Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oko Saurona


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam. Natknąłem się przed chwilą na bardzo interesujący filmik. Prawdę mówiąc, to jestem w lekkim szoku, sfilmowane obiekty są bardzo wyraźne, ale też bardzo dziwne. Dużo inne od powszechnie znanych, ale być może mało jeszcze widziałem :)
Link do strony z filmem: http://patrz.pl/film...zestrzenny
Jeśli było (a nie sądzę, bo tam jest to nowe), lub źle zredagowałem posta, to przepraszam. To mój pierwszy.
  • 0

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób spacje między linkiem i Jeśli.

Hmm, filmik ciekawy tylko takie efekty można teraz uzyskiwać za pomocą komputera...
  • 0



#3

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

<br />Zrób spacje między linkiem i Jeśli.<br /><br />Hmm, filmik ciekawy tylko takie efekty można teraz uzyskiwać za pomocą komputera...<br />

Ba!... Wszystko teraz można zrobić za pomocą komputera, ale trzeba przecież w coś wierzyć, inaczej traci sens interesowanie się takimi tematami i prowadzenie dyskusji (by nie wspomnieć o całym forum). Interesująca jest forma i działanie obiektów. Oko wypuszcza "kulki"; poniżej, z boku po lewej zawieszony jest jasny punkt z ukierunkowaną wiązką światła; powstałe kółka zdają się być napędzane tym światłem. Ciekawym elementem łamigłówki są szybko przemieszczające się obiekty poniżej toru lotu kółek. No jest co oglądać i analizować.
  • 0

#4

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo spodobała mi się wypowiedź jednego z komentujących pod tym filmikiem " większość tych filmików to bzdura, ale bzdurą jest też twierdzenie że jesteśmy sami w tak wielkiej galaktyce" Naprawdę coś w tym jest.
  • 0



#5

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te palmy na nagraniu jakieś takie dziwnie znajome..

( patrz: )
  • 0



#6

Dramo.
  • Postów: 47
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te palmy na nagraniu jakieś takie dziwnie znajome..

( patrz: )



Niet, to jednak nie te same. Tam w tle (filmik z okiem) są linie energetyczne, jakiś budynek chyba, a palmy dla mnie inaczej wyglądają.
  • 0

#7

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No może identyczne nie są, ale całe to nagranie od razu skojarzyło mi się z "nagraniem" z Tahiti.

Jak na mnie, to to jest ewidentna podróbka.
  • 0



#8

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oryginalne nagranie znaduje się tutaj: . Jak dla mnie CGI: krajobraz podobny do "UFO Haiti", nienaturalne wstrząsy i ruchy kamery oraz cięcie po koniec filmu. Pewnie dzieło tego samego autora.
  • 0

#9

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Też jestem zdania, że to fake, zastanawiająca jest jednak ścieżka audio w tym filmie. Jeśli to byłby real, to te komentarze w tle pasują do czegokolwiek innego, ale na pewno nie do "Gwiezdnych Wojen" nad głową. Jeśli CGI, to bardzo fajnie zrobione, ale jeśli ktoś poświęcił czas na zrobienie - to dlaczego nie dograł jakiś wiarygodnych commentów?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych