Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debata Czy ludzkość przetrwa do 2050 roku? - ocena publiczności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Debata Czy ludzkość przetrwa do 2050 roku? - ocena publiczności (13 użytkowników oddało głos)

1. Czy uważasz, że temat został przez debatujących przedstawiony w sposób wyczerpujący:

  1. tak (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  2. raczej tak (4 głosów [30.77%])

    Procent z głosów: 30.77%

  3. nie (4 głosów [30.77%])

    Procent z głosów: 30.77%

  4. raczej nie (3 głosów [23.08%])

    Procent z głosów: 23.08%

  5. nie mam zdania (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

2. Czy Twoim zdaniem:

  1. lepszą i bardziej przekonującą agrumentację przedstawił Don Corleone (4 głosów [30.77%])

    Procent z głosów: 30.77%

  2. lepszą i bardziej przekonującą agrumentację przedstawił Pierce (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  3. argumentacja obydwu debatujących była na podobnym poziomie i w podobny sposób przekonująca (5 głosów [38.46%])

    Procent z głosów: 38.46%

  4. argumentacja obydwu debatujących była na podobnym poziomie i w podobny sposób nieprzekonująca (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  5. nie mam zdania (2 głosów [15.38%])

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W oczekiwaniu na werdykt sędziowski proponuję, aby obserwatorzy debaty zabawili się w sędziów i wzięli udział w tej krótkiej, próbnej ankiecie. Wszelkie sugestie dotyczące ankiety – mile widziane ;]
  • 0



#2

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nigdy nie uczestniczyłem w debacie "forumowej", ale jeśli nikt jeszcze nie odważył się podsumować, to będę pierwszym:

Szczerze "pisząc" - ta debata była fastfoodem. W niektórych kręgach bywa to określeniem pejoratywnym, ale nie tak należy to rozumieć w moim poście. Było po prostu "Szybko i dobrze" - pytanie tylko, czy nie za szybko. Naprawdę dobrze się czyta, ciekawe argumenty i info - tylko...bardzo szybko. Czyli zjesz cheesburgera z podwójną cebulką ;), a po zjedzeniu stwierdzasz: "I już...?". Jak na pierwszą debatę obu userów naprawdę dobrze, tylko panowie: czemu nie więcej? Dłużej? Z tego tematu można było wyciągnąć więcej, nie trzeba było się tak śpieszyć - tym bardziej "dociskać" terminu. Lepiej więcej, i różnorodne info jako argument na przeciwnika - a że po "deadline"? Nie ma znaczenia, wynagrodzone by to było zebranymi informacjami.

Jeśli chodzi o ocenę, kto powinien wygrać - w moim idealnym świecie, oboje dyskutantów dostałoby tą samą nagrodę - za samą chęć i czas na przygotowanie debaty. A, że mój idealny świat nie ma prawa bytu - ocenę pozostawię sędziom ;)

Zdanie w ankiecie:
1. b)
2. c)
  • 0

#3

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tempo zabójcze szczególnie w ostatnich wpisach :). Chciałem mieć przed wyjazdem na Airshow do Radomia czyste konto i żadnych zmartwień, dlatego dążyłem do szybkiego rozstrzygnięcia. Szkoda, że ocen jeszcze nie ma.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych