego samolotu nad area 51 ( bo wydaje mi się, że jak już to tak się to powinno robić), potem w porannej gazecie wystawić zdjęcie "niby przypadkowego przechodnia, który akurat widział ten "Statek ufo" (Bo tak zapewne będą go nazywać), i akurat miał aparat przy sobie.

To właśnie nie na tym polega... przecież odwrócenie uwagi to najprostrza forma ukrywania czegoś lub kogoś.
Musimy myśleć o krok do przodu, napewno niektóre materiały są poto aby zwrócić na siebie uwage, i wyszły w świat "za pozwoleniem", ale niektóre napewno są prawdziwe, innaczej nie było by tej strony, tego forum i całego tego zamieszania wokół UFO i innych rzeczy.

Amerykanie dobrze wiedzą, że na świecie jest przeogromna ilość stron, jeszcze większa ilość materiałów i artykułów, i jeszcze większa liczba osób które szukają rewelacji. Muszą coś robić i napewno coś robią, a skąd wiecie, że naprzykład wydarzenia z 11 września nie były próbą generalną jakiejś nowej technologii, (Specjalnie nie mówie tu o odwróceniu uwagi) albo pokazem siły ufolków (naprzykład wpłyneli jakoś na terrorystów, aby uderzyli w WTC i Pentagon).

Czemu Prezydent USA, George W. Bush uważany jest za członka Iluminatów?
Z tego co wyczytałem (może się mylę) to Iluminaci są sektą która jakoś tam jest powiązana z szatanem,
szatan siał zniszczenie, panikę, śmierć i był pewnego rodzaju dyktatorem zła.
Skoro ktoś może posiąść technologię dzięki której USA może być samodzielnie panującym mocarstwem świata, i wszystko było by podporządkowane pod Ameryke (Co już im się po części udało), a Busz byłby superprezydentem rządzącym tym wszystkim, to czemu nie zakumplować się z UFO'lami?.
  • 0

#74

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie się wypowiedział fanatyk teorii spiskowych. Już nie wielbiciel, nie maniak, ale fanatyk.
Żal mi ciebie, koleś.
  • 0



#75

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurczę, temat jest cholernie ciekawy, ale nie ma linków! Proszę, wrzućcie to gdzieś jeszcze raz!
A swoją drogą ciekawe czemu te lniki zniknęły? Może rząd USA je wykrył i zniszczył? ;) (żarcik taki)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych