Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tulpas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Marcelo.
  • Postów: 96
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niech koleżanka poczyta sobie na tym forum, jest tam dużo info na ten temat, nawet ktoś chyba tam zamieszczał poradnik dla początkujących, nie pamiętam na jakiej stronie

http://mlppolska.pl/...--2651?page=150


Całkiem szczerze ode mnie. Zajmowałem się tym zjawiskiem badzo długi czas, a info zawarte pod tym linkiem to jakieś kpiny... Nawet najlepszym z mnichów tybetańskich to się nie udaje, a ma się udać (jak mnieman po wypowiedzi) młodym ludziom? Widzę, że coraz częściej ludzie lubią sobie żartować z zjawisk nadprzyrodzonych. Doszukałem się kilku dobrych wypowiedzi, ale nie wnikałbym za bardzo w te "nauki".

Pozdrawiam
  • 0



#17

ViV.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytaj uważnie tamten wątek, myślisz że przez 150 stron by sobie żartowali? Zajmowałeś się tym, ale jak - tylko teoretycznie? I skąd wiesz, co się udaje mnichom tybetańskim a co nie? Czyżby twoje badania zaprowadziły Ciebie aż tak daleko? :)
Prześledź topic od początku. Jest tam na prawdę mnóstwo świadectw różnych userów, pisze tam też jak sobie taką tulpę stworzyć krok po kroku, ile to zajmie etc.
  • 0

#18

kamilbarcinski.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy artykuł, jeżeli ktoś lubi taką tematykę to polecam książkę "Las ożywionego mitu" Roberta Holdstocka. Sam nie przepadam za tą tematyką literatury, ale ta książka mnie wciągnęła, bardzo przyjemnie się czyta.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych