Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panama: obcy, czy tylko nieznane zwierzę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zostaw te swoje pokręcone teorie dla siebie. Panama to nie jest normalny habitat leniwców.

PS: Oddaj mi ten pilot, idź po ten cholerny chleb, a następnie ćwiczyć się udaj! Prawy/lewy krąg, zakręt koordynowany 20°/30°/45°, lot z małą prędkością, podejście ILS, teoria, bo ja taki milusi jak Rod Machado nie jestem.
  • 0



#17

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Dwóch chłopców podczas zabawy na wzgórzu zobaczyło u wejścia do jednej z jaskiń dziwną istotę, która zmierzała w ich kierunku. "

W tym przypadku dziwna=nieznana chłopcom-wynika to z braku elementarnej wiedzy o świecie(bądź zwykłej głupoty).

Taka historyjka z mojego doświadczenia:
W Neapolu na bazarze przed sklepem rybnym wisiał plakat ze zdjęciami różnych okazów. Grupka chłopców(14-15 lat) zebrała się przed plakatem,pokazywała sobie jedną z ryb i wrzeszczała "lo squalo! lo squalo!"(rekin!rekin!).
Podchodzę, patrzę, a oni pokazują na... tuńczyka! :lol
  • 0

#18

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niema wątpliwości że to ogolony i najwyraźniej maltretowany leniwiec.

Chociaż z drugiej strony może to być jakiś daleki krewny leniwca.

To nie jest krewny leniwca,to jest leniwiec !
I nie jest ogolony,u ssaków często zdarza się,że gdy ich szczątki rozkładają się długi czas w wodzie,traci ono owłosienie,otrzymujemy wtedy gładkie,nagie,napuchnięte i brzydkie ciało.Na zdjęciach widać jeszcze placki ciemnobrązowego futra tzn że to zwierze początkowo musiało być pokryte takimi włosami.Charakterystyczne są długie ramiona,mają ogromne wygięte haczykowate pazury,ma także osobliwą krótką niemal ludzką twarz,bardzo gruby zaokrąglony brzuch i dość spiczastą wąską klatke piersiową,ta kombinacja cech,pozwala od razu na identyfikacje-to BEZ wątpienia leniwiec.Skoro to leniwiec możemy podważyć teorię jakoby dzieciaki obrzucali kamieniami żywe zwierze ,bo one po prostu zostało wyrzucone na brzeg martwe,gdzie zostało znalezione

Użytkownik fux777 edytował ten post 13.02.2012 - 15:40

  • 1



#19

Fili:P.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko super niby leniwiec, ale to że wyszedł z jaskini mnie zastanawia, zwłaszcza po przeczytaniu artykułu zawierającego charakterystyke obcych.
  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych