Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chessman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Nazywam się Michał. Niedawno jeszcze, jakiś rok temu byłem sceptykiem, a raczej ignorantem bo sceptykiem wg mnie trzeba być zawsze :) Uważałem, że nauka jest nieomylna a "Fakty" są perfekcyjnym źródłem informacji... A swój światopogląd zmieniłem tak jak wielu z was po przeczytaniu kilku tematów na temat zjawisk niewyjaśnionych. Jak zobaczyłem ogrom tych zjawisk, kiedy je bliżej poznałem stałem się innym człowiekiem, przeszedłem wręcz metamorfozę w kogoś lepszego i bardziej otwartego na świat. Kiedy sobie dzisiaj pomyślę co by było, gdybym nie miał internetu i nie dowiedział się o tych sprawach to mnie ciarki przechodzą... autentycznie. Na to forum trafiłem dzięki filmowi UFO Conference 2005 i "jeżdżącemu" napisowi na dole tegoż filmu :) Napewno zagoszczę tu jeszcze jakiś czas, przynajmniej dopóki nie powstanie forum Nautilusa :)
Jestem człowiekiem opanowanym, preferującym ciszę i spokój. Zazwyczaj jestem cierpliwy, jestem bezsprzecznym pacyfistą, uważam, że przemoc i agresja nie rozwiązują żadnych problemów. Mój znak zodiaku to rak. Hmm co by tu jeszcze można napisać, mam 19 lat. Lubię pograć w gry komputerowe/konsolowe, tenisa stołowego i piłkarzyki :) . Interesuję się zjawiskami niewyjaśnionymi(ale to chyba oczywiste), sztukami walki, lubię posłuchać dobrej muzyki. Preferuję muzykę klasyczną i filmową jakkolwiek jeśli utwór jest naprawdę dobry to gatunek nie ma znaczenia. Aha lubię jeszcze oglądać filmy, moimi ulubionymi gatunkami są filmy s-f i horrory jednak tak samo jak w przypadku muzyki, jeśli film jest dobry to gatunek nie gra roli. Nie tak dawno zacząłem również oglądać seriale s-f. Moje ulubione, które uważam za genialne to: Taken, Battlestar Galactica i Farscape. To by było narazie na tyle, jak mi się jeszcze coś "przypomni" do dopiszę :D
Na koniec, gratulacje dla twórców, adminów tej strony, jest to najlepsza strona o tej tematyce jaką znam! Tak trzymać i rozwijajcie się dalej :) Pozdrawiam.

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam cię Chess... :)

"... Na to forum trafiłem dzięki filmowi UFO Conference 2005 i "jeżdżącemu" napisowi na dole tegoż filmu ..." - to była promocja naszego forum zaprezentowana w moim tłumaczeniu filmu - dobry chwyt ;)



#3

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam!!

#4

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemanko. :D

#5

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]Witam cię Chess... :)

"... Na to forum trafiłem dzięki filmowi UFO Conference 2005 i "jeżdżącemu" napisowi na dole tegoż filmu ..." - to była promocja naszego forum zaprezentowana w moim tłumaczeniu filmu - dobry chwyt ;)

Ano dobry, a napewno skuteczny hehe :)

#6

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

My się już dobrze znamy ...
Czyż nie Chess ? ;) Witam Cię :)

#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na koniec, gratulacje dla twórców, adminów tej strony, jest to najlepsza strona o tej tematyce jaką znam! Tak trzymać i rozwijajcie się dalej :) Pozdrawiam.


Dzieki, ale strone tak naprawde wy tworzycie :) pozdrawiam i witam



#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

My się już dobrze znamy ...  
Czyż nie Chess ? ;) Witam Cię :)

A znamy się, znamy hehe :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych