Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy, nagranie z Meridy, Yucatan Mexico


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I tutaj mocno sie zdziwilem bo cos obraz jest zbyt plynny jak na takie parametry nagrywania, a przede wszystkim ZBYT DOKLADNY (powinna sie pojawic tzw pikseloza ktorej tutaj nie widze) ;-)

Co za problem, na kompie możesz włączyć opcję"smooth", gdzie cała pikseloza zniknie kosztem czytelności nagrywanego materiału.
  • 0



#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę,że to zdarzenie miało naprawdę miejsce.
  • 0



#18

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

BlackPerson albo "Mogę zagrać z wami?" :mrgreen:

Każdy kto grał w nocy w piłkę albo zośkę wie że gra się zawsze pod latarnią a ci dwaj na filmie grają dziwnie daleko (jakies 5-7 matrów) od latarni. Wybrali sobie też dobre miejsce żeby złamać nogę :) - na zdjęciach z wizji lokalnej widać że tam jest niewielki stopień. Mają przed sobą kilkanaście metrów równego, dobrze oświetlonego chodnika a oni wybrali słabo oświetlone miejsce ze schodkiem.

Wśród ufologów Jaime Maussan to również postać kontrowersyjna - sami ufolodzy zarzucają mu wiele "ściem" i naciągania faktów.
  • 0

#19

kanji.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popatrzcie na cień rzucany z latarni... a nie ma cienia "obcego" no chyba że on był tą latarnia :) to wtedy wszystko jasne :D
  • 0

#20

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Popatrzcie na cień rzucany z latarni... a nie ma cienia "obcego" no chyba że on był tą latarnia :) to wtedy wszystko jasne


Jak to mówią: najciemniej pod latarnią. Na moje oko cień tego ufoludka nie powinien się pojawić na tej ścianie, chyba że oświatlałaby go jeszcze inna lampa. :smile:
Dołączona grafika

[ Dodano: 2006-06-14, 13:30 ]

Mają przed sobą kilkanaście metrów równego, dobrze oświetlonego chodnika a oni wybrali słabo oświetlone miejsce ze schodkiem.

Rzeczywiście dziwne... :P
  • 0

#21

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moze ten zielony był pokojowo nastawiony,chciał czegos o nich, tyle mozliwosci a oni wybrali ucieczke :fist:
  • 0

#22

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

turrkus napisał/a:  
I tutaj mocno sie zdziwilem bo cos obraz jest zbyt plynny jak na takie parametry nagrywania, a przede wszystkim ZBYT DOKLADNY (powinna sie pojawic tzw pikseloza ktorej tutaj nie widze) ;-)

Co za problem, na kompie możesz włączyć opcję"smooth", gdzie cała pikseloza zniknie kosztem czytelności nagrywanego materiału.

Jestem wrecz pewien ze nagranie zostalo podrasowane :mrgreen:

Chodzilo mi o to ze filmik ktory obejrzalem nie jest oryginalem pochodzacym bezposrednio z telefonu :smile:
  • 0

#23

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dotykając tego kolesia, to mogło być coś w stylu "ej, ty, pomożesz?"

Albo -"masz ogien?" :wow:
  • 0

#24

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dotykając tego kolesia, to mogło być coś w stylu "ej, ty, pomożesz?"

Albo -"masz ogien?" :wow:


Na co Ufolkowi ogień???
Szkoda tylko, że ci kolesie uciekali, bo jeśli ten film to autentyk, to mogli jakoś zagadać do zielonego : :fist: :fist:
  • 0



#25

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mysle ze to zdarzenie mialo naprawde miejsce... prezciez jak by tam za ta latarnia stal jakis czlowiek przebrany za ufoka to preciez raczej by sie am nie zmiescil bo ta latarnia za gruba to nie byla? ale to tylko moja zdanie a pozatym oni tak prawdziwie uciekali i krzyczeli:P
  • 0

#26

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

BlackPerson tez nie umie tego przebolec, ja bym wolał nasikac w gacie niz uciec, tymbardziej ze istota nie uciekała, chciała nawiązac kontakt ;( :fist:
  • 0

#27

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MatoIto chcialbym Cie widziec jak twardo stoisz i sie witasz z ta istota ;) teraz to mozemy gdybac ale gdyby takie zdarzenie mialo miejsce naprawde to pewnie reakcje bylby zupelnie inne. Co do tej latarni... mowicie ze stali daleko od latarni a nie pod nia. Na owej ulicy latarnie sa rozmieszczone co pare metrow wiec mimo ze tego w kadrze nie widac obok nich, nieco z tylu jest kolejna lampa.
  • 0



#28

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No pewnie, że nie mogę przeboleć... tego, że uciekli, fajnie by było jakby go z bliska nagrali i zagadali do szaraka ;(
  • 0



#29

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaloze sie ze okolo 80% ludzi na tym forum w takiej sytuacji wzielo by butelke czystej i zaczeli by chlac z szarakiem.Ciekawe ile szarak by wypil :surprised:
A tak na powaznie to jest fake.Jak pisali poprzednicy:
1.To cos nie rzuca cienia
2.Gra sie pod latarnia aby nie rozbic ryja :-D
3 Operator kamery dziwnie kieruje obiektyw.Jakby wiedzial ze cos sie stanie
  • 0

#30

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide, może i jest druga latarnia ale na pewno nie działa. Zobacz na cienie. Jeżeli by była druga latarnia to chłopak grający w piłkę frontem do obiektywu miał by drugi cień za plecami a tak nie jest bo ma cień tylko i wyłącznie dzięki latarni pod którą jest "obcy".
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych