Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt "Chronos"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.greendevi...wa_szwabia.html


Przeczytajcie :)

PS: nie wiem czy jest już taki artykuł na VRP? jakby był to prosze moderatora o usunięcie mojego tematu :) POZDRO
  • 0

#2

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Awięc jedno mnie dziwi, dyż Hitler uważał, że prawdziwy niemiec powinien mieć bląd włosy i niebieskie oczy co oczywiscie pasuje do opisu Nordyków. Tak wiec może niemcy pierwsi polecieli w kosmos (oczywiscie podobni do Nordyków,kobiety i mężczyźni) znależli planetę podobną do ziemi zkolonizowali ją potem wrocili po Hitlera i teraz nie widzimy UFO szaraków czy Annunaków tylko Niemców?!

[ Dodano: 2006-06-07, 11:20 ]
musimy także założyć że niemcy ciągle rozbudowują swoje technologie a na ich planecie musialo dojść do sporu gdyż obserwujemy różne rodzaje spodków także takie z czasów II Wojny Światowej i jedni rozbudowują swoją technologieciągle i ciągle a drudzy stoją w miejscu. Na dodatek nie ździwil bym sie jakby sie przygotowywali do jakiejś inwazji czy cuś :-/
  • 0

#3

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no cóż....hmm... Możliwy scenariusz który mi w głowie wykiełkował...
pod koniec wojny lub w jej samym śroku część wpływowych Niemców o radykalnych poglądach co do innych nacji zmieniło zdanie. Najpierw za priorytet uznawano wyeliminowanie innych nacji ,oczyszczenie gatunku co oczywiście wprowadzono w życie od razu. Z czasem pewnie doszli do wniosku ,że nie ma to sensu bo prowadzi to tylko do totalnych zniszczeń, naraża na odwet innych mocarstw które także sobie rościły pretensje do tronu władcy świata. Kiedy już okiełznano technologię "obcych" przodków, zrozumieli iż absurdem i utopijne są dotychczasowe działania prowadzące do zniszczenia Ziemi. Nasza planetajuż wtedy była bardzo ciasna. Pewnie baza na antarktydzie była tylko tymczasową, potrzebną do przygotowania większej wyprawy w kierunku gwiazd,innych planet na których można posadzić ziarno w postaci pięknych niemieckich aryjczyków. Być może nadal maja oni wpływy poprzez tajne organizacje ogólnoświatowe i tak tron o którym wspominałem zdobyli :surprised: :ble: :dance:
  • 0

#4

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

całkowicie uzupełniłeś mój post :-D a jeśli chodzi o te organizacje..no cóż ... hmm... możliwy scenariusz :mrgreen:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych