Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie można edytować sygnatury


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

RicoM.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moim koncie nie mam możliwości edytowania sygnatury. Można zmienić zdjęcie, awatar, o sobie, ale gdzieś wcięło ustawienia sygnatury.

Czy tylko u mnie wystąpił ten problem?

I znowu to wkurzające (coraz bardziej) upomnienie. Nie mam ustawionego żadnego zdjęcia ani awatara, ani sygnatury.

#2

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jesteś w grupie Nowicjusz, ta grupa nie może ustawiać sygnatury. Od 25 postów - następuje przejście do grupy Użytkownik i wtedy pojawi się zakładka "sygnatura" w profilu :)



#3

RicoM.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za wyjaśnienie sprawy z sygnaturą.


A to upomnienie związane ze zdjęciem? Dlaczego wyskakuje, pomimo że nie mam ustawionego żadnego zdjęcia?

#4

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twoje zdjęcie w profilu, niezgodne z regulaminem, zostało usunięte a wpis moderatorski był po to, abyś wiedział dlaczego zniknęło. Zgodnie z regulaminem ten wpis może być swobodnie usuwany przez użytkowników i / lub zastępowany dowolną zgodną z regulaminem sygnaturą. Obecnie jako Nowicjusz nie masz tej możliwości, więc go usunęłam. Zanim się wstawi awatar/sygnaturę/zdjęcie, warto przeczytać kilka linijek regulaminu, by uniknąć wpisów moderatorskich w sygnaturze :)



#5

RicoM.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem dokładnie regulamin, ale nic nie jest napisane o tym, że sygnaturę można ustawiać dopiero kiedy należy się do grupy Użytkownik.

OK, rozumiem, że nie wszystko zmieści się w regulaminie, który ma mieć jedynie charakter ogólnoinformacyjny.

Może to ja źle szukałem i nie znalazłem informacji o tym, że

  • ostrzeżenie wyskakuję "automatycznie" po napisaniu każdego posta
  • ostrzeżenie ma charakter informacyjny dla usera, dlaczego np. nie widać zdjęcia/awatara/sygnatury
  • ostrzeżenia można kasować dopiero kiedy należy się do grupy Użytkownik, a więc po napisaniu 25 postów
  • opcja "Sygnatura" pokaże się dopiero po zaliczeniu do grupy Użytkownik

Czy coś jeszcze trzeba dopisać ws. sygnatury, o czym nie informuje regulamin ?

#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Punkt:

§ 6. Sygnatury

6.1 Każdy użytkownik, za wyjątkiem grupy Nowicjusz, ma prawo do własnej sygnatury.


regulaminu forum został zaktualizowany o zapis:

za wyjątkiem grupy Nowicjusz






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych