Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy telefon od pracownika strefy 51


  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#31

Hanibal1987.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

generalnie nagranie uważam za prawdziwe, ale nie rozumiem czemu doszukujecie sie czegoś puszczajc to od tyłu...
to, że układa sie to w jakieś słowa to może byc czysty przypadek


niewiem jakie zdania byś musiał układać, obojętnie w polskim czy angielskim, żeby też miały jakikolwiek sens po odczytaniu ich od tyły. To jest wręcz niemożliwe. A odnośnie nagrania, to zawsze można podważyć jego autentyczność i napewno w domowych warunkach nie sprawdzi się czy to nie jest podróba, zwłaszcza plik mp3.
  • 0

#32

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jak mowa odwrotna, o co tu chodzi, niech ktoś to wytłumaczy, nie znalazłam takiego kawałka: help me!... jaka mowa odwrotna? prosze wytłumaczcie! :surprised:

[ Dodano: 2006-06-19, 17:20 ]
Pit, możesz sie ze mną skontaktować? prosze, właśnie na ten temat tej rozmowy, błagam, skontaktuj sie ze mną, muj gg: 7947801 albo mail: [email protected] :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
  • 0

#33

Gajor.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchając tego nagrania idzie sie nieźle przestrachać :P
  • 0

#34

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W życiu nie słyszałem nikogo tak przestraszonego
  • 0

#35

BioComp.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja może dodam coś od siebie. Wyciąłem fragment gdzie facet mówi puszczony od tyłu "HELP ME! HELP ME!" i gdy się go puści do przodu, to facet mówi tam strasznie mało (i spokojnie) a najwięcej mówi spiker radia! I to zupełnie innym głosem! Tak jak by w tym wszystkim była ukryta wiadomość. To jest bardzo dziwne, istnieje też szansa że całość jest specjalnie spreparowana.
  • 0

#36

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem w sieci eMule inne nagranie. Z tego, co zdołałem usłyszeć (jakość jest dość kiepska), rozmówca znajdował się w samolocie ze swoją narzeczoną, wleciał nad rejon Strefy 51, gdzieś w 8:30 zaczyna krzyczeć coś o świetle

"Looks that think are real (tu jakiś bełkot) that's flat (bełkot) the doors opened (bełkot) [it starts from] (bełkot) look was a light and... oh hell! (bełkot) tah is thruth (?) let me now... oh God! No baby I'm goin' in! Hhh... I think I'm goin' in, hhh..." Tu rozmowa się urywa.

Spisałem to ze słuchu, możliwe że jakiś błąd popełniłem, jak już mówiłem, nagranie jest dość marnej jakości i ciężko cokolwiek zrozumieć z tego, co mówi rozmówca...

Link do nagrania:

http://ivellios88.re...ana_rozmowa.mp3

W eMule nagranie występuje pod nazwą "Art Bell - Caller Shot Down Over Area 51 on the Air"

Użytkownik +..... edytował ten post 06.06.2008 - 21:07

  • 0



#37

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co wiadomo o wiarygodnosci tego nagrania?
  • 0

#38

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie tylko tyle, że jest to fragment audycji Arta Bella... nie ma podanej daty, znalazłem jedynie infirmację, że ta audycja była powtarzana niedawno w Internecie w jakimś radiu.

EDIT

Kolejne nagranie:
http://ivellios88.re.../art_bell_3.wma

Zwróćcie uwagę na to, co się zaczyna dziać w szóstej minucie nagrania
  • 0



#39

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super nagranie :ble: tylko nie wszysko zrozumialem z tego pisku (sapania)
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwyraźniej do niego strzelali i facet zaczął uciekać. Mogli go postrzelić.
  • 0



#41

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To , że strzelali to zrozumiałem. Ale co mówił jeszcze. Sapał tak , że normalnie nie wiedziałem o co biega.
  • 0

#42

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety ja również nie dosłyszałem o co mu chodziło, mimo wyostrzenia dźwięku w CoolEdicie :|
  • 0



#43

Tony Montana.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy temat , ciekawe ilu jeszcze zginelo ,probujac ujawnic prawde.... ;<
  • 0

#44

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie co do nagrania które ostatnio wrzucił Ivellios. Macie jakieś podejrzenia czym są te "extraterrestial interference"?Bo to brzmi jakby koleś sobie robił jaja :mrgreen:
  • 0

#45

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serio zaczynam powoli się bać... co oni kombinują :shock: . Nie nawidze amerykańskiego rządu :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych