Skocz do zawartości


Zdjęcie

FILM: Secret NASA Transmissions


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#61

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kopie zapasową filmu można pobrac z

http://torrentspy.com/torrent/306874/The_Secret_NASA_Transmissions_The_Smoking_Gun_XViD_avi

Posiadanie kopii zapasowej Jest legalne jedynie wtedy gdy posiada sie oryginalny produkt.
  • 0

#62

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję :smile: :smile: :smile:
  • 0

#63

incredible.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.. ja wlasnie sciagam pierwsza czesc tego filmiku.. az nie moge sie doczekac.. ;] . Mnie to az przekręca cos w srodku jak mysle o tym ze NASA chce koniecznie ukryc przed nami cala prawde. Tak sobie czasami mysle ze po skonczeniu szokly wyjade do stanow z grupka kolegow ktora pewnie poznam i zaloze tam specjalna federacje... ktora bedzie sie starac o odkrycie prawdy.. o ile ktos nie zrobi tego przedemna... co byscie o tym sadzili ? :)
  • 0

#64

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co byscie o tym sadzili ?

A fundusze na taka wyprawe masz?
Jesli tak to bedziesz wyslannikiem vrp w hameryce :mrgreen:

az nie moge sie doczekac

I slusznie, film dosc konkretny, przynajmniej "fake'ow" w nim nie ma.
  • 0

#65

incredible.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A fundusze na taka wyprawe masz?



jakie fundusze ?... ty chyba pomyslales ze ja chec leciec w kosmos xD ubehe.. nie. Mialem na myśli zalożenie organizacji naukowcow interesujacych sie cala prawda o "innym świecie" ktora starala by sie mu ukazac swiatlo dzienne. Myslalem sobie tak... Zeby obmyslic jakis tajny wirus... wpuscic do ich (nasa) komputera .. tak zeby nie mogli go usunac.. wtedy bysmy sie zglosili... i powiedzieli ze troche nam to zajmie i nie musza czekac non stop... przy okazji usuwania wirusa zgraloby sie bardzo waznych dokumentow i technologi... i pokazalo światu... badz tez ich czesc...

Pewnie szaleństwo.. a nie wszystko co niesamowite to niemozliwe.. =)
  • 0

#66

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niesamowita bzdura ;)
  • 0

#67

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jakies jaja? Dopiero DivX dal sobie rade z otworzeniem tego pliku, RealPlayer, Winamp i Windows Media Player to wymiekaly...
No, cieszymy sie duzym zainteresowaniem :)
  • 0

#68 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Moja porada jeśli ktoś chce obejrzeć ten film to najłatwiej będzie skopiować Secret NASA Transmissions wkleić na pasek google i wyszuka nam bezpośrednio wystarczy już tylko kliknąć w link.

Nie obejrzałem tego filmu w całości tylko bardzo skrótowo ale czemu świat nie oszalał przecież ten film jest ogólnodostępny.

Widok nie mniej bardzo ciekawy.Osobiście zachęcam do obejrzenia.

Link:http://video.google....205436090721403 ta wersja po angielsku.

Jedyny fakt jaki działa na niekorzyść autentyczności tego filmu jest taki że NASA czy ogólnie USA nie pozwoliłyby na pokazanie takiego materiału na internecie czy na discovery.

P.S:Teraz już wiemy czym tak naprawdę są gwiazdy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych