Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemniczy obiekt zauważono nad Kremlem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Tajemniczy obiekt zauważono nad Kremlem
Ogromna piramida, unosząca się przez kilka godzin nad moskiewskim Kremlem, wywołała w Rosji falę spekulacji.
Podejrzewa się, że był to statek kosmiczny. Świadkowie twierdzą, że mogła mieć nawet półtora kilometra szerokości.

Dwa filmiki zostały nakręcone przez amatorów. Jeden powstał w nocy, drugi w ciągu dnia.

http://www.youtube.com/watch?v=zaA8XMQtoNc


oryginalny filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=sycz7L0CCMI
http://www.youtube.com/watch?v=c49CAhRSoz4&feature=related

Pochodzenie obiektu nie zostało zidentyfikowane. Rosyjskie raporty wykluczają, iż było to UFO. Natomiast policja odmawia komentarzy.

Nick Pope, brytyjski, rządowy badacz UFO powiedział: – Jest to jeden z najbardziej niezwykłych klipów jakie kiedykolwiek widziałem.


http://wiadomosci.on...emlem,item.html

Użytkownik thewake edytował ten post 18.12.2009 - 13:34

  • 1

#2

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy to jakiś żart? :o Jeśli to jest prawdziwe mielibyśmy niezaprzeczalny dowód na wieeele zjawisk. Niech mi ktoś potwierdzi. Onet.pl czasami ściemnia, ale żeby narażać się na nierzetelność do tego stopnia?

Pozdrawiam

Niesamowite...

Poprawka #1:
Czytając komentarze na tym portalu chce mi się płakać. Albo ja jestem łatwowierny i wierzę w to co chcę uwierzyć albo komentatorzy nie potrafią przyjąć pewnych rzeczy do wiadomości :lol

Użytkownik FCrimson edytował ten post 18.12.2009 - 13:47

  • 1



#3

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No prosze, ciekaw jestem jak kto okresla sceptycy albo "wladza". Pozostaje czekac na rozwoj wydarzen.
  • 0

#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

acha . Zanim sie przyjmie całąprawde z tego co ktośnapisałwarto samemu poszukaćinformacji i samemu je zinterpretować .


Mi to osobiście wygląda realistycznie ,ale nie wiadomo czy za 3 tygodnie nie okaże się ,ze to część jakiejś reklamy

Użytkownik convers edytował ten post 18.12.2009 - 13:52

  • 0

#5

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jednak warto zwrócić uwagę, że filmy są tylko dwa, a na żadnym nie ma wojska.

Teoretycznie gdyby nad moim blokiem pojawiła się bryła złożona z trójkątów równobocznych o boku 1 km to prawdopodobnie tłumy ludzi wyszłyby na zewnątrz, część zaczęłaby panikować, Mohery zaczęłyby się modlić, a w pobliżu pojawiło się wojsko. Nie wspominając o rozgłosie jaki pojawiłby się przy takim wydarzeniu. Już dawno ciągnęłyby tam pielgrzymki naukowców i UFOlogów.

A my mamy tylko dwa krótkie filmy :P

Pozdrawiam
  • 2



#6

BlackLove.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, jest to owoc nauki, czyli to nad czym pracowała III Rzesza - statek, który nazywa się powszechnie UFO, czyli po prostu dzieło do celów militarnych, test wielkiego tajnego projektu, alt to tylko przypuszczenia.
  • 0

#7

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BlackLove
Przepraszam, ale jesteś już druga osobą, która mnie dzisiaj poważnie rozśmieszyła :D Znaczy chodzi o wypowiedź oczywiście.

Nie wiem czy mówisz serio czy żartujesz, ale wątpię, żeby to było dziełem człowieka. Zakładając, że jest prawdziwe :)

Pozdrawiam
  • 0



#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi, osobiście, brakuje słów, aby normalnie to ocenić i skomentować. Losy tego nagrania śledzę od tygodnia... i muszę przyznać, iż najbardziej zastanawiające jest to, jak w ogóle można przez taki okres czasu (dyskusje trwają nadal) nad czymś takim dyskutować ? Taki obiekt, nad Kremlem, gdzie ponoć nie ma prawa nic latać, wisi sobie spokojnie i zostaje nagrany tylko przez jakichś amatorów... Po drugie ich reakcje - jadą sobie chłopaki, jakby nigdy nic i nagrywają z samochodu owy Tetrahedron - luz... Jak ja bym był świadkiem czegoś takiego to... wybiegłbym z samochodu i leciał z kamerą na złamanie karku... czym prędzej, czym szybciej... czym... no dobra, starczy. W tym przypadku oczywiście nie było niczego, za czym możnaby było biec, ponieważ prawdopodobnie było to/jest to CGI.

I potem się ludzię dziwią, iż zjawisko to, tak jest ukazywane w mediach... rzucają byle lepsze fejki, a opinia publiczna potem wzoruje się na tego typu rewelacjach i wyśmiewa ten fenomen. W czasie gdy pojawił się ten film, było kilka, bardziej interesujących nagrań - choćby z Peru czy Meksyku - ale gdzie tam, po co sobie (i innym) zawracać głowę takimi "konkretnymi" materiałami, skoro ludzie potrzebują rozrywki na innym (piramidalnym) poziomie...

Jako puenta dwa cytaty z owego artykułu :

Pochodzenie obiektu nie zostało zidentyfikowane. Rosyjskie raporty wykluczają, iż było to UFO...


Kapitalne i zarazem, bez komentarza...

Nick Pope, brytyjski, rządowy badacz UFO powiedział: – Jest to jeden z najbardziej niezwykłych klipów jakie kiedykolwiek widziałem.


Jak to dobrze Panie Pope, iż odszedł Pan już z Brytyjskiego MoD'u - takimi twierdzeniami, jeszcze bardziej byś się Pan wówczas ośmieszył...
  • 4



#9

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy u ruskich była premiera "Dystryktu 9" ? ;) Szczególnie filmik dzienny jest cholernie a'propos.
Faktycznie, jak już wspomniano, nienaturalny spokój panujący chociażby w powietrzy nad Kremlem jest .. właśnie nienaturalny. No ale może u nich takie lewitujące bryły to już norma ?

Użytkownik Bierdol edytował ten post 18.12.2009 - 16:18

  • 0

#10

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano



w UK jednak wiele sie dzieje aczkolwiek najpierw mialy ujawnic sie istoty STS ktore beda zwodzic ludzkosc ...
  • 0

#11

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mi, osobiście, brakuje słów, aby normalnie to ocenić i skomentować. Losy tego nagrania śledzę od tygodnia... i muszę przyznać, iż najbardziej zastanawiające jest to, jak w ogóle można przez taki okres czasu (dyskusje trwają nadal) nad czymś takim dyskutować ? Taki obiekt, nad Kremlem, gdzie ponoć nie ma prawa nic latać, wisi sobie spokojnie i zostaje nagrany tylko przez jakichś amatorów... Po drugie ich reakcje - jadą sobie chłopaki, jakby nigdy nic i nagrywają z samochodu owy Tetrahedron - luz... Jak ja bym był świadkiem czegoś takiego to... wybiegłbym z samochodu i leciał z kamerą na złamanie karku... czym prędzej, czym szybciej... czym... no dobra, starczy. W tym przypadku oczywiście nie było niczego, za czym możnaby było biec, ponieważ prawdopodobnie było to/jest to CGI.
...


To jest CGI, jakosc filmu - tylko ulatwia sprawe zrobienia takiego efektu. Dlaczego nie ma relacji/wywiadu z kolesiami którzy nagrywali te filmy. Dlaczego sa one takie krotkie?

Sprawa podobna jak w temacie o obiekcie 'probe' czy jakos tak.

Do filmiku ktory dal thewake, ze niby obiekt pojawil sie w UK - skad mamy miec pewnosc ze to nagranie pochodzi z UK.
  • 0

#12

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy mi się wydaje, czy obiekt nienaturalnie się porusza na drugim nagraniu od góry ?

Według mnie jest to ewidentny żart.
Kolejne Haiti UFO i tyle.
  • 1



#13

pantokrator666.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

'FCrimson' date='18.12.2009 - 17:01' timestamp='1261144917' post='366424']
BlackLove
Przepraszam, ale jesteś już druga osobą, która mnie dzisiaj poważnie rozśmieszyła :D Znaczy chodzi o wypowiedź oczywiście.

a ty mnie ignorancie...

Nie wiem czy mówisz serio czy żartujesz, ale wątpię, żeby to było dziełem człowieka. Zakładając, że jest prawdziwe :)

chyba nie wierzysz w umysł ludzki... nauka idzie do przodu a ludzie nadal myślą jak by żyli w średniowieczu... żałosne

Użytkownik pantokrator666 edytował ten post 18.12.2009 - 22:32

  • 3

#14 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

UFO Haiti było lepsze :mrgreen:
thewake, to chyba nie ulega wątpliwości, że prezentowany przez Ciebie ostatni film przedstawia zwyczajny latawiec.

Dziwi mnie fakt, że w Moskwie żyje ponad 10mln mieszkańców i na pomysł nagrania filmików wpadło tylko kilku ludzi (z tego co widzę w temacie). Gdyby nad ul. Wiejską w Warszawie zaistniało by podobne zdarzenie bylibyśmy zasypani tonami filmów i wiele osób miało by do opowiedzenia co widziało. Są trzy możliwe wytłumaczenia tego dziwnego zjawiska: fake, "nowoczesna" reklama, obiekt nieziemskiej cywilizacji z tego najmniej prawdopodobne jest to trzecie.
Jest wiele podobnych historii z UFO i wiele z nich wyjaśnia się samo po jakimś czasie ;) sądzę, że będzie też tak w tym przypadku. Uważam, że trzeba jeszcze poczekać.

a ty mnie ignorancie...

Spokojnie - bez nerwów. Takie małe zalecenie :)
  • 0

#15

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No cóż, miało być żartem ,a wyszło jak wyszło :) Bez urazy pantokrator666. Ja naprawdę szczerze się uśmiałem i sądzę, że nikogo to nie uraziło. Nie będę jednak zaczynał rozmowy jak się powinno rozmawiać a jak nie. Ostrzeżenia za obrażanie nie dostałem i sądzę, że na tym skończymy :).

dj_cinex

Gdzie śledziłeś losy tego nagrania? Tzn. czy były inne doniesienia oprócz tych filmów?

Zgadzam się, że drugi film jest jednak nieco inny (UK) i szczerze wg mnie wygląda na żart :P

Użytkownik FCrimson edytował ten post 19.12.2009 - 00:20

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych