Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dzieje się w North West Cape?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobne położenie tej bazy do strefy 51,ciekawe miejsce, bardzo ciekawe...
  • 0

#17

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O lol, wpisalem w wyszukiwarce w Google Earth i co? Znalazlo mi Exmouth w Anglii... blad czy specjalnie zmienione?
  • 0

#18

xtomekx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby nie współrzędne na pierwszym zdjęciu to też bym nie znalazł

P.S.
Macie dokładne współrzędne Strefy 51 i HAARP? To też bym chętnie zobaczył.
  • 0

#19

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

xtomekx - w dziale o Strefie 51 masz masę zdjęć ze współrzędnymi.

37°14'29.10" N 115°48'50.60" W

"Najnowsza" Strefa 51.
  • 0



#20

Feanor.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

damn ;O ja nie wierzyłem w istneinei area 51 .... a teraz po tych danych ;O po co by na środku pustynii taka baza była ;O z lotniskiem , uzbrojona i wogóle ;/ A co do tej Australii to nie mam pojęcia albo tam USA w tym też miesza albo tylko australia , a może budują jakby na Świecie jakieś bazy militarne "anty-kosmitowe" , area 51 , to w australii , haarp .....
  • 0

#21

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Feanor...heh...szczerze powiedziawszy nie przypuszczałem, że ktokolwiek może powątpiewać w istnienie takich kompleksów jak Strefa 51. To nie jedyna. Jest jeszcze np. baza Dulce.
Wszystkie sa tajne nie bez powodu, rząd USA skrywa w nich swoje największe tajemnice.
  • 0



#22

Feanor.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh jak widać , jestem nie obeznany w tych tematach i we większości rzeczy wątpiłem , aż trafiłem na te forum ^_^
  • 0

#23

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stosunkowo niedaleko tej bazy jest lotnisko Learmonth,samolot pasażerski który skądś leci zapewne musiałby przeciąć to miejsce. Czy to dobre miejsce na baze do walki z ufo? :lol : oczywiście że samoloty mogą omijać to miejsce, ale troche to bez sensu jakby na to nie patrzeć bo zawsze moznaby dostrzec coś przy takich wysokościach. Niedaleko jest jeszcze jakieś miasteczko.....strefa 51 to inna bajka.
  • 0

#24

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W bazie o której tu mowa muszą po prostu bardziej się starać przy ukrywaniu broni, może kiedy strzelali, żaden samolot nie przelatywał w pobliżu, ale obecność miasteczka też jest dziwna, przecież laser wystrzelony w kosmos MUSI wzbudzić podejrzenia... zwłaszcza laser (czy co to tam było) o takiej mocy...
  • 0



#25 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

a widziałeś kiedyś promień lasera ? o ile mi wiadomo (po zabawach takim laserem za 10 zł :D ) to oświetlone jest tylko miejsce gdzie pada promień, no chyba że jest jakaś mgła, kurz itp. no i pod warunkiem że laser emituje światło o widzialenej długości...


hmm a co do tej bazy to myśle że to nic specjalnego, za małe wg mnie :)
  • 0

#26

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhhhhh szkoda że nie znam na tyle angielskiego, żeby sobie samemu coś poczytać na ten temat, jestem skazany na was...chyb trzeba sie bedzie troszkę przyłożyć, bo widze ze w koncu zaawansowana znajomość na coś by mi sięprzydala :D
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a widziałeś kiedyś promień lasera ? o ile mi wiadomo (po zabawach takim laserem za 10 zł :D ) to oświetlone jest tylko miejsce gdzie pada promień, no chyba że jest jakaś mgła, kurz itp. no i pod warunkiem że laser emituje światło o widzialenej długości...


Jeżeli chodzi o broń do obrony międzyplanetarnej :) to lasery się nie nadają, są za słabe ( bez jaj, toż to latareczka jest, jasne że jak piertuknie :) to ekekty są niezłe, ale przechodząc przez atmosferę ? ). Jażeli chodzi o tego typu zabawki to wszelkiej maści "skumulowane paczuszki energetyczne" typu wysokoenergetyczna plazma... bo jeżeli chodzi o próźnię to najlepsze akceleratory magnetyczne wystrzeliwujące pociski zbudowane z ferromagnetyków i ładunków wybuchowych... Ech, dobra, nie ważne...

ehhhhhh szkoda że nie znam na tyle angielskiego, żeby sobie samemu coś poczytać na ten temat, jestem skazany na was...chyb trzeba sie bedzie troszkę przyłożyć, bo widze ze w koncu zaawansowana znajomość na coś by mi sięprzydala :D


Angielski jest najważniejszy w dzisiejszym świecie, trza sie uczyć. Na pocieszenie dodam, że można ten język scharakteryzować jednym zdaniem : "Język angielski jest prosty, ale żeby nie było tak prosto..."
  • 0

#28

h.m.m.m.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przynajmniej mam teraz niezłą motywacje, dzieki za to autorom tej stronki....

ehhhhhhh.....
  • 0

#29

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a widziałeś kiedyś promień lasera ? o ile mi wiadomo (po zabawach takim laserem za 10 zł :D ) to oświetlone jest tylko miejsce gdzie pada promień
(...)

No to co to było??
Działo plazmo-podobne? :P
Hmmm... :roll:
  • 0



#30

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to co to było??
Działo plazmo-podobne? :P
Hmmm... :roll:

Plazma, wystrzelona z dziala elektro-magentycznego. Jak kazdy dobrze wie, na plazme oddzialuja sily magnetyczne. Rozgrzana plazma jest skupiana w takim dzilaku, i wypychana przez pole magnetyczne. Oczywiscie rozgrzana nie znaczy ze ma tempeartute wielu tysiecy stopni :P . (chociaz moglaby miec).

Sam sposob wytworzenia takiej plazmy, to poprostu naboj z jakims gazem/mineralem rozgrzany do odpowiedniej temperatury aby przeszedl w stan plazmowy. Wbrew pozora, plazma jest bardzo stabilnym stanem i w trakcie wystrzyalu nie rozleci sie po drodze :E,
Jakby troche pofantazjowac, mozna by zalozyc ze wewnatrz plazmy jest dodatkowy pocis majacy zadac, kolejne obrazenia :D

Oto co google Earth pokazuje w tym miejscu:

Tower Zero, Harlod E. Holt Naval Communication Station..

hmhm..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych