Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prehistoryczny młotek znaleziony w USA...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
111 odpowiedzi w tym temacie

#106

vlad158.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

140 000 000 lat... Sto czterdzieści milionów lat... To nie jest przypadkie literówka? BO jeżeli nie to chyba mamy niezaprzeczalny dowód na to, że jesteśmy na Ziemi "nieco" dłużej niż wydaje się to jajogłowym. Niech odezwie się w tym temacie jakiś sceptyk, zobaczymy, co będzie miał do powiedzenia. :lol :


Ja jestem sceptykiem ale jedyne co moge powiedzieć to że ma szczęka podłogi dotyka.Przeciesz to jest niewyobrażalny okres czasu jeśli oczywiscie nikt sie nie walną w opbliczeniach oraz badniach przepisywaniu danych ewentualnie nie zawyżył wieku z premedytacja co dość częst sie zdarza to musze przyznać .Młotek jest prawdziwy lecz do czego to prowadzi nie wiem kompletnie bo jest top niewyobrażalne żeby tyle czasu przeleżał w mula potem został znalexiony ni mówią c nawet o tym że człowiek chyba TROCHE później na ziemii oficjalnie się pojawił.
  • 0

#107

RadaSs.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ściema... Czytałem biografię tego pana i z tego, co wynikło, to ten młotek ma 75 mln lat i znaleziono go przy wodospadzie niedaleko Londynu... No i o innym skladzie procentowym...
  • 0

#108

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL czy naprawde nikt nie zadal sobie trudu sprawdzenia zrodla? xD przeca ten caly instytut to banda kreacjonistow... na ich stronie nie ma nawet wzmianki o takim "odkryciu" jak prechistoryczny mlotek xD + ten gosciu odmawia poddania poddania go analizom juz ktorys raz z koleji co oznacza ze jest oszustem co nie? ;o tak na przyszlosc :

musk + google = fajne rezultaty co nie?;o
  • 0

#109

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyliście, że przy takich sprawach zawsze jest jakiś haczyk? Albo kolekcjoner, co nie chce oddać artefatku do badań, albo przedmiot się zgubił dawno temu. Zupełnie jakby w nauce nie było żadnego spisku.
  • 0



#110

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym razie powinni go przebadać co najmniej kilkoma niezależnymi metodami. Nawet jeśli to z brakiem węgla to ściema, to jego wiek i tak robi wrażenie :)

Na razie nie jestem w tej sprawie wielkim optymistą... Dlaczego jest tak że o najbardziej 'zadziwiających' odkryciach nikt nigdy nie słyszał? :/ Niedługo się okaże że znaleźli szkielet Freda Flinstona sprzed miliarda lat :P Mogę się założyć.
  • 0

#111

RadaSs.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W każdym razie powinni go przebadać co najmniej kilkoma niezależnymi metodami. Nawet jeśli to z brakiem węgla to ściema, to jego wiek i tak robi wrażenie :)

Na razie nie jestem w tej sprawie wielkim optymistą... Dlaczego jest tak że o najbardziej 'zadziwiających' odkryciach nikt nigdy nie słyszał? :/ Niedługo się okaże że znaleźli szkielet Freda Flinstona sprzed miliarda lat :P Mogę się założyć.


Jego wiek to też jest ściema :P (napisałem o tym wyżej). Poczytaj biografię pana "John Mackay". Pozdrawiam.
  • 0

#112

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no bardzo ciekawe ale ten fragment to mnie rozbawił:

Tego obucha nie można wyprodukować nawet najbardziej zaawansowaną techniką współcześnie! Skąd ten młotek właściwie wziął się na Ziemi? Czy został sprowadzony przez kosmitów, czy stworzony przez nieznaną nam cywilizację?

przylecieli na Ziemię i "a oto darujemy wam młotek" :] szczyt techniki i na trzonku kompas;), a tak poważnie to by się nakładało z historią człowieka wg Sumerów, że kosmici zatrudnili ludzi do pracy w kopalniach złota - mogli im dostarczyć narzędzi do tego, a oczywistym jest że dali młotek, może dłuto, a nie np laser.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych