Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieci Indygo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Inana, może nie to miejsce i nie ten czas?? Masz jakieś zdolności paranormalne?? :)
  • 0

#17

Inana.
  • Postów: 40
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Legalize,nie jestem pewna czy mam jakieś zdolności paranormalne.Kiedyś bardzo często zdarzało mi się OOBE,dziwne sny,ale teraz przydarza mi się to dość rzadko.
  • 0

#18

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Inana, może warto nad sobą troche popracować?? :)

Z racji tego, że ostatnio na forum jest moda na Indygo każdy kto chciałby się za niego uważąć niech przeczyta w całości temacik a zapewne rozwieją się wszelkie wątpliwości ;)
Temacik stary ale godny uwagi, a że niektórzy są leniami i czekają aż się im wyłoży na tacy - wykładam :P
  • 0

#19

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Człowiekiem Indygo, miło mi. :)
  • 0

#20

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem, nie mów, a czyń! oj oj oj Bandi Bandi ;)hie hie hie

To ja se będę normalnym człowiekiem, a osiągnę więcej od Ciebie, bo będę więcej działał niż gadał!
Zrozum! Że indygo, to nie ludzie ze względu że tak sobie powiedzieli, to ogromne wyróżnienie natury.
Co z tego ze jesteś kotem, jeśli ja będąc myszą lepiej poluję!

Użytkownik Essen edytował ten post 24.02.2008 - 20:10

  • 0

#21

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie to ciekawi... w 2009 ma byc zderzenie kontynentów, bracia i siostry już niebawem możemy tego doświadczyć.
  • 0

#22

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co oznaczają inne kolory aury? np. czerwony, błekit. nie mówcie mi że tylko indygo to jakiś specjalny a reszta jest taka sama

Użytkownik Kowal edytował ten post 24.02.2008 - 20:45

  • 0

#23

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żaden nie jest specjalny i żaden nie jest zwykły. Każdy określa podstawę charakteru danej osoby i pewny najważniejsze podstawowe cechy.

Znaczenie czystych kolorów aury (kolorów tęczy, jasnych, lśniących, monochromatycznych kolorów):

fioletowy: oznacza uduchowione myśli. Fioletowy nigdy nie jest silnym punktem w aurze. Pojawia się tylko jako chwilowa "chmura" lub "płomień"; oznaczą prawdziwie uduchowione myśli.

niebieski: zrównoważone istnienie, podtrzymywanie życia, uspokojony system nerwowy, przenoszenie siły i energii. Ludzie z niebieskim silnym punktem w swojej aurze są zrelaksowani, zrównoważeni i czują się gotowi do życia choćby w jaskini, do przetrwania. Są osobami, które przetrwają najgorsze. Niebieskie rozbłyski są myślami o relaksowaniu systemu nerwowego w celu osiągnięcia równowagi umysłu lub myśli o przetrwaniu. Elektryczny niebieski może unieważnić inne kolory aury, jeśli osoba otrzymuje i/lub transmituje informacje poprzez komunikację telepatyczną. Na przykład Michel Desmarquet, autor "Thiaoouba Prophecy", często żarzy się elektrycznym niebieskim podczas prowadzenia wykładów, zwłaszcza, gdy odpowiada na pytania publiczności.

turkusowy: oznacza dynamiczną jakość życia, osobowość pełną energii, zdolną do wpływania na innych ludzi. Ludzie z turkusowym silnym punktem w aurze mogą robić wiele rzeczy równocześnie i są dobrymi organizatorami. Czują się znudzeni, kiedy muszą koncentrować się na jednej rzeczy. Ludzie kochają szefów z turkusową aurą, gdyż wyjaśniają oni swoje cele i zamiast żądać wykonywania rozkazów, wpływają na swoich podwładnych, zachęcając ich do współpracy. Turkusowe myśli są myślami o organizowaniu i wpływaniu na innych.

zielony: kojący, modyfikujący energię, posiadający naturalną zdolność uzdrawiania. Wszyscy naturalni uzdrowiciele powinni go posiadać. Ludzie z zielonym silnym punktem w aurze są naturalnymi uzdrowicielami. Im silniejsza zielona aura, tym lepszy uzdrowiciel. Ludzie ci kochają także prace w ogrodzie i zazwyczaj mają do tego "dobrą rękę" - wszystko co posieją - rośnie. Przebywanie w obecności osoby z silną zieloną aurą jest bardzo uspokajającym i kojącym doświadczeniem. Zielone przebłyski oznaczają stan spokoju i uzdrawiania.

żółty: zabawa, wolność, brak przywiązania, swobodne i uwolnione siły życiowe. Ludzie, którzy "żarzą się" na żółto są pełni wewnętrznej radości, bardzo wielkoduszni i nie przywiązani do niczego. Zielone halo wokół głowy: wysoki rozwój duchowy. Oznacza nauczyciela duchowego. Nie akceptuj żadnego nauczyciela duchowego, który nie posiada takiego żółtego halo. Budda i Chrystus mieli żółte halo sięgające im do ramion. Dzisiaj rzadko można znaleźć na świecie osobę z halo większym niż 1 cal. Zółte halo pojawia się w rezultacie wysokiej aktywności czakry brwiowej (która może być widoczna z domieszką fioletu). Ludzie wysoko rozwinięci duchowo nieustannie przez wiele lat stymulują czakrę brwiową, ponieważ zawsze intensywnie myślą o sprawach duchowych. Kiedy ta czakra jest obserwowana w momencie swojej wysokiej aktywności, żółte (para auryczna) halo pojawia się wokół niej, otaczając całą głowę. Żółte przebłyski w aurze oznaczają moment radości i zadowolenia.

pomarańczowy: podnoszący i absorbujący. Inspirujący. Znak mocy. Zdolność i/lub pożądanie do kontrolowania ludzi. Kiedy pomarańczowy staje się silnym punktem, zazwyczaj przyczynia się do powstania żółtego halo, które następnie zmienia się w złote, oznaczając nie tylko duchowego nauczyciela, ale i potężnego duchowego mistrza, kogoś zdolnego do demonstrowania swoich niezwykłych zdolności. Pomarańczowe przebłyski oznaczają myśli o wykorzystywaniu siły lub o pożądaniu kontrolowania innych.

czerwony: myśli materialistyczne, myśli o ciele fizycznym. Dominująca aura czerwona oznacza osobę zorientowaną na pieniądze, materialistę.

różowy (fiolet + czerwień): miłość (w sensie duchowym). Aby uzyskać czysty róż musisz pomieszać fiolet (o najwyższej częstotliwości, jaką postrzegamy) z czerwienią (najniższa częstotliwość). Różowa aura oznacza, że osoba uzyskała idealną równowagę pomiędzy świadomością duchową a materialną egzystencją. Najbardziej zaawansowani ludzie mają nie tylko żółte halo wokół głowy (jako stały silny punkt w aurze) ale także dużą różową aurę rozciągającą się nieco dalej. Kolor różowy w aurze jest dość rzadki na świecie i pojawia się tylko jako chwilowa myśl, nigdy jako silny punkt w aurze.

Znaczenie brudnych kolorów:
(kolorów pojawiających się jako ciemniejsze od tła, bardziej przypominające dym niż żarzenie)

Brązowy: zaniepokojenie, strapienie, materializm, zaprzeczenie duchowości.

Szary: ciemne myśli, myśli depresyjne, nieczyste intencje, obecność ciemnej strony osobowości.

Siarkowy: (kolor musztardy) ból lub brak beztroski, złość.

Biały: poważna choroba, sztuczna stymulacja (narkotyki). Dlaczego biały kolor w aurze oznacza problemy? Biały kolor bardziej przypomina hałas, niż zestaw harmonijnych tonów (kolory monochromatyczne). Niemożliwe jest włączenie hałasu do orkiestry grającej harmonijną muzykę, stąd biała aura oznacza brak harmonii w ciele i umyśle. Natura, której częścią jesteśmy, jest harmonijna. Ta harmonia przejawia się w delikatnych wibracjach tonów lub harmonicznych, częściowo opisanych w nowoczesnej fizyce kwantowej. Kilka godzin przed śmiercią, aura staje się biała, i ogromnie zwiększa swoją intensywność. Z tego powodu w większości kultur "śmierć" jest przedstawiana poprzez biel (nie czerń), gdyż w przeszłości ludzie obserwowali białą aurę osoby umierającej. Wydaje się, że nasi przodkowie wiedzieli więcej niż jesteśmy gotowi przyjąć.
  • 0

#24

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc ty też? :) Przynajmniej mam takie przeczucie :)
  • 0

#25

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałeś "Jestem, nie mów, a czyń!". Ale właśnie od tego zaczyna się droga, od poznania, uświadomienia, świadomości. I to jest ważne :)
  • 0

#26

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem - tyczyło się Ciebie! :P

Starasz sie kierować przesłaniem książkowym, a nie swą naturą. Szukasz matrycy, a masz postępować według własnej natury! Nikogo z niczym nie uświadomisz PISZĄC! Powtórzę raz jeszcze! Działaj, a nie gadaj. Po czynach daj poznać po sobie, że jesteś indygo, a nie po tym, że tak komuś powiesz!

Indygo to potencjał do działania, które należy realizować.
Indygo to nie słowa, aura, czy jakieś umiejętności!
Wiele się jeszcze musisz nauczyć o swej naturze, jeśli faktycznie jesteś indygo!

Użytkownik Essen edytował ten post 25.02.2008 - 19:48

  • 0

#27

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jasne, że mnie, rozumiem co masz na myśli ;)
Zastanawia mnie tylko, skąd ta myśl o wpasowywaniu się w książkową formę ;) W każdym razie chcę cię uspokoic - nie próbuję wleźc do foremki i powielac produktów ;)
O tak - nauka to punkt numer 2 :)
  • 0

#28

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam
Ściągnąłem sobie z tej strony - http://www.paranorma....pl/podcast.php - audycje takiego radia internetowego, w jednej z nich (czwartej konkretnie) mówili o dzieciach indygo i tak:
-Dzieci indygo są inteligente i twórcze (ja też)
-Zbuntowane przeciwko systemowi i posiadające ducha wojownika(i ja tak samo)
-Wrażliwe emocjonalnie i fizycznie (i to też jakby o mnie)
-Ich IQ wynosi średnio 130 (moje też coś koło tego, badałem profesionalnym testem mensy)
-Naturalne zdolności w kwestii komputerów (no obsługi komputera nauczyłem się bardzo szybko, chodź informatykiem raczej nie będę)
-U wielu z nich zdiagnozowano problemy z koncentracją i ADHD (ja też to mam - stwierdzone przez psychologów)
- Przez bezduszne wychowanie mogą mieć depresję oraz dostawać ataków szału (żekomo depresję miałem w wieku 8 lat, a ataki sału umnie występują od ok. roku, ale to pewnie przez dojrzewanie)
-Jedyne czego nie mam to zdolności paranormalne, ale ja uważam siebię bardziej za filozofa niż kogoś, kto praktykuje rozwój duchowy
Jak sądzicie, mogę być indygo?
  • 0

#29

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

masz tu kolejne kryteria. (chociaż myślę, że to zbędna zabawa)

* Przychodzą na świat z poczuciem królewskiej godności (i często zachowują się zgodnie z nią).
* Mają poczucie "zasługiwania, aby tutaj być" i są zaskoczone, kiedy inni go nie podzielają.
* Poczucie własnej wartości nie jest dla nich istotną kwestią. Często mówią swoim rodzicom, "kim są".
* Mają problemy z uznaniem bezwarunkowej władzy (nieudzielającej wyjaśnień i niedającej możliwości wyboru).
* Po prostu nie robią pewnych rzeczy; na przykład, czekanie w kolejce jest dla nich trudne.
* Frustrują je systemy oparte na rytuałach i niewymagające twórczego myślenia.
* Często dostrzegają lepsze sposoby robienia czegoś, zarówno w domu, jak i w szkole, co sprawia, że wydają się być "pogromcami systemów" (przeciwnymi każdemu systemowi).
* Wydają się być nastawione antyspołecznie, o ile nie przebywają w towarzystwie podobnych do siebie. Jeśli w ich otoczeniu nie ma osób o poziomie świadomości podobnym do ich poziomu, często zwracają się do swojego wnętrza, czując się, jakby nie rozumiał ich żaden człowiek. Szkoła często jest dla nich niezwykle trudnym doświadczeniem społecznym.
* Nie reagują na dyscyplinę opartą na wywoływaniu poczucia winy ("Poczekaj, niech tylko twój ojciec wróci do domu").
* Nie wstydzą się mówić o tym, czego potrzebują.


Jak sobie wmówisz, że jesteś Indygo to Twój umysł automatycznie będzie, w nieskończoność, szukał podobieństw ;)
Może pozostań lepiej normalnym człowiekiem z oryginalnymi cechami albo jak sam mówisz jesteś filozofem (zresztą tak jak ja :p). To lepsze i również możesz wpłynąć na rozwój świata (ale na swój sposób) ;).

Każdy ma jakiś cel w życiu, który poniekąd sam sobie wyznacza i toruje ku niemu drogę. Chociaż muszę przyznać, że wiele cech posiadam i ja.

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 25.02.2008 - 22:04

  • 0



#30

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiesz żeby być Indygo trzeba to wiedzieć a nie tylko spełniać parę kryteriów które są podaje na necie.
to nie jest takie łatwe jak się wydaje a po 2 oni wiedza, że są Indygo,
a ja całkiem w ogóle nie czepiając się ciepie, prawdę zauważyć, że moim zdaniem na chama chcesz mieć jakieś zdolności albo coś. (patrząc po twoich postach)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych