Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuki i Sporty walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze, że teraz nie jestem na bieżąco w temacie, ale faktycznie świetnie kopie.

Natomiast w JCVD zawsze mnie rozawalała ta lekkość ruchów, nie wiem czy ktokolwiek inny na świecie kopał tak szybko i z takim "luzem", tu kluczową rolę na pewno odegrały lekcje baletu. Zwróć uwagę na poniższy filmik:



Szczególnie moment 2:45 i dalej. Lepiej porusza się nogami niż ja rękami. :D

E: 3:55 mnie niszczy, a gość ma przecież 50 lat na tym filmiku.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 21.04.2014 - 15:23




#32

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Z życia mojego stylu/szkoły ^^





#33

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Da Da Da Da Da eto Kavkaz :D



Mamed bezbłędny jak zawsze





#34

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamed klasa światowa, śmieszą mnie te komentarze w stylu "W UFC to by nim wytarli podłogę", tak może mówić tylko ktoś kto nie ma żadnego pojęcia o sportach walki.





#35

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawda. Kolejny raz zaskoczyła Karolina Kowalkiewicz, która technicznie była perfect i pokazała jedną z najlepszych walk na gali, szkoda, że nie ma filmu w internecie, ale jak dorwę, to wstawie.
Mańkowski też pięknie wyłożył Saidova, ahh dobra gala :)





#36

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Kolejny raz zaskoczyła Karolina Kowalkiewicz, która technicznie była perfect i pokazała jedną z najlepszych walk na gali, szkoda, że nie ma filmu w internecie, ale jak dorwę, to wstawie.

Chyba jest

 



#37

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamed klasa światowa, śmieszą mnie te komentarze w stylu "W UFC to by nim wytarli podłogę", tak może mówić tylko ktoś kto nie ma żadnego pojęcia o sportach walki.

 

Może być dobry ale ambicji to on nie ma. Prawdziwy wojownik chce być najlepszy a być najlepszym można być tylko w UFC. Do tego jeszcze ta szopka z przyjaźnią z Materlą (a pewnie jakby przyszło co do czego to urżnąłby mu łeb bez wahania) powoduje że nawet nie jest mistrzem w KSW :) Przyjść, obić średniaka, pozgrywać skromnego chłopaka żeby przypodobać się publice (a Saidov pokazał jacy oni są w rzeczywistości), zgarnąć hajs i wyjść, to są ambicje Khalidova.

 

Jednak UFC niedawno zaburzyło nieco swój wizerunek wśród fanów MMA i też teraz mają swojego Pudziana (czyli że zatrudnili kogoś nie ze względu na poziom sportowy a ze względu na to że jest znany). Kilka dni temu ogłoszono że kontrakt z UFC podpisał Phil "CM Punk" Brooks znany z występów w WWE. Od jakiegoś czasu trenuje BJJ u rodziny Gracie ale na pewno to zdecydowanie za mało żeby zwojować UFC i raczej nie ma co się spodziewać takich sukcesów jak u Brocka Lesnara który przed karierą w WWE wymiatał w zapasach i ogólnie jest genetycznym cudem. Tym bardziej że prawdopodobnie Punk zejdzie do wagi średniej a tam jest bardzo mocna obsada. Mnie mimo wszystko ciekawi to co pokaże i ciekawi mnie czy gala UFC z udziałem CM Punka pobije rekord wykupień. Moim zdaniem to dobry ruch ale wiadomo że wielu "prawilnych fanów" ma z tym problemy.

 

Dla tych którzy nie wiedzą o kto to:

 

2w3nmsk.jpg


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 13.12.2014 - 14:48


#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Anders ja też nie lubię islamistów, ale bez przesady z tym Mamedem :P





#39

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Anders ja też nie lubię islamistów, ale bez przesady z tym Mamedem :P

 

Dlaczego? Mam go traktować inaczej tylko dlatego bo jest sławny?

 

Swoją drogą należą się duże gratulacje dla Polki Joanny Jędrzejczyk która ostatnio wygrała swoją walkę w UFC choć nie było faworytką i bardzo możliwe że niedługo powalczy o pas kobiet. To by było ciekawe gdyby pierwszą osobą z Polski z pasem UFC była kobieta :D


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 15.12.2014 - 17:59


#40

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, po prostu on jest "normalny". Wydaję mi się, że nie praktykuje Islamu, mogę się mylić, ale świta mi, że po walce czasami dziękuje bogu.





#41

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najważniejszy news ze świata:

Fedor Emalianenko wraca do MMA

Jaram się jak cholera i skoro Fiedja wraca do sportów to i ja mogę :szczerb:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych