Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baba Vanga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli by na danej ziemi było dużo złóż ropy/gazu/innego cennego naturalnego materiału to jak najbardziej każda monarcha by się przyłączyła, jak wiadomo gaz/ropa to biznes ;)
  • 0

#32

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

watpie ze do pakistanu lub indii przyłączyli się przedstawiciele najwiekszych monarchii swiatowych bo po co im by to było. No chyba ze USA z powodu braku ropy ale wątpię


oni od razu nie musza sie przyłączać ale później

żadna wielka wojna światowa nie wybuchała na całym świecie od razu - tylko z czasem dołączały do niej kolejne państwa

tu wystarczy że Pakistan poprą Chiny a są one ich sojusznikiem (jak sie przypuszcza oni sprzedali im technologie atomową) w wojnie z Indiami

potem Indie poprze ktoś inny itd może się to rozkręcać aż w pewnym momencie będą walczyć wszyscy ze wszystkimi


generalnie jak zacząłby się jakiś wieśzky dym w okolicach listopada a już w szczególności miedzy indiami a pakistanem to należy podejść bardziej poważnie do jej przepowiedni

Gdyby podróżowanie w czasie miałoby być kiedyś możliwe to już dawno by do nas przylecieli ci z przyszłości nie?:D Po za tym wiąże się z tym całe mnóstwo paradoksów.

no chyba że te podróże nie będa możliwe w taki sposób jak w filmie s-f "podróż do przeszłości" tylko w taki sposób że po prostu do przeszłości zostanie wysłana jakby kamera że nie będzie możłiwości ingerencji w to co się dzieje tylko można to będzie oglądać


Co do kontaktu z obcymi, to może, ale na pewno nie twarzą w twarz, choćby z tego głupiego powodu, że nawet światło żeby dotrzeć do najbliższego układu w którym mogłyby być obce rasy zajmuje mu kilkadziesiąt lat. Chyba że odkryjemy jakiś sposób aby zaginać przestrzeń i przeskakiwać z jednego końca wszechświata do drugiego.


a kto mówi że my do nich polecimy ? oni do nas mogą przylecieć ;)

Użytkownik rolpiek edytował ten post 07.07.2010 - 13:08

  • 0

#33

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Mattiex

Sorry za offtop, ale widzę to już któryś raz i się trochę zaczynam irytować. Dlaczego ciągle w swoich postach piszesz o "monarchach"? Wiesz co oznacza to słowo? Wiesz co to monarchia? Może ja mam braki w wiedzy, ale moim zdaniem monarchia to forma sprawowania władzy, a dokładniej jeśli umrze syn, to pałeczkę przejmuje jego krewny (syn, córka, brat).
  • 0

#34

eL_.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do podróży w przeszłość. To, że nie jest to udokumentowane jeszcze, nie znaczy, że się nie wydarzyło. Załóżmy, że dany rząd posiada wehikuł czasu. Oczywiście musieli go stworzyć jacyś na prawdę błyskotliwi naukowcy, którzy razem z stworzeniem takiej machiny wiedzą, iż nie mogą ingerować w oś czasu, mogliby tylko namieszać ;) Tak więc skupiam się bardziej ku tej kamerce z oglądaniem przeszłości ;)

Użytkownik eL_ edytował ten post 07.07.2010 - 15:43

  • 0

#35

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja powiem tylko tyle

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).


Zostało niewiele czasu. Miejmy nadzieję, że Baba Vanga się mocno myli i te wszystkie daty są tylko wymyślone bo może nie być ciekawie.
Zresztą co sądzicie o tej dacie, jakie państwa mogą być w to zamieszane i dlaczego?
  • 0



#36

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.

ciekawe, chciałbym to zobaczyć :)
Baba Vanga ma naprawdę niezłą teorię, gdy to czytałem czułem, że wg tego byłby niezły film scene-fiction :D
  • 0

#37

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mattiex

Sorry za offtop, ale widzę to już któryś raz i się trochę zaczynam irytować. Dlaczego ciągle w swoich postach piszesz o "monarchach"? Wiesz co oznacza to słowo? Wiesz co to monarchia? Może ja mam braki w wiedzy, ale moim zdaniem monarchia to forma sprawowania władzy, a dokładniej jeśli umrze syn, to pałeczkę przejmuje jego krewny (syn, córka, brat).



Proszę cię zacytuj mi te kilka postów, bo o "monarchach" pisałem tylko raz, monarchia według mnie może być też potężnym państwem, czymś co dominuje nad resztą nie tylko pieniędzmi ale przewagą ludu jak i wojskiem ;), ale jak możesz to zacytuj mi kilka :D

Tak po za tym tylko 2 dni do tego aż coś się stanie/ jeśli się stanie. Chociaż za bardzo w to nie wierzę to wszystko jest możliwe. A myśleliście o Koreach ?? może miedzy nimi coś się stanie.
  • 0

#38

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mattiex

monarchia według mnie może być też potężnym państwem, czymś co dominuje nad resztą nie tylko pieniędzmi ale przewagą ludu jak i wojskiem

No to chyba czas wrócić do szkoły :P

Tak po za tym tylko 2 dni do tego aż coś się stanie/ jeśli się stanie.

I 4 miesiące. Mowa jest o listopadzie, nie lipcu.
  • 0

#39

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Oj ludzie przestancie sie klocic po raz pierwszy to ja napisalem monarchia i chyba malo kto czyta odpowiedzi zauwazylem. sry chodzilo mi o mocarstwo i git :D
  • 0

#40 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziwne uczucie czytając przepowiednie tej kobiety dot. lat 3000-5000. Jak by coś leżało w sferze marzeń albo żalu, że nie będzie mnie tam wtedy ;)
Wydarzenia moim zdaniem są sensownie poukładane nawet jeżeli to jedna wielka pomyłka. Pewnie trudno komuś przewidzieć przyszłość tak odległą.

A co do wojny światowej w tym roku - mam nadzieję, że Baba Vanga się grubo myli. Istnieje jeszcze nadzieja, że ludzie stali się na tyle inteligentni aby nie rozwiązywać problemów karabinami. Niestety nie wszędzie tak jest.
  • 0

#41

skero.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zostało niewiele czasu. Miejmy nadzieję, że Baba Vanga się mocno myli i te wszystkie daty są tylko wymyślone bo może nie być ciekawie.
Zresztą co sądzicie o tej dacie, jakie państwa mogą być w to zamieszane i dlaczego?


Moim zdaniem Korea Płn i Płd.

Użytkownik skero edytował ten post 27.07.2010 - 14:25

  • 0

#42

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

III Wojna Światowa ma się rozpocząć od prowokacji i lokalnej wojny a co jeśli tą lokalną wojną będzie właśnie Iran gdzie USA przekierowuje swoje siły w postaci lotniskowca uzbrojonego po zęby oraz paru mniejszych okrętów wraz z izraelem?

USA i Izrael zamierzają w ciągu najbliższych miesięcy rozpocząć dwie wojny na Bliskim Wschodzie, by wywrzeć presję na Teheran - stwierdził prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad w wywiadzie dla irańskiej telewizji Press-TV.


Według przepowiedni* Babi Vangi wszystkie inne przepowiednie, teksty niesprawdzą się a tylko jej i tylko jej są prawdziwe
W artykule była też wzmianka, że przyszłość mówiły jej duchy, zmarłe osoby to mógł być przejaw choroby psychicznej ale wracają do tematu i tego co może nas spotkać w przyszłości.

Wiele przepowiedni mówi o wybuchu III Wojny światowej w roku 2010, teraz pomówmy o tym co będzie z Europą otóż jej nie będzie wg. Baby Vangi natomiast przepowiednie dot. Polski mówią wyraznie, iż będziemy zajmowali główne stanowisko w Europie gdzie wszyscy będą się nas radzić.

Intryguje mnie również ten kontakt z obcymi których rzekomo mamy spotkać dopiero za 200 lat co jest długi okresem a już teraz zwłaszcza od paru lat nasiliło się intensywność filmów, zdjęć UFO, ta wzmożona aktywność nastąpiła chyba w przeciągu ostatnich 4-5 lat może ufoludy czekają na rok 2012? Może wtedy nastąpi nasza przemiania nie fizyczna < chociaż to też może być > ale bardziej duchowa być może odblokujemy jakieś umiejętności a może tak to zostało zakodowane przez naszych przodków którzy chcą abyśmy obudzili się ale to już raczej w innym temacie powinienem zamieścić wszystkie moje przymyślenia i zdania.

W artykule było też opisane, że Baba Vanga mówiąc to co się stanie używała zawiłych słów i ogólnie ciężko było ją zrozumieć, może faktycznie Vanga przepowiedziała coś co naprawdę się stanie ale osoby tłumaczące pomyliły się i poprzekręcali słowa.
  • 0

#43

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

oj baba vanga co ty brałaś ze takie haluny dostałaś. staruszka ma bujną wyobraźnię i jej się nudziło i tyle
  • 0

#44

Kokoju.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie co do jej przepowiedni że rzekomo w 2088 powstanie choroba starzenia się w ciągu chwili, to sądzę, że po prostu rozwinie się ta choroba, że organizm się przedwcześnie starzeje, nie pamiętam nazwy, a mianem "Nowej choroby" Vanga określiła jakąś odmianę takiej choroby.
Aczkolwiek ja niezbyt wierzę w jej przepowiednie. Mieliśmy milion proroków, i nie wierzę żadnemu z nich.
  • 0

#45

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ta choroba to chyba progeria czy jakoś tak nie pamiętam, ale zastanawiam się jak można wierzyć w takie głupoty
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych