Skocz do zawartości


Manipulacje naszych mediów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#151 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo nie lubię jak ktoś tak lekko jednostronnie patrzy. Zarzuciłeś co miałeś do zarzucenia PO, TVN i GW - więc dl symetrii napisałem też co nieco o PiSie i o tym, kto w mojej opinii ma tu większy udział w tej "kampanii nienawiści". Co mogę napisać o przyjaznych mediach PO? Czy one są w ogóle takie stronnicze, jak te które ma za sobą partia wodza? Moim zdaniem nie, i czasem nawet TVN sili się na ataki na PO (czego w ND czy innych tego typu szmatławcach względem PiSu nie uświadczysz) - dlatego nie można powiedzieć, że są absolutnie sterowani przez Tuska.

Owszem, PO ma poparcie jeszcze większe dzięki takiej sytuacji, ale hola - największym problemem PiSu jest... PiS, który kompletnie nie radzi sobie jako opozycja i zachowuje się kretyńsko. Jedynie co zyskuje to utwardzenie żelaznego elektoratu...

Nie ustawiłem Cię w pozycji prawnika PiSu - gdyby tak było, to rozmowa byłaby zupełnie inna, bo osoby "zza" prezesowskiego muru, są tak zatwardziałe w poglądach, że dysputa jest zbędna ;> Może mój ton był lekko napastliwy, ale pisałem na szybko i tak mi to wyszło :)

A, no i jeszcze jedno - proszę nie mylić pojęć "fan PO" z "wrogiem polityki PiS". Ja reprezentuje tę drugą opcję ;)

Użytkownik Razor edytował ten post 19.10.2010 - 14:31


#152 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale dlaczego nie chcesz przyznać, że oprócz incydentalnej wypowiedzi Palikota (który raz, czy dwa stwierdził, że to wina Lecha), to PiS przoduje w ugrywaniu na nienawiści?




to nie PO biega z pochodniami..., bieganie z pochodniami tylko podgrzewa atmosferę

Po dzisiejszym morderstwie tak się powiedział poseł Neuman(czy jak się to pisze bo moja polszczyzna nie ogarnia tego nazwiska)

Polska naprawdę nie jest skazana na moherową koalicję.

Polska nie jest skazana na tę smutną koalicję.


Donald Tusk - wygłoszone na sali sejmowej.


Jeszcze jedna bitwa,

jeszcze dorżniemy watahy,

wygramy tę batalię!


Radosław Sikorski


Jarosław Kaczyński jest zakompleksiony, arogancki, inteligentny i zdolny. Zdolny do wielu złych rzeczy.

Nie wierzcie frustratom czy dewiantom psychicznym, którzy swoje problemy psychiczne odreagowują na narodzie.


Władysław Bartoszewski


Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”.

Władysław Bartoszewski

#153

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomnijcie sobie kiedy zaczęła się ta "polityka miłości", mówi Wam coś rok 2005 i foch Tuska?
Moim zdaniem taki rodzaj polityki (poziom szamba) zapoczątkowały akcje typu: "zabierz babci dowód"...
Media wypaczają jedyną "słuszną" drogę, a tym co tego nie widzą - współczuje.
Prawo i Sprawiedliwość również popełniało błędy, ale do cholery czemu teraz przy pełni władzy Platformy, media straszą społeczeństwo PiSem i tym, że Kaczyński może powrócić.
DO ROBOTY panie Donku, bo straszyć to sobie możecie dzieci w przedszkolu :)



#154 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

to nie PO biega z pochodniami..., bieganie z pochodniami tylko podgrzewa atmosferę

Po dzisiejszym morderstwie tak się powiedział poseł Neuman(czy jak się to pisze bo moja polszczyzna nie ogarnia tego nazwiska)

Polska naprawdę nie jest skazana na moherową koalicję.

Polska nie jest skazana na tę smutną koalicję.


Donald Tusk - wygłoszone na sali sejmowej.


Jeszcze jedna bitwa,

jeszcze dorżniemy watahy,

wygramy tę batalię!


Radosław Sikorski


Jarosław Kaczyński jest zakompleksiony, arogancki, inteligentny i zdolny. Zdolny do wielu złych rzeczy.

Nie wierzcie frustratom czy dewiantom psychicznym, którzy swoje problemy psychiczne odreagowują na narodzie.


Władysław Bartoszewski


Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno. W kraju za rządów braci Kaczyńskich działo się coraz gorzej. Koszmarna koalicja Prawa i Sprawiedliwości z Samoobroną i Ligą Polskich Rodzin przynosiła skandal za skandalem. Polityczne wiarołomstwo stało się normą. Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. Stało się dla mnie jasne, że jego wizja budowy lepszej Polski, której zaufały miliony Polaków, okazała się jednym wielkim oszustwem. Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i – jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”.

Władysław Bartoszewski


Ej, pohamuj swe konie - wybierz mi wypowiedzi i czyny PO 10 KWIETNIA! Bo takie odgrzebywanie trupa, to może się skończyć przypomnieniem kto podpalił kukłę swojego poprzedniego pracodawcy... Ja Ci przedstawiłem wypowiedzi i czyny które podgrzewały atmosferę po katastrofie - Ty natomiast podajesz mi cytaty głównie sprzed paru lat - a to nie jest fajne :P


Przypomnijcie sobie kiedy zaczęła się ta "polityka miłości", mówi Wam coś rok 2005 i foch Tuska?
Moim zdaniem taki rodzaj polityki (poziom szamba) zapoczątkowały akcje typu: "zabierz babci dowód"...
Media wypaczają jedyną "słuszną" drogę, a tym co tego nie widzą - współczuje.
Prawo i Sprawiedliwość również popełniało błędy, ale do cholery czemu teraz przy pełni władzy Platformy, media straszą społeczeństwo PiSem i tym, że Kaczyński może powrócić.
DO ROBOTY panie Donku, bo straszyć to sobie możecie dzieci w przedszkolu :)



W normalnym kraju, od tego jest opozycja... ciężko winić rząd za nic nierobienie, skoro największa partia opozycyjna która w demokracji stanowi "bata" do nakręcania działań rządu, u nas walczy z wyimaginowaną podległością wobec Rosji, szuka dowodów na zamach na prezydenta oraz walczy o krzyż, robiąc z siebie rząd na uchodźstwie...

#155 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

No tak, przenieśli mój temat tutaj z obawy że nabiję za dużo punktów.
A były by powody, ale ze względu na to że by mnie zbanowano, dam sobie siana.

#156

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W normalnym kraju, od tego jest opozycja... ciężko winić rząd za nic nierobienie, skoro największa partia opozycyjna która w demokracji stanowi "bata" do nakręcania działań rządu, u nas walczy z wyimaginowaną podległością wobec Rosji, szuka dowodów na zamach na prezydenta oraz walczy o krzyż, robiąc z siebie rząd na uchodźstwie...


...Czy Ty widzisz co piszesz?
Ręce opadają...



#157 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

To Ty jesteś śmieszny. Widziałeś gdziekolwiek na świecie główną partię opozycyjną która albo na wszystko mówi "nie", albo zajmuje się swoimi sprawami, mając całkowicie w tyłku działania rządu :o Czekam, aż przedstawisz mi pomysły PiSu na chociażby umowę gazową - bo narzekać i mówić, "nie, tak nie może być. To szkodliwa umowa" to może każdy - nawet ja.

Rozumiem, że ich pomysły zazwyczaj były trafione jak kulą w płot (vide: "Kupujmy szczepionki na grypę za grube miliony! Skandal, że ich nie ma! Kopaczowa do dymisji!" / "Pomysł na kryzys! Zadłużajmy się i wydajmy pieniądze na lewo i prawo! Inni tak robią to i my też możemy! Skandal! Rostowski do dymisji!"). A gdy życie powiedziało "sprawdzam" i wyszło, że te genialne pomysły zadłużyły by nas fenomenalnie i bylibyśmy dopiero w ciemniej d... to cisza :>

Użytkownik Razor edytował ten post 19.10.2010 - 17:13


#158

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ej, pohamuj swe konie - wybierz mi wypowiedzi i czyny PO 10 KWIETNIA! Bo takie odgrzebywanie trupa, to może się skończyć przypomnieniem kto podpalił kukłę swojego poprzedniego pracodawcy... Ja Ci przedstawiłem wypowiedzi i czyny które podgrzewały atmosferę po katastrofie - Ty natomiast podajesz mi cytaty głównie sprzed paru lat - a to nie jest fajne :P


[url="http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0"]http://www.youtube.c...h?v=rGMQLZNW8W0[/url]

Teraz znajdź mi pięć wypowiedzi w podobnym stylu z ust Kaczyńskich (dla ułatwienia możesz podać choćby dziesięć z ust całego PiS).
I nie zasłaniaj się 10 kwietnia...



#159 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Już podałem przykłady :P


Nie znajdę Ci wypowiedzi w podobnym tonie, z prostego powodu - Jarek wie, jak grać na nastrojach. Wie jak subtelnie podkręcić ogień pod tym garnkiem z wodą i powoli czekać na wrzątek. Jeśli to co wkleiłem, Cię nie przekonuje - to sorry, zakończmy rozmowę. Po za tym, dlaczego mam się nie zasłaniać 10 kwietnia? To PiS wówczas najwięcej mówił o potrzebie przemiany i uspokojenia się. Co się działo później? Spójrz niżej:


"Uważałem, że przynajmniej w sensie moralnym i politycznym, Donald Tusk i jego otoczenie ponoszą odpowiedzialność za katastrofę. Abstrahuję od odpowiedzialności karnej”

"Niezależnie od wyników badań, o których tutaj mówimy, tacy ludzie jak Donald Tusk, jak Bronisław Komorowski, jak Radosław Sikorski, jak Bogdan Klich, (...) jak Tadeusz Arabski muszą zejść z polskiej sceny politycznej raz na zawsze"

"wprowadzeniem do gry przeciwko prezydentowi RP obcego państwa, w tym wypadku Rosji"

"Toczy się walka z tym, co zmierza do tego, żeby uczcić pamięć Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy"

"wojna z prezydentem trwa, nawet wtedy gdy on nie żyje". "Kiedyś walczono z nim jako żywym człowiekiem, który pełni najwyższy urząd w państwie. Dzisiaj walczy się z nim jako z symbolem"

Pani Fotyga:

"Na pewno to, co teraz dzieje się w Polsce, jest zagrożeniem demokracji. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby komuś przyszło do głowy zdelegalizować PiS. Powoli nastrój społeczny jest tworzony do tego typu akcji"

"Jeśli się pisze, że <dobrze byłoby, gdyby Fotydze ktoś dał w łeb>, to właśnie jest przygotowywanie gruntu pod ataki, także fizyczne"

"To jest stan bliski zdradzie. Na pewno nie działano w zgodzie z konstytucją. Jest w niej napisane, że polskie organy władzy: prezydent, premier, minister spraw zagranicznych w sprawach polityki zagranicznej mają współdziałać wewnętrznie, ustalać wspólne stanowiska, a dopiero potem prowadzić gry na zewnątrz. Donald Tusk to złamał"

Z gazety:
"Na koniec Anna Fotyga stwierdza, że Polska jest już w rosyjskiej strefie wpływów, a rząd sprzedał śledztwo w sprawie katastrofy tupolewa."


Tu taka skrótowa wizualizacja:
Dołączona grafika

Do tego dodajmy to o czym pisałem:
- Zarzucanie Tuskowi zamachu na prezydenta RP
- Zarzucanie obecnemu prezydentowi, że został wybrany przypadkiem i przywłaszczył sobie funkcję
- Co miesięczne pochody pod pałac mające Bronkowi uświadomić to o czym napisałem wyżej
- Sugestia pana Hoffmana, żeby "powiesić na gałęzi Palikota"
- Sugestia, że należy walczyć z tymi którzy chcą odebrać krzyż
- Próba zrzucenia odpowiedzialności za pobicie starszego mężczyzny pod krzyżem na premiera (wtf?) i rząd


I to wszystko działo się w ciągu pół roku. Szukając w głąb na 100% znalazłbym większe kwiatki, ale jak chcesz sobie mydlić oczy, to proszę bardzo...

edit:

No i mówienie o "brutalnym ataku terrorystycznym" oraz o potępieniu "metody przemocy i zabijania przeciwników politycznych" też jest fajne, i w ogóle nie gra na uczuciach?

http://www.tvn24.pl/-1,1678537,0,1,doszlo-do-brutalnego-ataku-terrorystycznego,wiadomosc.html

edit2:

Czy jakiekolwiek media stojące za PiS, odważyłby się wyciągnąć np. coś takiego?

http://www.tvn24.pl/-1,1678609,0,1,corka-rostowskiego-bez-egzaminow-w-msz,wiadomosc.html

Nie sądzę...

Użytkownik Razor edytował ten post 20.10.2010 - 06:10


#160 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Porównujesz Papałę, Olewnika itd. do (nie umniejszając im niczego) mało znanych i mających małe wpływy na cokolwiek asystentów posłów i BYŁEGO wiceministra infrastruktury (w ogóle do soboty/niedzieli, nie wiedziałem, kim był ten Pan i czym się wcześniej zajmował)...


jak już to, syn Olewnika był dla mnie mało znaczącą osobą,( chodziło mi o przedstawienie przykładu nie wyjaśnionego mordesrtwa na szeroką skalę) a ci ludzie byli asystenatami posłów, wiceminister, i przypominam Ci, że sprawa działa się w biurze poselskim my jako społeczeństwo wybraliśmy tych ludzi po części :-)



nie wiem czy wczoraj oglądałeś jakieś programy publicystyczne w tym temacie, było bardzo dużo mówionę na ten temat, czyli ewentualnego zlecenia zabójstwa



według mnie ktoś próbuję doprowadzić do wojny domowej w państwie, początkowe skłócenie społeczeństwa a potem większy rozłam

Użytkownik mroova edytował ten post 20.10.2010 - 10:12


#161 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

jak już to, syn Olewnika był dla mnie mało znaczącą osobą,( chodziło mi o przedstawienie przykładu nie wyjaśnionego mordesrtwa na szeroką skalę) a ci ludzie byli asystenatami posłów, wiceminister, i przypominam Ci, że sprawa działa się w biurze poselskim my jako społeczeństwo wybraliśmy tych ludzi po części :-)



Zacznijmy od tego, że wg. wielu, syn Olewnika to nie był jakiś kmiotek z pieniędzmi, tylko rżnął z siebie lokalnego watażkę, a świat przestępczy go ciągnął i mu imponował. Cholera wie co się stało, ale Krzysztof świętym zapewne nie był. Po za tym miał pieniądze, a jego ojciec układy - widocznie coś się stało, i komuś zależało, żeby nikt nie doszedł do tego co faktycznie tam miało miejsce.

A biuro poselskie? Proszę Cię... To musiał być chyba kretyn, skoro nie przewidział, że 95% czasu posłowie są w Europarlamencie lub w Sejmie/Warszawie i kiepsko może trafić. A, że szukał Jarka, to już całkiem niezrozumiałe - przecież on urzęduje w W-wie, a nie Łodzi... Gość był walnięty, i pewnie chciał wyładować swoje frustracji wobec PiSu - czemu w łodzi? Cholera wie. Czemu poszedł do biura PiS? Podejrzewam, że ma to związek z ich walką z byłymi SB/MO - a on wg. innego postu na tym forum, był funkcjonariuszem milicji...[/code]

#162

anastazja11.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z socjologicznego punktu widzenia to bardzo intrygujące, jak do każdego przypadkowego wydarzenia mozna dorobić wygodną ideologię, nawet do ataku szału niezrównoważonego psychicznie bądź zdesperowanego człowieka. Mało tego nie poczekano nawet, aż go przesłuchają, zbadają i poznamy motywy stan, stan psychiczny i życiorys tego człowieka, a już mamy po 45 minutach winnego. Po co nam prokuratura??

#163 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie znajdę Ci wypowiedzi w podobnym tonie, z prostego powodu - Jarek wie, jak grać na nastrojach.

Jarek gra ostro ale z zasadami a PO nie zna żadnych zasad a jeśli nawet zna to ich nie stosuje, bo w POLSZY nie musi.
Ma w d............. wszystkich i wszystko i zrobi jatkę z opozycji.
Oj, będzie się działo.

#164 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Z socjologicznego punktu widzenia to bardzo intrygujące, jak do każdego przypadkowego wydarzenia mozna dorobić wygodną ideologię, nawet do ataku szału niezrównoważonego psychicznie bądź zdesperowanego człowieka. Mało tego nie poczekano nawet, aż go przesłuchają, zbadają i poznamy motywy stan, stan psychiczny i życiorys tego człowieka, a już mamy po 45 minutach winnego. Po co nam prokuratura??

Zgadzam się z Tobą zupełnie.

Dodałbym jeszcze, że również z psychiatrycznego punktu widzenia jest to intrygujące...

I dodałbym, że logika znowu nie ma tu zastosowania. To tylko histeryczny bełkot ludzi, którzy utracili kontakt z rzeczywistością.

Rozumiem, że ich pomysły zazwyczaj były trafione jak kulą w płot (vide: "Kupujmy szczepionki na grypę za grube miliony! Skandal, że ich nie ma! Kopaczowa do dymisji!" /

Dodam, że wtedy PiS krzyczał histerycznie, że PO chce wymordować naród, nie kupując szczepionek... A, że jako jedyni w Europie oszczędziliśmy kilkaset milionów euro, to już cichutko było jakoś....

Użytkownik Niedoskonały edytował ten post 20.10.2010 - 20:23


#165 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Po okrutnym mordzie w biurze Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, widzieliśmy bo pokazywały to wszystkie stacje telewizyjne, jak policjanci wyprowadzają jego sprawcę i słyszymy jego wypowiedź zresztą spontaniczną bo przecież w takiej sytuacji nikt go o nic nie pytał. Sprawca mówi, że chciał zabić Kaczyńskiego ale miał za małą broń i że jest przeciwko PiS-owi. Później jeszcze słyszeliśmy, że przesłuchanie trwało kilka godzin i że sprawca odmówił zeznań. W tej sytuacji trzeba postawić pytanie dlaczego przesłuchanie trwało parę godzin skoro sprawca odmówił zeznań. Co robili policjanci przez kilka godzin z przesłuchiwanym skoro konsekwentnie odmawiał on składania wyjaśnień. A dalej było jeszcze ciekawiej. Okazało się, że Ryszard C. miał w samochodzie jakąś kartkę na której znalazło się kilkanaście nazwisk polityków z różnych partii politycznych i to przypadek sprawił, że zawędrował on do biura PiS w Łodzi. Co więcej w Sejmie szef MSWiA Jerzy Miller wyjaśniał zdumionym posłom jak to sprawca przemieszczał się po Polsce i obserwował różne biura poselskie przed którymi czekał na różnych polityków. Skąd to wszystko wiadomo skoro Ryszard C. odmówił składania zeznań nie wiadomo i nikt się specjalnie o to nie pyta. Po tych wyjaśnieniach ministra w mediach obowiązuje już jednolita wersja. Zagrożeni są politycy różnych partii politycznych, a to że zginął pracownik biura PiS a drugi został ciężko ranny, to zupełny przypadek i mogło się to zdarzyć w biurze każdej partii politycznej. Jak wytłumaczyć w takim razie słowa Ryszarda C. wyprowadzanego z siedziby PiS w Łodzi zarejestrowane kamerą łódzkiego Ekspresu Ilustrowanego, doprawdy nie wiadomo.
2. Ale sprawa ma dalszy ciąg. Okazuje się,że szef Biura Ochrony Rządu zaleca wręcz kilkunastu polskim parlamentarzystom a także dwom europosłom przyjęcie ochrony jego instytucji bo zagrożenie jest poważne. I ci posłowie tą ochronę przyjmują. Skoro Ryszard C został aresztowany przez sąd w Łodzi na 3 miesiące, a później czeka go proces to jak się wydaje nie powinien on być groźny dla kogokolwiek, chyba ,że na wolności pozostali jego wspólnicy, a on był członkiem jakiej ś większej grupy, która chciała mordować polityków. Jest jeszcze jedna możliwość wytłumaczenia tego przyznawania ochrony kolejnym politykom. Policja, być może inne służby od dłuższego czasu rozpracowywali jakąś inną grupę spiskowców ,która chciała atakować polityków różnych opcji i mają na ten temat już taką wiedzę operacyjną ,która nakazuje chronić te kilkanaście osób. Na te pytania nie ma odpowiedzi, ba więcej tego rodzaju pytania nie są stawiane ani szefowi MSWiA, ani Premierowi, ani szefowi BOR bo trudno by było uzyskać na nie logiczne wyjaśnienia.
3. Wygląda więc na to, że przed polskim społeczeństwem rządzący znowu odgrywają spektakl, który ma wszystkim pokazać, że mimo tego ,że zaatakowane zostało biuro PiS, a sprawca mówił o zabiciu Kaczyńskiego i że jest przeciwko PiS-owi to zagrożeni są politycy wszystkich opcji. W ten sposób i rządzący i sprzyjające im media próbują uciekać od odpowiedzialności za skutki kampanii nienawiści jakie prowadzili przez ostatnie lata wobec PiS. Żadne słowo atakujące ludzi z PiS nie było za mocne, żadna wypowiedź zohydzająca tą partię w oczach wyborców nie była przesadzona. Po tym co się stało w Łodzi trzeba by teraz posypać głowę popiołem , przyznać się do winy i przepraszać. Ale po co to wystarczy wmówić ludziom, ze zagrożenie nie dotyczy tylko PiS , dotyczy wszystkich partii politycznych a więc nie jest związane z prowadzoną całymi miesiącami nagonką. A wszystko to wynika z zeznań aresztowanego Ryszarda C., zeznań których składania ten oskarżony odmówił. Prawda jakie to wszystko logiczne, a przy tym jakie przekonywujące.



http://wiadomosci.wp...163,opinie.html


Dodam od siebie, że musiał obowiązkowo słuchać Radia Maryja co wręcz mnie obezwładniło śmiechem.




Niesiołowski dziękuje Bogu w tabloidach.


Oba tabloidy eksponują dziś na pierwszych stronach Stefana Niesiołowskiego. Co prawda w "Fakcie" większe zdjęcie ma Andrzej Gołota na "gazie", ale to i tak osiągnięcie. Jak to Stefan Niesiołowski zrobił?

Zrobił to mu sam morderca, który zabił pracownika biura PiS. Jak twierdzą współpracownicy Niesiołowskiego, Ryszard C. miał być w ich biurze na dwie godziny przed zabójstwem i pytać o polityka Platformy. Gdy usłyszał, że go nie ma, zapytał o drogę do łódzkiego biura PiS. Ludzie Niesiołowskiego mu pokazali.

Już choćby to powinno reakcję wicemarszałka Sejmu nieco stonować, ale co tam. Polityk i otarcie się o śmierć to lepsze niż polityk i dopalacze. Więc wypalił:

Zmroziło mnie. Ciarki przeszły po plecach. Był w moim biurze z bronią. Miał osiem kul, które mogły być przeznaczone dla mnie. Co tu mówić? Bóg mnie ocalił.

A potem kazał Ryszardowi C. zabić kogoś innego i krzyczeć, że Kaczyński musi umrzeć? Coś tu się Niesiołowskiemu nie trzyma kupy.

Ale przecież nie takie sprzeczności godziło się już w swoich wypowiedziach, nie?


Rafał Madajczak

Lynk

Użytkownik Aton edytował ten post 27.10.2010 - 12:16



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych