Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa historia homo dla najmłodszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

#106

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

asp a co powiesz o lesbijkach? Wszak wielu facetów je lubi;) Wracając do tematu. Problemem (nie wszystkich powtarzam, nie wszystkich) gejów jest nadmierne epatowanie się ze swoją orientacją. Dobrym przykładem może być środowisko kreatorów mody,modelingu. Ogólnie epatowanie się z czymkolwiek, czy to bogactwem, czy urodą jest w moim mniemaniu złe w smaku.




lesbijki poza wrażeniem estetycznym dla heteroseksualnych mężczyzn, są tym samym co geje.

Już o tym kiedyś wspominałem. Wielce "dorośli" i "dojrzali" pewnie brzydzą się bajkami, ale polecam "Horton słyszy Ktosia". Morał jest taki, że mniejszości istnieją i chcą żyć normalnie i bezpiecznie nie bojąc się ataków.

Współczuję gejowi, który się leczy. Współczuję, ale się nie dziwię skoro ma kontakt z parapetami takimi jak asp uprzykrzającymi innym życie tylko ze względu na odmienność. asp, Ciebie można porównać do pedofila, bo jak pedofil szkodzisz drugiej osobie, gwałcisz ją emocjonalnie. A najgorsze, że 99% takich jak ty jest zbyt ograniczona, żeby do was dotarło, że to wy szkodzicie innym, że to wy jesteście tymi złymi których należy nie tolerować.



ależ, ja nie wymagam od nikogo tolerowania mojej osoby. Ja mam prawo, do nietolerowania innych, a inni do nietolerowania mnie. Nigdy nie uderzyłem drugiej osoby, bez względu na płeć, przekonania, religie, rasę i nigdy tego nie zrobie chyba, że w obronie własnej lub bliskich. Ale jeżeli coś mi się nie podoba, to będe to mówił głośno i z dumą, bo mam do tego prawo. Mam prawo, do tego by nie podobały mi się rządy PiS-u, by nie podobał mi się faszyzm, oraz by nie podobały mi się związki gejów. Najgorsze, jest, że 99 % z was, jest na tyle ograniczona, by zabierać mi to prawo.

#107

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam niewiem, czy ten leczący homoseksualista to człowiek nieszczęśliwy, jeżeli wstydzi się bycia gejem, to jest to dobry objaw, bo swoich ułomności należy się wstydzić i walczyć z nimi.

Ty nie wyglądasz jakbyś wstydził się swoich umiejętności, że o walce z nimi nie wspomnę. Wręcz obnosisz się z tym, gwałcicielu.

Dla mnie jest gigantyczna różnica między mówieniem "homoseksualizm mi się nie podoba", a "pedały są chorzy, zboczeni i nienormalni i powinni się leczyć". To drugie jest szkodliwe.

#108

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nauczanie religii chrześcijańskiej w przedszkolach już Ci nie przeszkadza? To jest dopiero pranie mózgu, bo wmawia się małym dzieciom o bardzo chłonnych mózgach, że bajki są prawdziwe. To zdecydowanie gorsze niż uczenie dzieci żeby szanowały ludzi bez względu na ich odmienność.



nauczanie religii w szkołach uważam za totalne nieporozumienie, jestem również za tym aby religie na świecie zostały zdelegalizowane. Sam od 16 roku życia na religie nie chodziłem.

#109

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A nauczanie religii chrześcijańskiej w przedszkolach już Ci nie przeszkadza? To jest dopiero pranie mózgu, bo wmawia się małym dzieciom o bardzo chłonnych mózgach, że bajki są prawdziwe. To zdecydowanie gorsze niż uczenie dzieci żeby szanowały ludzi bez względu na ich odmienność.


Nie nie przekszadza mi, zyjemy w takim a takim kraju, w takich a nie innych realiach. Nasz kraj jest katolicki, od wielu pokolen mamy uksztaltowana morlanosc, a wy chcecie zeby swiadomosc polakow sie zmienila bo takie sa trendy. A jak podkreslalem to w kazdym poscie, chca zmienic swiadomosc nie przekonujac argumentami tylko podstepnie urabiajac dzieciaki. Taki pierdoly mozesz mowic we Francj gdzie od 100 lat ten kraj jest swiecki, tam na pewno homo zyje sie lepiej.

I dlaczego obrazasz mnie i wielu innych nazywajac moja religie bajkami?

#110

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zresztą, też nie rozumiem, jak w państwie mającym się za katolickie, wogóle dopuszczalna jest dyskusja na temat homoseksualizmu.

#111

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sharpMarv, pogratulować hipokryzji. Wmawianie, że bajki są prawdziwe - ok, uczenie tolerancji - złe, bo wbrew Twoim przekonaniom.

A jak podkreslalem to w kazdym poscie, chca zmienic swiadomosc nie przekonujac argumentami tylko podstepnie urabiajac dzieciaki.

To podaj mi argumenty z Biblii. Podaj mi prawdę, a nie urabianie, bajanie, kłamstwa i ograniczanie.

To państwo nie jest i nie będzie katolickie, bo ja na to nie pozwalam. Będę szanował chrześcijan jak będą postępować dokładnie z nakazami ich świętej książki i kiedy będą tak robić kupie sobie broń i będę do nich strzelał.

Ciekawe, że znam tolerancyjnych katolików.

#112

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo pan bóg, ewolucja, czupakabra, czy co Cię tam stworzyło człowiekiem, stworzyło Cię jako istotę rozmnażającą się przez sex z osobą odmiennej płci, dojżałą seksualnie do współżycia. Więc każdy odchył od normy, czyli kopulacja ze świnią, trupkiem, 4 latkiem, czy osobą tej samej płci, jest stanem odmiennym od założenia rozmnażania się człowieka. Więc pukupuku z kobitką - cacy, pukupuku z facetem, dzieckiem, świnką - feeeeee

rozumiesz założenia, czy Ci na pingwinkach wytłumaczyć ?

Ja tam niewiem, czy ten leczący homoseksualista to człowiek nieszczęśliwy, jeżeli wstydzi się bycia gejem, to jest to dobry objaw, bo swoich ułomności należy się wstydzić i walczyć z nimi. Poznałem go kiedy już się leczył.


Seks oralny, analny to w Twoim mniemaniu też zboczenia ? (oczywiście mówię o seksie z kobietą)
No to pogratulować życia erotycznego ...

Asp - nie zasłaniaj się wolnością wyrażania poglądów bo nie o tym rozmawiamy, chodzi o wolność bycia kimś kim się chce być (możesz być hetero ? możesz - homo chce móc być homo - i Twoje prywatne fobie nic tu nie zmienią) - zamiast tracić energię na walczenie z nieuniknionym (niepotrzebny stres, nerwy itp) weż się przejdź na spacer i zobacz jaki ten świat bywa piękny. To jest wolność

#113

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sharpMarv, pogratulować hipokryzji. Wmawianie, że bajki są prawdziwe - ok, uczenie tolerancji - złe, bo wbrew Twoim przekonaniom.


Sluchaj. Ja nie mowie ze tolerancja jest zla! Ja jestem calym sercem za tolerancja. Chodzi o to ze miejszosc chce praw wiekszosci, co z juz jest jakas abstrakcja. Chodzi tez o to ze obnosza sie ze swoija seksualnoscia i pchaja sie w dziedziny zycia dla nich niedostepne jak dzieci. Jak ktos wczesniej napisal tolerancji powinno sie uczyc rodzicow.

#114

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

sharpMarv owszem żyjemy w kraju katolickim, ale gdzie do cholery tolerancja? Wiesz wole żyć wśród tych brudasów na zachodzie, niż w kraju gdzie każda odmienność jest karana. Jestem wierząca (niekoniecznie kk) i idąc tym tropem szanuje ludzi i ich odmienność. Asp jak wiesz, że twój sąsiad jest gejem to co idziesz ,mu dac przez łeb bejsbolem? Bo on nie mieści się w twoich kategoriach istot, którym należy okazać szacunek? Nie lepiej byłoby wyładowac złość na kimś kto naprawdę na to zasłużył? Na przykład na naziolach?



#115

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluchaj. Ja nie mowiel ze tolerancja jest zla! Ja jestem calym sercem za tolerancja. Chodzi o to ze miejszosc chce praw wiekszosci, co z juz jest jakas abstrakcja. Chodzi tez o to ze obnosza sie ze swoija seksualnoscia i pchaja sie w dziedziny zycia dla nich niedostepne jak dzieci. Jak ktos wczesniej napisal tolerancji powinno sie uczyc rodzicow.


Co to znaczy mniejszosc chce praw wiekszosci ?
Homoseksualiści chcą swoich praw - Związek małżeński to związek kobiety i mężczyzny - OK
Związek partnerski będzie związkiem osób tej samej płci - INNA NAZWA INNA, PODSTAWA PRAWNA (nikt nie będzie zmieniał definicji Małżeństwa - powstanie zupełnie nowa instytucja)
Coraz powszechniejsze stają się luźne związki między osobami hetero - czy żyją w większości ?! Nie - a także chcą ich legalizacji. Czemu nie krzyczysz ?

ADOPCJA - prawne uznanie obcego biologicznie dziecka za własne - POJEDYNCZY RODZICE W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH także może ADOPTOWAĆ dziecko - czy NIEPEŁNA RODZINA to większość ?! Nie
Tutaj kierujemy się dobrem dziecka - Kogo wolisz zobaczyć szczęśliwe dziecko z dwojgiem rodziców, które zostanie tym kim chce zostać (hetero, homo - wolny wybór) czy przepełnione domy dziecka? dzieci w patologicznych rodzinach czy może kolejne doniesieina o morderstwach dzieci bądź też "skrobania"?

Samotny ojciec, samotna matka, Bezpłodna para - także nie będą mieć dzieci
Sztuczne zapłodnienie daje możliwość posiadania dziecka Dwojgu Kobitek - Kolego czasy się zmieniają - niedługo nie będziesz kobitce potrzebny do zapładniania.

#116

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ADOPCJA - prawne uznanie obcego biologicznie dziecka za własne - POJEDYNCZY RODZICE W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH także może ADOPTOWAĆ dziecko - czy NIEPEŁNA RODZINA to większość ?! Nie
Tutaj kierujemy się dobrem dziecka - Kogo wolisz zobaczyć szczęśliwe dziecko z dwojgiem rodziców, które zostanie tym kim chce zostać (hetero, homo - wolny wybór) czy przepełnione domy dziecka? dzieci w patologicznych rodzinach czy może kolejne doniesieina o morderstwach dzieci bądź też "skrobania"?


Wychowywanie dzieci przed rodzicow tej samej plcy moglo by zmienic swiat na gorsze, zatarla by sie granica pomiedzy seksualnoscia a to napewno nie bedzie mialo pozytywnych skutkow. Uwazam tak poniewaz co sobie takie dziecko moze pomyslec majac dwie mamy albo dwoje ojcow? Ze to jest normalne i on tak tez moze, myslisz ze tylko geny decyduja o homoseksualizmie?

Samotny ojciec, samotna matka, Bezpłodna para - także nie będą mieć dzieci
Sztuczne zapłodnienie daje możliwość posiadania dziecka Dwojgu Kobitek - Kolego czasy się zmieniają - niedługo nie będziesz kobitce potrzebny do zapładniania.


Samotny ojciec i samotna matka z definicji posiadaja juz dzieci, bezplodna para - ma mechanizmy do rozrodu ale cos szwankuje, w wypadku pary tej samej plci nie ma tych mechanizmow, oni sa zdrowi fiznycznie a i tak nie mago miec dzieci.

Kobiety nie przetrwaja bez meczyzn jak i mezczyzni nie przetrwaja bez kobiet - takie jest prawo natury, boskie itp.

#117

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli homoseksualizm jest czymś normalnym, zapisanym w genach, równym heteroseksualnosci w niektórych krajach, i według niektórych naukowców, to logiczne, że połowa ludzkosci powinna być homo, a połowa hetero, ale tka nie jest, bo natura i ewolucja chce rozwoju, czyli potomstwa, a homo sobie dziecka naturalnie nie zrobią.

#118

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli homoseksualizm jest czymś normalnym, zapisanym w genach, równym heteroseksualnosci w niektórych krajach, i według niektórych naukowców, to logiczne, że połowa ludzkosci powinna być homo, a połowa hetero, ale tka nie jest, bo natura i ewolucja chce rozwoju, czyli potomstwa, a homo sobie dziecka naturalnie nie zrobią.


ASP
natura daje możliwość posiadania potomstwa
zdrowy homoseksualista takze zapładniając kobietę może mieć dziecko ale nadal będzie homoseksualistą
woli je wychowywać z mężczyzną i do tego służy ADOPCJA (w końcu Natura bezpłodną parę także pozbawiła "możności" posiadania dziecka)
Są pary hetero, które świadomie rezygnują z potomstwa (i gdzie ten pęd do rozmnażania?!)

dalej zajmujemy się stosunkami społecznymi
i jeśli facet chce spać z facetem to TECHNICZNIE może to robić i "możność" posiadania dzieci nie ma na to wpływu


Martius - CZYTASZ CO TO ROZKŁAD ?!?! Natura stworzyła hetero, homo, bi itp itd - nie ważne w jakiej proporcji, ważne że stworzyła. Po co ciągniesz temat o 50% jednej i drugiej opcji nie wiem ...

Jeśli już mówisz o NORMACH - normy tworzą ludzie. W moim mniemaniu nie ma NIC nienormalnego w byciu homo. W Twoim jest - Twoja sprawa. Ale to wciąż nie ma żadnego związku z NATURĄ, która po prostu wychodowała sobie hetero, homo i inne w jej tylko wiadomym celu i układzie.

#119

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

martius homoseksualizm wykształca się ponoć w czasie ciąży. Być może ma podłoże genetyczne. Ale co z tego? Mamy gejów tępić z tego powodu? A może kiedyś dojdziemy do tego, że przy badaniach prenetalnych będzie wiadomo jakiej orientacji urodzi dziecko twoja kobieta. Jeśli będzie gejem/lesbijką to nie pozwolisz mu się urodzić?



#120

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

martius homoseksualizm wykształca się ponoć w czasie ciąży. Być może ma podłoże genetyczne. Ale co z tego? Mamy gejów tępić z tego powodu? A może kiedyś dojdziemy do tego, że przy badaniach prenetalnych będzie wiadomo jakiej orientacji urodzi dziecko twoja kobieta. Jeśli będzie gejem/lesbijką to nie pozwolisz mu się urodzić?



Jeżeli homo jest zależne od genów, to powinno być równe hetero. Z twojego postu wynika, że jestem pseudo homofobem, co jest nieprawdą, ostatnio rozmawiałem bardziej ludzko z homoseksualistą z tego forum i jakoś lepiej wymieniliśmy się swymi zdaniami ze zrozumieniem ...

A po drugie jestem przeciwny aborcji ...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych