Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdumiewając krąg zbożowy !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdumiewając krąg zbożowy !!
Wzgórze Morgana, Wiltshire - 02.08.09

Dołączona grafika

http://www.youtube.com/watch?v=LzpSwj-E2Go


Użytkownik dżekson edytował ten post 04.08.2009 - 00:16

  • 4



#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już wygląda jak żywcem wzięte z dziarganek ludowych.
  • 4



#3

.Killer.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek przyszło mi na myśl że jest to prawdziwe dzieło sztuki. Ale ten wzorek gwiazdek podobny jest to ludowych strojów.
  • 0

#4

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a mi przypomina poduszke: )
  • 0

#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faaktycznie zdumiewający.

Szkoda tylko,że to robota ludzi. Jest grupa co to się tym zajmuje, robią prawdziwe dzieła sztuki.
  • 0



#6

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faaktycznie zdumiewający.

Szkoda tylko,że to robota ludzi. Jest grupa co to się tym zajmuje, robią prawdziwe dzieła sztuki.



w tym przypadku też tak uważam, wygląda to na próbkę całkiem sporych możliwości cropmaker'ów. Z drugiej strony, czy nie jest tak, że śmielej uznajemy za prawdziwe tylko te piktogramy, które przedstawiają tajemnicze symbole, układy geometryczne albo odwołują się do kultury Majów? ;)
  • 0

#7

Marcelo.
  • Postów: 96
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj jak czytałem o piktogramach to naukowcy, którzy oceniali te wzory zawsze wykluczali kręgi w których znajdowały się wzory inne niż koła czy tam okręgi, dlaczego to nie wiem, czy im wierzyć też nie wiem, ale ten to mi wygląda na zwykłą ludzką robotę, niewątpliwie twórca musiał mieć talent :D
  • 0



#8

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najnowszy krąg z Windmill Hill, w pobliżu Avebury Trusloe, Wiltshire. Zauważony 6tego Sierpnia, 2009. Planetarny system z orbitami innych galaktyk?

Dołączona grafika
Dołączona grafika


Użytkownik dżekson edytował ten post 07.08.2009 - 16:46

  • 3



#9

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzięki Dżekson, za pokazanie najświeższych piktogramów, zdecydowanie nie wygląda na "ludzką" robotę, nikt nie byłby w stanie zrobić tak dokładnego piktogramu niepostrzeżenie w jedną noc, teraz wystarczy rozszyfrować co nasi kosmiczni przyjaciele chcieli nam w nim przekazać.

Pozdrawiam!
  • -1

#10

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście sądzę, że to robota ludzkich rąk. Ciekawi mnie za to źródło inspiracji "podrabiaczy".
Poza tym, ten ostatni piktogram jakoś nie przypomina mi układu planet. Nie wiem, mi się to kojarzy z jakimś urządzeniem... (???)

A co do pierwszego piktogramu, to moim zdaniem całkowicie ziemska produkcja ;)
  • 0

#11

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hm, ale nie powiesz chyba że piktogramy oznajmiające nam o plamie 1024 były robotą ludzkich rąk, co?

Ten ostatni nie jest moim zdaniem ludzki, ciekawe co może oznaczać..


aaaaaa ;) 1024 :D

znacie ten kawał o dwóch informatykach, jak jeden mówi do drugiego
- pożyczysz 5 stów?
a drugi
- dla równego rachunku, masz 512 ;)
  • 0

#12

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm, ale nie powiesz chyba że piktogramy oznajmiające nam o plamie 1024 były robotą ludzkich rąk, co?

Nie wiem, nie widziałem tego piktogramu. Albo widziałem, ale w tej chwili go nie kojarzę.
Jak napisałem wyżej, sądzę że "oryginalne" piktogramy są w zdecydowanej większości robotą ludzi, ale zainspirowanych z zewnątrz tzn. ludzie ich nie zaprojektowali, a jedynie wykonali.
  • 0

#13

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to nie jest robota ludzkich rak, no chyba, że cała wioska jest w to zamieszana i robią.. w jedną noc to sporo osób musiało to robić.

co do Majów, powiązania nie widzę.. dlaczego akurat w Anglii a nie w Ameryce Śrdk hmm?
  • 0



#14

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.cropcircl...l3/P7010041.jpg

proszę ;)
  • 0

#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Widziałem już to, ale tylko tą górną część. Te "ślaczki" niżej widzę pierwszy raz i robią wrażenie.
Ale jednak sądzę, że ludzie mogliby je zrobić, "ślaczki" w większości są ciągłe, a i cały wzór idzie wzdłuż śladów ciągnika (czy czegoś), choć tu rzeczywiście złożoność wzoru pozwala sądzić, że to "autentyczny autentyk"

jak dla mnie to nie jest robota ludzkich rak, no chyba, że cała wioska jest w to zamieszana i robią.. w jedną noc to sporo osób musiało to robić.

Albo grupa dobrze zorganizowanych ludzi dysponujących odpowiednią technologią do tego. Oczywiście nie deska i sznurek.

co do Majów, powiązania nie widzę.. dlaczego akurat w Anglii a nie w Ameryce Śrdk hmm?

Być może powód ten sam dla którego Londyn jest określany jako najbardziej nawiedzone miasto.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych