Skocz do zawartości


Manipulacje naszych mediów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#136 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

No niestety, ale tak się kończą w Polsce dość poważne tematy - zostają ośmieszone przez ludzi którzy uważają, że działają słusznie (vide komisja Marcierewicza, czy właśnie taki artykuł)... smutne :/

Z drugiej stronie, co musi siedzieć w głowie, żeby takie powiązania znaleźć :o

#137 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

buahahah większej bzdury nie widziałem przez ostatnie dni ^^

#138

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Nasz Dziennik" to smutna sprawa :(

Są osoby, które bojkotują TVN, nie mogą patrzeć na "PO'wskie media", Wyborczą itd...

Ale ND to po prostu jakaś kpina. Swego czasu widziałem w pociągu dziadziusia, przedstawiciela zapewne ruchu na rzecz obrony krzyża, czytał sobie to. Z ciekawości również spoglądałem - herezje, kłamstwa, wyssane z palca informacje i prawie wręcz jawne nawoływania do nienawiści. Wszystkie artykuły były w stylu "żydowski rząd winien śmierci".

To jest straszne. Owszem w mediach może istnieć nagonka na Kaczyńskiego i PIS, bo jednak można zauważyć, że ich wpadki są mocniej piętnowane niż kogoś z PO, ale jednak informacje są w jakimś stopniu rzetelne i oparte na faktach. ND i reszta proPISowskiego ruchu niestety działa na takiej zasadzie; podburzmy starszych ludzi przeciwko naszym wrogom, nagadajmy nieprawdy, wymyślmy coś, potem i tak wyjdzie na jaw, że to wyssane z palca, ale to przejdzie już bez echa". I mam wrażenie, że CAŁY czas tak to działa od wypowiedzi osób z PIS, przez Radio Maryja na Naszym Dzienniku kończąc.

Wymyślić tanią sensację, dać się pożywić "moherom"... Wystarczy obejrzeć sobie filmiki spod pamiętnego KRZYŻA, kręcone ukrytą kamerą. Te osoby tam same sobie wymyślały jakieś teorie i półszeptem się wzajemnie nakręcały...

Szkoda tylko, że ktoś wyżej działa tak napędowo i manipulacyjnie :/



#139 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

no ciekawie się zaczyna dziać, teraz dwóch PiS-owców z Łodzi, w piątek Wróbel, może i coś w tym jest, bo po jaką ten facet jechał z Częstochowy do Łodzi, przecież w Częstochowie też jest PiS. tak ciekawiły nas teorie spiskowe z Ameryki a teraz mamy swoje... pytanie brzmi, kto zlecił te morderstwa ?

#140

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no ciekawie się zaczyna dziać, teraz dwóch PiS-owców z Łodzi, w piątek Wróbel, może i coś w tym jest, bo po jaką ten facet jechał z Częstochowy do Łodzi, przecież w Częstochowie też jest PiS. tak ciekawiły nas teorie spiskowe z Ameryki a teraz mamy swoje... pytanie brzmi, kto zlecił te morderstwa ?

I oczywiscie najlepszym sposobem zlecenia morderstw sa slowa do ich wykonawców:  "i ma byc o nich glosno, jednego niech synek pokroi na części, a potem wyrzuci do jeziora. A w Łodzi niech pojawi sie koleś z Częstochowy z okrzykiem na ustach "Nienawidzę PISu..." i podetnie im gardla"
Przepraszam za kiepskie poczucie humoru ale zastanawianie sie kto zlecil morderstwa to chyba jak w temacie paranoja... Niech jeszcze ktos napisze, ze to na zlecenie PIS lub na 100% Tuska...

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 19.10.2010 - 11:40


#141 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

no ciekawie się zaczyna dziać, teraz dwóch PiS-owców z Łodzi, w piątek Wróbel, może i coś w tym jest, bo po jaką ten facet jechał z Częstochowy do Łodzi, przecież w Częstochowie też jest PiS. tak ciekawiły nas teorie spiskowe z Ameryki a teraz mamy swoje... pytanie brzmi, kto zlecił te morderstwa ?

Wyjdź na dwór, przewietrz mózg, ogarnij się.

Brakło mi nawet słów na komentarz, czytając te wypociny :o

Zapomniałeś jeszcze dodać, że w zeszłym tygodniu, to Putin z Tuskiem odpalili ręcznie generator mgły (zresztą ten sam co w Smoleńsku) i rozbili VW Transportera, żeby ukryć śledztwo Smoleńskie :|

#142

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Są osoby, które bojkotują TVN, nie mogą patrzeć na "PO'wskie media", Wyborczą itd...


Ano są. Ja tam nie widzę zbytnich różnic między wyżej wymienionymi, a "Naszym Dziennikiem".

A co do zdarzenia z Łodzi - nie trzeba być fanatykiem PiSu, żeby przypuszczać, że to może być efekt polityki nienawiści, kreowanej m.in. przez wyżej wymienione media. Ludziom robią wodę z mózgu. Przyznała to nawet taka "proPiSowa" postać jak Oleksy (w ostatnim wywiadzie dla onet.pl).



#143 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Są osoby, które bojkotują TVN, nie mogą patrzeć na "PO'wskie media", Wyborczą itd...


Ano są. Ja tam nie widzę zbytnich różnic między wyżej wymienionymi, a "Naszym Dziennikiem".

A co do zdarzenia z Łodzi - nie trzeba być fanatykiem PiSu, żeby przypuszczać, że to może być efekt polityki nienawiści, kreowanej m.in. przez wyżej wymienione media. Ludziom robią wodę z mózgu. Przyznała to nawet taka "proPiSowa" postać jak Oleksy (w ostatnim wywiadzie dla onet.pl).


A ja widzę - GW czy TVN starają się opierać to co podają na rzeczach i faktach mających miejsce - ND kreuje własną rzeczywistość, to takie political-ficiton podawane ludziom jako realne wydarzenia... Po ewidentnym ********** jakie zrobili jednej z wdów po oficerze BOR który zginął w Smoleńsku, ND powinno naprawdę przemyśleć co pisze...

No jest to efekt polityki nienawiści, jak najbardziej. Nie muszę chyba cytować i pisać kto uważał, że premier zabił prezydenta, że obecny prezydent jest wybrany przypadkowo, że Palikota trzeba powiesić na gałęzi itd. A Oleksy to przecież " polityk lewicowy średnio-starszego pokolenia", więc faktycznie PiS się nim brzydzi.

edit Yawgmoth
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 19.10.2010 - 13:43


#144 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Do Ironmacko i Razora: mózg bym chętnie przewietrzyła, ale pogoda jest nieciekawa :-), a wracając do tematu, nie mówię, że tak musi być a jest to prawdopodobne, zważywszy na to, że już trafiały się w naszym kraju dziwne morderstwa, Papała, Olewnik(3 osoby zamieszane w to porwanie popełniło samobójstwa, strażnik więzienny również), Jacek Dębski i inni....

#145 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Do Ironmacko i Razora: mózg bym chętnie przewietrzyła, ale pogoda jest nieciekawa :-), a wracając do tematu, nie mówię, że tak musi być a jest to prawdopodobne, zważywszy na to, że już trafiały się w naszym kraju dziwne morderstwa, Papała, Olewnik(3 osoby zamieszane w to porwanie popełniło samobójstwa, strażnik więzienny również), Jacek Dębski i inni....

Porównujesz Papałę, Olewnika itd. do (nie umniejszając im niczego) mało znanych i mających małe wpływy na cokolwiek asystentów posłów i BYŁEGO wiceministra infrastruktury (w ogóle do soboty/niedzieli, nie wiedziałem, kim był ten Pan i czym się wcześniej zajmował)...

#146

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nędzne to pocieszenie, że opierają się na "faktach", gdy wie się jak te "fakty" przedstawiają. Świetnie wymieniłeś ataki PiSu. Mógłbym teraz Cię zasypać Palikotami, "rzetelnymi" informacjami TVNu, "reakcjami" władz w sprawie krzyża, czy ostatnich wypocin GW, o podsłuchach, ale nie ma to sensu i nie o tym temat.



#147

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

, żeby przypuszczać, że to może być efekt polityki nienawiści, kreowanej m.in. przez wyżej wymienione media.


Jeszcze troche czasu temu Tuskowi i PO sie dostawało za bycie miekkim i za polityke miłości . Zdecydowalibyście sie troche kuna .


GW czy TVN starają się opierać to co podają na rzeczach i faktach mających miejsce - ND kreuje własną rzeczywistość, to takie political-ficiton podawane ludziom jako realne wydarzenia..


Dokładnie . Nie zapomne jak jeden z "speców" na antenie RM stwierdził że II wojna światowa została wygrana na froncie zachodnim bo na wschodnim toczyły sie tylko lokalne potyczki o nikłym znaczeniu Oo .

Mógłbym teraz Cię zasypać Palikotami,


A cóż takiego NIEPRAWDZIWEGO mówi Palikot ?? Bo w odróznieniu od RM i ND nie łże jak pies , a jest po prostu dość dosadny ( i chwała mu za to bo od tych miekkich **** z PO dostaje już torsji ).

edit Yawgmoth
Ogarnij te kropki i przecinki oraz wulgaryzmy.

Dołączona grafika
Dołączona grafika



#148

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdecydowalibyście sie troche kuna .


Ja swojej opinii nie zmieniałem, przykro mi.

A cóż takiego NIEPRAWDZIWEGO mówi Palikot ??


Choćby to, że L. Kaczyński zabił pasażerów TU-154. Ale i tak nie chodziło mi o nieprawdziwość Jego... "działalności". Wpadłeś we własną pułapkę wyrywając z kontekstu. Przeczytaj całość. Chodzi o szerzenie polityki nienawiści, w czym Palikot ma swój niemały udział.

PS: powstrzymajcie się od wulgaryzmów. Kolejne będą odpowiednio nagradzane.



#149 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale dlaczego nie chcesz przyznać, że oprócz incydentalnej wypowiedzi Palikota (który raz, czy dwa stwierdził, że to wina Lecha), to PiS przoduje w ugrywaniu na nienawiści? Czemu mają służyć insynuacje, że to nie katastrofa a zamach, że wszystko jest źle robione i w ogóle ten rząd powinien upaść, że wybór Bronka to w ogóle nieporozumienie i trzeba mu o tym przypominać 10 dnia każdego miesiąca robiąc pochody z transparentami o treści "Rząd PO = Bolszewicy", "Tusk się dogadał z Putinem"? Czy to nie podkręcanie atmosfery?

Albo dzisiejsza konferencja - czy Jarek nie mógł potępić i odpuścić ataki? Przecież to była wspaniała okazja do zakończenia wojny polsko-polskiej... ale nie, lepiej w godzinę po ataku od razu ogłosić, że to Tusk, Sikorski i Niesiołowski są winni i basta. I co teraz mają zrobić politycy PO? Jak powiedzą, że faktycznie dzieje się nie fajnie, to będzie dla PiSu pożywka (przyznali się do zlecenia zabójstwa w biurze pisu!! SKANDAL!! HAŃBA!!). A wystarczyło by powiedzieć, że dość takiej sytuacji, trzeba dążyć do pojednania... a tu jak zwykle, oskarżenia, insynuacje, podejrzenia...

#150

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Razor wybacz porównanie, ale zareagowałeś jak platformersowy bot :P Atak na PO = PiSowiec i jazda z nim ! Próbuje się mi wcisnąć na siłę po raz setny rolę obrońcy PiSu. Prawnika PiSu, który ma odpowiedzieć na to kluczowe pytanie - co powiedział Jarek na konferencji i czemu nie inaczej ? Nic mnie to nie obchodzi, żeby nie powiedzieć gorzej.

Ale dlaczego nie chcesz przyznać, że oprócz incydentalnej wypowiedzi Palikota (który raz, czy dwa stwierdził, że to wina Lecha), to PiS przoduje w ugrywaniu na nienawiści?


Tak wyglądała ta rozmowa:

A co do zdarzenia z Łodzi - nie trzeba być fanatykiem PiSu, żeby przypuszczać, że to może być efekt polityki nienawiści, kreowanej m.in. przez wyżej wymienione media.


Napisałem obiektywnie. Wyżej wymienione były te z obu stron barykady (ND, GW, TVN) - PRZYZNAŁEM. Ty za to jak zaślepiony platformersowy fanatyk odpowiedziałeś:

No jest to efekt polityki nienawiści, jak najbardziej. Nie muszę chyba cytować i pisać kto uważał, że premier zabił prezydenta, że obecny prezydent jest wybrany przypadkowo, że Palikota trzeba powiesić na gałęzi itd. A Oleksy to przecież " polityk lewicowy średnio-starszego pokolenia", więc faktycznie PiS się nim brzydzi.


Czyli już tylko jedna strona jest zła, wszystko odnośnie przyjaznych PO mediów pominąłeś milczeniem. Fanatyzm, fanatyzm i jeszcze raz fanatyzm.

A co do tego, kto ugrywa więcej na polityce nienawiści, to bądź łaskaw i nie żartuj. PO ma dzięki temu całe rzesze fanatyków, dzięki którym poparcie jest w miarę stabilne mimo decyzji, które w normalnych realiach sprowadziłyby rząd do parteru.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych