Skocz do zawartości


Zdjęcie

pulsowanie czakry sakralnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szejki.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

To mój pierwszy post na forum. Interesuję się parapsychologią od około 3 miesięcy. Wczoraj po porannej medytacji Odczuwałem jakby pulsowanie czakry sakralnej. Czy uaktywnienie się tylko tej czakry znaczy coś konkretnego? Co powinienem dalej robić?

I druga sprawa: tego samego dnia, w nocy udało mi się uzyskać świadomy sen. Pomyślłem, że to dobry sposób na spotkanie mojego opiekuna. Powiedziałem coś w rodzaju: "Opiekunie przyjdź" i natychmiast moje ciało ogarnęły silne wibracje (nie wiem czy w rzeczywistości także). Momentalnie stwierdziłem, że tego nie chcę (nie wiem dlaczego), chociaż bardzo chcę porozumieć się z moim opiekunem i natychmiast się obudziłem. Co mogę zrobić oprócz medytacji i słownych nawoływań go, by go spotakć? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;-}

Edit Pit:
3.8 Tytuły tematów powinny być trafne i przedstawiać dokładnie treść problemu zawartego w temacie.

  • 0

#2

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I druga sprawa: tego samego dnia, w nocy udało mi się uzyskać świadomy sen. Pomyślłem, że to dobry sposób na spotkanie mojego opiekuna. Powiedziałem coś w rodzaju: "Opiekunie przyjdź" i natychmiast moje ciało ogarnęły silne wibracje (nie wiem czy w rzeczywistości także). Momentalnie stwierdziłem, że tego nie chcę (nie wiem dlaczego), chociaż bardzo chcę porozumieć się z moim opiekunem i natychmiast się obudziłem.

Gdybyś nie uświadomił sobie wtedy, że tego nie chcesz, spotkałbyś go. Przed snem powtarzaj sobie w myślach, że chcesz go spotkać i spotkasz go, nic cię przed nim nie powstrzyma. A później spróbuj drugi raz uzyskać świadomy sen. I nie zmieniaj decyzji, bo nic nie osiągniesz :P bądź stanowczy.
  • 0

#3

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najwidoczniej Twój opiekun nie chce póki co zezwolić na owy kontakt. Blokuje on go. Może tym samym chce abyś dalej się rozwijał a na kontakt przyjdzie czas.
A co do uaktywnienia czakry sakralnej, powinieneś dalej z nią pracować, od tego się to zaczyna. :)
  • 0



#4

Szejki.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może pomyślicie, że jestem kolejnym nowicjuszem, który ciągle zawraca wam głowę, ale muszę się zwierzyć, że dziś po medytacji odczuwałem dziwne mrowienie w całym ciele i ciepło. Czy to może być oznaka zrównoważenia stanu czakr? Jeśli nie to jak to rozpoznać?
  • 0

#5 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy czasem podczas medytacji nie skupiałeś się mocno na oddechu robiąc za każdym razem głęboki wdech i wydech? :) Jeśli dobrze kojarzę twoje odczucia to mrowienie o którym piszesz było prawdopodobną oznaką lekkiej hiperwentylacji. Niektórzy mówią, że takie mrowienie oznacza, że ciało przepełnione jest energią. Lecz jakoś nie przypominam sobie, by w przeszłości podobne mrowienie udało mi się uzyskać na skutek jakichkolwiek innych "ćwiczeń energetyzujących" nie angażujących jednocześnie mocno układu oddechowego.
  • 0

#6

Szejki.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację. Zawsze skupiam się na oddechu podczas medytacji, ale nie wydawało mi się, aby był on na tyle intensywny, aby wywołać hiperwentylację. Myślałem, że wywołuje ją głębokie, ale i szybkie oddychanie. Dzięki za wylanie kubła zimnej wody na mnie, bo za którymś razem hiperwentylacja mogłaby się skończyć źle.
  • 0

#7 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Sama koncentracja na oddechu nie jest w stanie wywołać hiperwentylacji :) Możliwe jednak, że skupiając się na oddechu nieświadomie wdychałeś więcej powietrza w krótszym czasie niż normalnie. Celowo też pisałem o lekkiej hiperwentylacji bo objawy typowej hiperwentylacji są mocniejsze i nie nazwałbyś raczej tego "zrównoważonym stanem" czegokolwiek. A najlepiej to weź sobie po prostu parę głębszych (oddechów! :rotfl: ) i zaobserwuj czy pojawi się mrowienie podobne do tego, które doznałeś po medytacji. Oczywiście z rozwagą i bez przesady bo przesadna hiperwentylacja nie jest dobra dla zdrowia :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych