Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piorun kulisty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wyczytalem ze moze byc on zwierzecie powietrznym, ze to on moze wywolywac samospalenia, poniewaz te pioruny moga sie zmaterializowac kiedykolwiek i gdziekolwiek czyli w czlowieku tez
jedyne co jest o nim pewne to ze w spotakaniu z czlowiekiem jest niebezpieczny w najlepszym wypadku beda poparzenia w najgorszym smierc

co o tym zjawisku sadzicie??
  • 0

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobnoo pod czas burzy piorun kulisty wlecial kiedys do domu przez okno i latal po całym korytarzu az wylecial spowrotem przez okno.. ciekawe skad znal droge powrotu:) na szczescie nikomu nic nie zrobil
  • 0

#3

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli chodzi o spotkania to np kiedys pojawil sie znikad przelecial przez ulice i zniknal tak jak sie pojawil bylo kilka osob smiertelnie popazonych
  • 0

#4

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem że w mojej okolicy o pewnym mężczyżnie który bardzo dawno temu podczas burzy rozpalał w piecu.Wtedy walnął piorun,wleciał przez komin i go zabił.
  • 0

#5

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co zawsze mnie zastanawiała ta mobilność poirunu kulistego... potrafi poruszać się tak jakby był inteligentny. Niezwykłe co??
  • 0

#6

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możę większość zdjęć UFO to właśnie piorun kulisty.
  • 0

#7

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem że w mojej okolicy o pewnym mężczyżnie który bardzo dawno temu podczas burzy rozpalał w piecu.Wtedy walnął piorun,wleciał przez komin i go zabił.


ty tu chyba mowisz o takich zwyklych
a temat jest o takich okraglych, jajowatych na stronce bylo i raczej bedzie jego zdjecie
wyobraz sobie ze jest piekny sloneczny dzien zero chmur gdy nagle przed toba zmaterializuje sie taki piotun - nikle szanse na przezycie
albo ze w tobie sie zmaterializuje - efekt jak w spontanicznym samozaplonie
  • 0

#8

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piorun kulist ju samym pojawianiem się jest niezwykły. Weźmy pod uwagę że potrafi siepojawić wprzy dobrej pogodzie. Co to może być w końcu??
  • 0

#9

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sa teorie ze wysoko nad nami istnieja zywe i duzych rozmiarow zwierzeta ktore nie maja swego ksztalu itp
wiec czemu piorun kulisty nie moglby taki byc ?
  • 0

#10

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak bede mial czas przepisze kawalek ksiazki o tym
  • 0

#11

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA kiedyś oglodałem w telewizji na temat nowej broni... Broni energetycznej strzelającymi dużymi ładunkami elektrycznymi [ tkz. sztuczne pioruny ] Co myslicie o tym ?

[ Dodano: 2006-01-24, 14:25 ]
Odnosnie tego pieruna kulistego ... może to być : Pocisk z broni , ładunek elektryczny o dosc niespotykanym kształcie, bądź zwierze jak pisaliscie wczesniej nie mające swojego kształtu...
  • 0

#12

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

holender to kojarzy mi się z lightning gunem z Quake'a hehe stare dobre czasy...
  • 0

#13

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie sie kojarzy z działem prądowym z eartha 2150 :(

[ Dodano: 2006-01-24, 18:30 ]
Mnie to sie taka broń kojarzy z pantentem 1 broni z pewnej gry... działa prądowego LC z eartha 2150 ... to jest możliwe...
  • 0

#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z opowiesci mojej ciotki (ktora mieszka w gorach).

Podczas burzy, piorun kulisty wpadl jej do domu, przez zamkniete okno. Przelecial przez kuchnie, gdzie ciotka akurat stala, omijajac wszelkie przeszkody i wylecial innym oknem. Skad ta "zdolnosc przenikania" i "omijania przeszkod". Najprostsze wyjasnienie: moja ciotka zmyslala, ale to do mnie nie przemawia.
  • 0



#15

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z opowiesci mojej ciotki (ktora mieszka w gorach).

Podczas burzy, piorun kulisty wpadl jej do domu, przez zamkniete okno. Przelecial przez kuchnie, gdzie ciotka akurat stala, omijajac wszelkie przeszkody i wylecial innym oknem. Skad ta "zdolnosc przenikania" i "omijania przeszkod". Najprostsze wyjasnienie: moja ciotka zmyslala, ale to do mnie nie przemawia.


jesli jest to prawda moglbyc to zwierz ale jesli kolo niej przelatywal powinna dostac jakies obrazenia
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych