Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne bicie serca?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Koleś_Z_Tarnowa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, próbując zrobić PSI Balla skupiam się, wizualizuje sobie i po jakimś czasie serce zaczyna mi mocnej bić, wydaje się cięższe. Czy to normalne?? Zawsze jak wchodzę w ten stan boje się i otwieram oczy. Proszę o pomoc.
  • 0

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej pewnego razu skupiłeś się na biciu serca, i teraz za każdym razem gdy próbujesz manipulować energią twoja uwaga automatycznie skupia się na biciu serca.
  • 1



#3

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Arytmia, potrzebujesz przeszczepu i kilograma tabletek! Sugerując się Twoimi wcześniejszymi tematami - powinieneś chyba trochę odpocząć, odstawić OOBE, LD i co tam jeszcze jest, dobrze Ci to zrobi.
  • 0



#4

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

przeszczep nie pomoże niech podepnie agregat prądotwórczy.. tak na poważnie jeśli zbyt dużo energi uzbierasz w sercu to ci ono połamie żebra i wyjdzie na wierzch lub najzwyczajniej wybuchnie.. skupiaj energie w dłoniach i przesyłaj je do drugiej osoby poprzez zbliżenie dłoni, pomiędzy palcami zobaczysz łuk elektryczny

Użytkownik głazojad edytował ten post 11.11.2009 - 00:39

  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Koleś_Z_Tarnowa

postaraj się poczytać o pracy z energia na tym forum.

Przyspieszone bicie serca jest czymś naturalnym. Występuje prawie zawsze gdy jesteśmy pod ekscytowani.
Przyjrzyj się sobie. Stan ten masz niemalże przed każdym spotkaniem, klasówką, wystąpieniem publicznym, egzaminem ... po prostu towarzyszy nam.
Oczywiście są metody, techniki pozwalające opanować mam ten naturalny dla naszego organizmu stan.
Jest nimi praktyka, rutyna ( jeśli ona wystąpi ^^ powinno się moim zdaniem zmienić szkołę, uczelnię lub zajęcie ), techniki oddechowe.
  • 0



#6

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W momencie wyciszenia się czyli sugerowanego przez laików medytacją w jakimś stopniu, wszystkie zmysły się wyczulają a to, że najbliżej nam walące serce jest.. to i nad nim skupiamy swoją uwagę najbardziej. Ot co, cała filozofia bicia serca bez potrzeby (-:P
  • 0

#7 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Serce zwalnia rytm bo się relaksujesz i przechodzisz w tak jakby trans fale mózgowe zmieniają się i doświadczasz autohipnozy
  • 1

#8

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam do was pytanie... czy ktoś kiedykolwiek udowodnił możliwość wykonania psi balla?
  • 0

#9 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

nie :( . ja próbowałem i próbowałem aż.... poczułem dłoniach to coś. Jednak to było tylko napięcie ścięgien :(

Psi ball jak i OOBE i te inne świadome sny to nic innego jak autohipnoza. Te wszystkie techniki podawane na stronach to są typowo relaksacyjne metody, co jest podstawa autohipnozy. Kiedy człowiek rozluźni się, zrelaksuje, uspokoi, mózg zaczyna wchodzić w stan innych fal. I w tym momencie człowiek staje się podatny na sugestie.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych