Skocz do zawartości


Usprawiedliwianie zboczenia dzięki religii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

2. Wpisujemy frazę "Brooke Shields by Gary Gross"


I kolejny Gross sieje zgorszenie.

I taki jest wlasnie islam. A muzlumanie europejscy w wieszkosci postepuja podobnie w krajach europejskich wg swojego prawa szariatu. Strzezcie sie muzulmanow, dobrze radze. Zakazujcie budowy meczetow i wypedzajcie z kraju.


Może sam też rusz swój piękny tyłek zamiast czekać aż ktoś zrobi coś za Ciebie.
  • 0

#62

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trafiła kosa na kamień. Nie ma szans by w Polsce, gdzie większość stanowią ludzie głębokiej wiary, tym samym nic o niej nie wiedząc, można było wprowadzić Islam.
  • 0



#63

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Islam jawnie dąży do wydymania nas z każdej strony. Islam nie jest religią pokoju. To co dzieje się w Holandii; zabójstwo Theo van Gogha... Kara śmierci dla Salmana Rushdiego - wszystko tylko dlatego, że ktoś powiedział coś niewygodnego i niepochlebnego. To byłoby nawet śmieszne, ale jest niestety tragiczne. Czasami warto mieć takiego Ojca Wysokiego Ryzyka, który obroni naszą wewnętrzną suwerenność i nie dopuści do asymilacji rasy polskiej :D.



Drogi Don.....

To nie problem Islamu, Jako chrześcijanin swego czasu mocno poszukujący studiowałem koran i pisma innych religii.

Poza nikłymi wzmiankami/błędami tłumaczń/INTERPRETACJI islam to religia umiarkowanego pokoju.

Problem współczesnej europy to tolerancja , tolerancja nawet za cenę sr...nia we własne gniazdo i odcinania się od korzeni na których wyrosła cywilizacja europejska.
Cwaniaczki (napływowe) sprytnie zaczeli wykorzystywać naszą słabość.
Europa powinna traktować gości identycznie jak jej obywatele/poglądy są traktowane w krajach cwaniaczków.

Czego by nie mówić o chrześcijaństwie to nikt nie zaprzeczy że my obecnie jesteśmy jego owocem - więc podważanie korzeni to krzyk frustracji i podważanie sensu własnego istnienia.

pozdrawiam,

I taki jest wlasnie islam. A muzlumanie europejscy w wieszkosci postepuja podobnie w krajach europejskich wg swojego prawa szariatu. Strzezcie sie muzulmanow, dobrze radze. Zakazujcie budowy meczetow i wypedzajcie z kraju.



W jaki sposób strzec się ?

Nas..ać na obecną religię (chrześcijaństwo) ? - to ustrzeże przed wejściem islamu ?

Myślisz że urząd, przepis z monitora rządowego uchroni ? Bzdura.
Sami jesteśmy winni tego że "goście" zaleją swoimi poglądami europę. Bo sami niszczymy bastion który nas chroni (mniej lub bardziej udolnie/nieudolnie).
Ci co pragną stworzyć próżnię religijną są egoistami (tylko dzisiaj, tylk omój brzuch, mój receptor łonowy, moje konto - a co spotka moje dzieci, wnuki to nieistotne) albo idiotami bo tą próżnię wypełni islam.
Dziwię się tylko kobietom (emancypantki itp) plującym na kościół (jakby miały źle) bo to one w efekcie zejdą do poziomu rzeczy, to one będą miały najgorzej.

pozdrawiam,
  • 2

#64

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tam kobiety moe mają praw żadnych. Np. w Afganistanie zabija się kobiety wykształcone, które walczą o swoje prawa. Nawet w Egipcie po za hotelami dajmy na to w Kairze kobieta bez chusty na twarzy poddaje się ryzyku. Moja matka opowiadała mi, że jeden facet ją ostrzegł i dał jej chustę.
Ten obrazek naprawdę mnie dobił... Ale jak tu ktoś wspomniał, że to ich kultura. Dla nich jest dziwne, że u nas kobieta jest osobą wolną, nie zależną od mężczyzny.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych