Skocz do zawartości


Zdjęcie

TR-3B


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#46 Gość_karolek1

Gość_karolek1.
  • Tematów: 0

Napisano

TR-3B ..CZY RACZEJ N.O.L ,filmik nagrany z śmigłowca ,,,,burza piaskowa w ARIZONIE


Użytkownik karolek1 edytował ten post 08.07.2011 - 08:40

  • 1

#47

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

podobny obiekt zarejstrowano podczas wybuchu wulkanu w Islandi,
wisiał sobie ledwo widoczny nad wulkanem bo go zasłaniał pył wulkaniczny

a jak dobrze wiemy taki pył wulkaniczny ma bardzo destrukcyjne działanie na wszelkie urządzenia techniczne oraz organizmy żywe

dlatego podejrzewam musi wytwarzać jakieś pole wokół siebie które tworzy coś w rodzaju próżni, dzięki czemu nic go nie może bezpośrednio dotknąć a on sam lecąc nie napotyka oporu tylko jakby cały czas był w próżni stąd mają te UFOki takie niesamowite osiagi

Użytkownik piotrdln edytował ten post 08.07.2011 - 13:28

  • 0

#48

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem w sieci coś takiego:



Wygląda na fake, ale przyznajcie, że niezły.

Użytkownik Staniq edytował ten post 29.08.2011 - 16:42




#49

korax12.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ludze ja to widziałem leciało nad Tuczempami pod Jarosławiem w nocy tylko nie miało włączonych trzech świateł tylko miał otoczony błękitno- srebrną poświatą nie było nic słychać jak leciał tylko czarny ogromny trójkąt na niebie troszkę ciemniejszy od nieba i zasłaniał gwiazdy ty na ten temat dużo pisze http://www.tajemnice...nt.php?news.490 mój kolega tez to zobaczył jak ktoś chce na ten temat pogadać mój numer gg 32835563
  • 0

#50 Gość_DREJ

Gość_DREJ.
  • Tematów: 0

Napisano

TR-3B Astra w Rosji


  • 0

#51

oyciec.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w dniu 11.04.2012, 16.05.2012 i 20.05.2012 byłem świadkiem przelotów TR-3B nad moim miejscem zamieszkania (Biskupice Wlkp.). W każdym z przypadków miało to miejsce ok. 22.00 (zmierzch, bez chmurne niebo) kiedy wychodziłem na spacer z psem. W pierwszym i trzecim przypadku lot odbywał się (tak sądzę) na wysokości ok. 1 km. Obiekt poruszał się z nie wielką prędkością (tj. przelot dwupłatowca) i cicho. Przelot bezposerdnio nad
emną pozwalał mi określic kształt obiektu. Również były widoczne charakterystyczne na kazdym z kątów światła, oraz dodatkowe jedno po srodku obiektu. Jednakże najciekawszy był przelot w dniu 16.05.2012. Przelot był zdecydowanie niższy ok. 200-400m i szczegóły były wyraźniejsze, było mozna rownież usłyszeć dzwięk (szum), choc cichy to jednak przypominajacy, tak jakby prace jakiegoś silnika. z internetu dowiedzialem sie wiele na temat TR-3B. Czy jednak ma ktoś jakąś wiedzę jakie są podstawowe cele lotów, a tym bardziej nad Polską tych urządzeń? z przykrością musze stwierdzić, że od czasu kiedy (20.05.2012) w kierunku obiektu wymachiwałem ręką w geście pozdrowienia, więcej o tej pory obiektu nie wypatrzylem :(. Jesli posiadacie informację co robią szpiegowskie obiekty nad naszym krajem, napiszcie. Pzdr
  • 0

#52

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakaś bajka na resorach. Nie mówie, że zmyślacie lecz, że wątpie w ten cały pomysł, że siedzą w nim ludzie. Już to widze, jak Amerykanie testuja to na całym świecie, wszędzie się pokazują i chwalą się tak :D ?

Bądźmy poważni. Albo w ogole to wszystko o kant d... albo to nie ludzie siedzą w środku.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych