Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne ogłoszenie - Nowy silnik forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
298 odpowiedzi w tym temacie

#61

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba moją ulubioną funkcją na "nowym" forum będzie system oceny poszczególnych postów + ustawienie ukrywania tych zbytnio "zaminusowanych." :beer2:


Będziemy od nowa walczyc o swoją reputację?


"Jak co rano user Martius wstał z łóżka zdeterminowany do jednego - walki o swoją reputację na forum internetowym! HOAAH!"
:lol3:

#62

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to forum, to chyba najczęściej zmieniające się forum na jakim jestem użytkownikiem. Tylko, że każda zmiana niesie ze sobą coraz gorszą szatę graficzną, a w zamian daje mnóstwo niepotrzebnych popierdółek.

#63

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myśle że te zmiany wyjdą na dobre. Skin zawsze można dorobic, jeżeli ktoś chce to może pewnie to zrobic na własną rękę reszta by zdecydowała czy chce takiego skina używac. Najważniejsze są jednak zmiany w warstwie technicznej, bo nie wiem jak inni ale ja odczułem chocby przyśpieszenie forum. A co do pierdółek to częśc z nich odpadnie bądź przybędzie :mrgreen: w miarę upływu czasu użytkowania forum

#64

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

asp - Akurat ta zmiana wyjdzie wszystkim na lepsze a szata graficzna nie jest jeszcze ukończona więc nie płacz :P

#65

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze jest. Forum chodzi szybciej, autologowanie działa (najważniejsze!) a styl i inne drobiazgi zostaną jeszcze dopracowane. Nie ma co narzekać.

Czekam z niecierpliwością na nowe rozwiązania dot. reputacji, shouta, asystenta itp. (bo na 100% nie będą identyczne jak na starym forum i pewnie coś ciekawego zostanie wprowadzone)



#66

Logos i Logos-em.
  • Postów: 52
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam, jak kiedyś jeszcze były takie plany, że forum zakończy swą działalność w 2012 roku. Ale widzie, że się na to nie zanosi. Mam taką nadzieję.

#67

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze jest. Forum chodzi szybciej, autologowanie działa (najważniejsze!) a styl i inne drobiazgi zostaną jeszcze dopracowane. Nie ma co narzekać.

Czekam z niecierpliwością na nowe rozwiązania dot. reputacji, shouta, asystenta itp. (bo na 100% nie będą identyczne jak na starym forum i pewnie coś ciekawego zostanie wprowadzone)


Reputację odpalę za 30 minut. Musimy jeszcze tylko odpowiednio dobrać ograniczenia. Testowanie potrwa pewnie kilka tygodni. Jeśli chodzi o nowości to IPB3.0 rzekomo (rzekomo, bo osobiście nie sprawdzałem) doskonale obsługuje telefony komórkowe i palmtopy. Jako administrator zachęcałbym także do swobodnego korzystania z opcji raportowania nieregulaminowych postów, gdyż moderatorzy otrzymali nowe narzędzia z nimi związane.

No i zapomniałbym nadmienić o opcji cytowania selektywnego z wielu postów, o którą kiedyś kilka osób "walczyło" :)



#68

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

asp - Akurat ta zmiana wyjdzie wszystkim na lepsze a szata graficzna nie jest jeszcze ukończona więc nie płacz :P



nie piszę, o tej szacie graficznej, pisze o kolejnych przy poprzednich zmianach. Akurat ja jestem użytkownikiem któremu wszelakie popierdółki, reputacje, itp itd nie są do niczego potrzebne, a dwa jako, że jestem użytkownikiem tego forum mogę napisać o zmianach czy są ok czy nie.

#69

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że reputacji ni ma to nawet dobrze. Nie będzie już takich ludzi, co by robili nowe tematy bo jakiś neo-kid dał mu minusa. Swoją drogą jestem bardzo rozczarowany. Silnik proszę bardzo, ale proszę, przywróćcie stary, mroczny klimat :D .



#70

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Silnik proszę bardzo, ale proszę, przywróćcie stary, mroczny klimat :D .


Zmień styl i bądź cierpliwy, prace trwają.



#71

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że reputacji ni ma to nawet dobrze.


Nie ma ale będzie :)

Reputację odpalę za 30 minut.



#72

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reputacja jest już włączona. Rangi zostaną utworzone a ich progi odpowiednio przeskalowane (obecnie łatwiej zdobyć i stracić punkty). Dawna punktacja zostanie również przeliczona i odpowiednio dopisana do profili użytkowników (najwcześniej za tydzień).

Dodatkowo zmieni się system nagród za konkursy (nagrody jednak nie przepadną). Pojawią się także specjalne odznaczenia np. za liczbę postów czy staż na forum.

Aha, jeszcze jedna sprawa w kwestii reputacji. Aktualny "pakiet" na użytkownika to 10 punktów na dobę. Tyle można przyznać i odebrać.

Kolejna kwestia. Utworzona zostanie nowa grupa przejściowa, pomiędzy gościem a użytkownikiem. Grupa ta przez X dni będzie posiadała bardzo ograniczone prawa poza możliwością pisania na forum. Nie będzie mogła przyznawać i odbierać reputacji, oceniać tematów i użytkowników itd.



#73

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

23.000 postów zostało przebudowanych, dalsza przebudowa w godzinach nocnych. Forum będzie wyłączone od godziny 23-24 do rana.



#74

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

o fajnie. Forum coraz bardziej nabiera kształtów. Reputacja, dobrze iż można ją przyznawać już.
A no i czy jeszcze będziesz robić coś z sekcją Interests:? Bo to moim zdaniem jest nie co frustrujące.

Użytkownik Sante edytował ten post 02.08.2009 - 18:15




#75

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

o fajnie. Forum coraz bardziej nabiera kształtów. Reputacja, dobrze iż można ją przyznawać już.
A no i czy jeszcze będziesz robić coś z sekcją Interests:? Bo to moim zdaniem jest nie co frustrujące.


Co konkretnie masz na myśli?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych