Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paris


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#46

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czepiasz sie b0mber0 a nie chodzilo mi o Ciebie :P Po za tym to tez bylo takie pol zartem pol serio wiec nie wiem o co cala spina ;)

Oczywiście powiększoną fotkę proszę mi wysłać na PW :roll: Żonka z dziećmi do końca wakacji jest nad morzem. 8)

Reputacja Paris podskoczyla jej po tym jak wrzucila zdjecia, to chyba nie tak powinno dzialac IMO (no offense Paris, staram sie wypowiadac obiektywnie)

#47

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było miło, ale się skończyło... jako, że temat powoli zakrawa o wzajemne atakowanie siebie, muszę pełnić obowiązki adepta.

3.10 Odbieganie od tematu, prowadzenie luźnych dyskusji jest niedozwolone.
3.11 Nie tolerujemy chamstwa. Każdy ma prawo do własnych poglądów i zdania, można się z nimi zgadzać lub nie. Przeciąganie na swoją stronę, obrażanie innych ze względu na poglądy jest niedopuszczalne.
7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.

Tak więc panowie więcej dystansu, spokojniej i wracamy do tematu Paris, jeżeli jeden drugiemu nie odpowie to z tego powodu jaja mu ciążyć nie będą, jeżeli moja prośba zostanie zignorowana zmuszony będę zawezwać tu starszych rangą towarzyszy zielonych.



#48

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sympatyczna Paris ma 16 lat.. a więc gdyby nie obowiązywała monogamia już za 2 lata byśmy mogli stanąć przy ołtarzu ;)

Hola, hola, kolego, najpierw pierścionek a później plany na ślub :mrgreen:
Żart, oczywiście.

#49

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jesli bylby konkurs na najwiecej odpowiedzi w sekcji "Poznajmy sie", Paris wygralaby 1st nagrode :D

Makbet, uwazasz ze prowadzilem ta dyskusje nerwowo i bez dystansu ? :x

#50

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tego nie powiedziałem, jednakże wasze zaczepki słowne do stosownych nie należały... co więcej, odbiegały od głównego nurtu tematu.

Tu nie chodzi o to, że jeden odebrał coś zbyt dosadnie albo też drugi, źle prowadził rozmowę. Od takich drobnych zaczepek, zaczynają się większe kłótnie...

Użytkownik Makbet edytował ten post 19.08.2009 - 19:09




#51

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesli bylby konkurs na najwiecej odpowiedzi w sekcji "Poznajmy sie", Paris wygralaby 1st nagrode :D

Lubię rozmawiać z ludźmi :)

#52 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Makbet zrób wydech i odczekaj 5 min. Nie ma powodu zamykać. Jelenie bodą się o łanię :D

#53

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To spoko, że za coś takiego można dostać więcej niż za morderstwo xD

#54

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Kara za pedofilie z tego co mi sie wydaje, to do 12 lat w pace ;)

P.S. Judas, wlasnie chodzi o to ze to nie ja sie bode ;)

#55

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, śmieszna rzecz:

3.10 Odbieganie od tematu, prowadzenie luźnych dyskusji jest niedozwolone.


Dołączona grafika

Jeśli przyjąć regulamin za nadrzędny, to mamy paradoks :P

Co do 3.11 (chamstwo) i 7.6 (obraźliwe teksty), to przynajmniej ja ich tu nie widzę. Ale szary user ze mnie, więc whatever :mrgreen:

OT:

Tak niską reputację mam zapewne przez mało konstruktywne posty, no ale cóż poradzę - ja sobie jej podnieść nie mogę


Repy sobie sama nie podniesiesz - za to możesz popracować nad "konstruktywnością" swoich postów. Proponuję (nie złośliwie - ot, rada) 3 razy zastanowić się przed ciśnięciem "wyślij", jeśli post składa się z jednego prostego zdania lub/i kompletnie nic nie wnosi do tematu lub/i odkopuje zapomniany temat.
Coby gołosłownym nie być:
http://www.paranorma...ndpost&p=356039
http://www.paranorma...ndpost&p=355940


Co do tendencji randka.pl/fotka.pl w tym temacie to w sumie przemilczę... Bo wtedy faktycznie mógłby być złamany 3.11 i 7.6 :P

#56

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nareszcie ktos kompetentny na ten temat sie wypowiedzial ;)
Wlasnie cos mi niepasowalo z tymi dyskusjami niezgodnymi z tematem :D

#57

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Paris, bądź z Sosnowca i spotkajmy się. Inni powiedzą Ci, że jestem niebezpiecznym zboczeńcem i socjopatą, ale to nieprawda :roll:

A posty niezwiązane z tematem to posty, które nie zawierają w sobie przywitania skierowanego do Paris. Chociaż ja wychodzę z założenia, że jak ktoś zakłada temat to można w nim robić wszystko, na co godzi się założyciel i stosuję to w swoich tematach :)

#58

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A posty niezwiązane z tematem to posty, które nie zawierają w sobie przywitania skierowanego do Paris.


Kierując się tym założeniem trzeba by przyjąć, że 3/4 postów w tym temacie jest..."niezwiązanych z tematem". A jedyne słuszne w tym dziale są posty zawierające słowo "Witam/Cześć/Siemka/Pozdrawiam/Okolollluu" :lol3:

Jeśli to była ironia/sarkazm Judas666, to sorry - procesy poznawcze mi zawodzą.

#59

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hydepark z definicji jest to rozmowa o wszystkim czyli niczym. Jeśli taki dział istnieje to nie widzę powodów aby sobie nie pofolgować.



#60

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktycznie, zgodne z tematem byłyby też pytania do Paris, bo całe to forum jest, by się poznać :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych