Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa historia homo dla najmłodszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

#61

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hunter, zdefiniuj mi "naturalne"

Przecież nie trzeba definiować, żeby wiedzieć po co mam określone narządy, co tłumaczyłem wyżej. Tu można powiedzieć równie dobrze normalne, zgodne z naturą etc. Chodzi mi o to, że nie zaprzeczycie, że seks homo jest nienaturalny.

Skoro generalizujemy, to wszyscy hetero to rasiści, mordercy, pedofile, zoofile i kto wie co jeszcze. Poznaj najpierw osoby o których mówisz, a potem się wypowiadaj. Nie znam homoseksualisty, który popierałby to, co zwiecie "homoseksualnym lobby". Wszyscy chcą być traktowani jak normalni ludzie.

Masz to szczęście, że znasz homoseksualistów. Ja wiem tyle co przeczytam w mediach i widzę kroki jakie zmierzają do popularyzacji homo. Domyślam się, że są jednostki jak wszędzie, które chcą świętego spokoju. Ale skoro istnieje lobby i wprowadzane są konkretne zmiany w prawie na rzecz homo to mam prawo się temu przeciwstawić. W swoich wypowiedziach odnoszę się cały czas do tej grupy.

Kolego Katolik - a nadstawiasz drugi policzek ? czy tak wybierasz z Biblii co lepsze kawałki ?

Biblię można rozumieć w oparciu o całość. Ja nie jestem sekciarzem. Poczytaj ewangelie i zobacz, że Jezus rzadko nadstawiał drugi policzek. Jak poczytasz to wróć i możemy porozmawiać o Biblii.

no chyba że żyjesz w celibacie (masturbacja, seks przed małżeński (o ile masz dziewczynę)

Nie jestem księdzem. Celibat to forma życia bez wchodzenia w związek małżeński, więc znowu wychodzi Twoje niedouczenie. Chodziło Ci o czystość przedmałżeńską. Nie mam zamiaru odpowiadać Ci na pytania o moje prywatne życie.

Fetysz stóp zwany też podofilią jest parafilią, czyli dewiacją seksualną, zboczeniem, perwersją seksualną.

Tu się trzeba zgodzić. A dorzucę jeszcze artykuł o dewiacjach bo widzę, że wielu błądzi.
http://www.eioba.pl/...iacje_seksualne

#62

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tka na marginesie, dla mnie mężczyzna, który jest homoseksualista, nie jest, według mnie, prawdziwym mężczyzną. Prawdziwy mężczyzna nie brzydzi się kobietą. Koniec. Kropka. Tak samo jak Kobieta.



Aha koniec kropka? To może napiszesz co uważasz za męskie a co nie bo postrzeganie drugiego człowieka tylko poprzez sfere KOGO KOCHA wydaje mi się, bez obrazy, ale prymitywne! Kto wogóle powiedział ze homoseksualiści brzydzą się drugiej płci?? To, że jako gej nie wyobrażam sobie stosunku z kobietą bo jest to sprzeczne z moją naturą nie oznacza, że kobiety mnie brzydzą. Jeśliby tak było musiałbym mieć chyba poważne zaburzenia psychiczne....

#63

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ja gdzieś napisałem coś o rasizmie ? Nie !! Napisałem, że wkładanie członka w tyłek drugiemu facetowi, jest takim samym zboczeniem, jak zapraszanie przez małżeńsstwa do łóżka trzeciej osoby, żeby porządnie zerżnęła jedno z nich. A obrazowo użyłem słowa murzyn, bo najczęściej białe zboczone małżeństwa, zapraszają, afroamerykanina z drągiem po kolana by to zrobił. CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM !! A lizanie stóp własnej żony, to fetysz, a nie zboczenie !!


tu mamy klasyczny przykład homofobicznego ataku nerwicy i paniki

kim Sinek jesteś żeby decydować co jest zboczone, co jest fetyszem i co komu wolno ? ; ]
powiem więcej - powyższe to możesz co najwyżej zakazywać "przyszłej<?" żonie ewentualnie dzieciom, które będziesz wychowywał




nerwicy ? jakiej nerwicy ? ja to piszę w pełnym spokoju. Jakie mam prawo ? Takie samo jak ty do tolerowania zboczeń. Jestem wolnym człowiekiem w wolnym kraju, na wolnym forum społecznościowym i mogę wyrażać każdą opinie. Jak pisałem nie mam żadnej fobii, nie boję się gejów, nie panikuje na nich widok. A moją żone zostaw w spokoju, bo nie ona jest przedmiotem tej dyskusji, jak już pisałem, za wjazd na prywate, na forum, może się to dla kogoś źle skończyć.


powtarzam wszystko co dzieje się między kochającym mężczyzną i kobietą w ich sypialni, a nie jest sranie sobie po twarzach jest normalne. Reszta to zboczenia.



a w sprawie męskości, to metroseksualiści mnie BRZYDZĄ !! tu można przyznać że mam na ich punkcie fobie

#64

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A tka na marginesie, dla mnie mężczyzna, który jest homoseksualista, nie jest, według mnie, prawdziwym mężczyzną. Prawdziwy mężczyzna nie brzydzi się kobietą. Koniec. Kropka. Tak samo jak Kobieta.



Aha koniec kropka? To może napiszesz co uważasz za męskie a co nie bo postrzeganie drugiego człowieka tylko poprzez sfere KOGO KOCHA wydaje mi się, bez obrazy, ale prymitywne! Kto wogóle powiedział ze homoseksualiści brzydzą się drugiej płci?? To, że jako gej nie wyobrażam sobie stosunku z kobietą bo jest to sprzeczne z moją naturą nie oznacza, że kobiety mnie brzydzą. Jeśliby tak było musiałbym mieć chyba poważne zaburzenia psychiczne....


Jeżeli ciebie kobiety nie brzydzą, to czemu nie chcesz mieć żony/kochanki ? Według mnie homoseksualista, który nie chce uprawiać seksu z kobieta, lub na odwrót (nie tylko geje są, też są i lesbijki) brzydzi się kobiety, nie chce poczuć miłości z kobieta. Miłośc to nie tylko seks, to tez połaczenie dwóch dusz, kobiety i mężczyzny.

Prymitywne powiadasz ? Ha ! Znalazl się oświecony, jestem prymitywny, dlatego, że zaznaczyłem w swym powyższym poście, że nie wolno dyskryminować homoseksualistów ? Co chcesz jeszcze usłyszeć ode mnie? Że mi tez się podobają homo ? Nie ! Uważam, że nie wolno walczyć z przyrodą, ten kto chce manipulowac z matką naturą, zawsze, ale to zawsze poczuje kiedyś jej gniew. Ludzkosc myśli, że z naturą można wszystko, ale jest w błędzie.

Co jest męskie ? Honor, zrozumienie i miłość do kobiety. Jeżeli mężczyzna chce stosunku z innym mężczyzną, no to przepraszam, ale nie mogę wyobrazić takiego czegoś. Dla mnie jest to obrzydliwe i juz. Nie zmienicie mojej seksualności, po prostu podobają mi się kobiety, bo są fajne :P i już.
Co nie znaczy, że jestem jakimś pseudo homofobem. Ja nic do homoseksualistów nie mam, niech zyją swoim zyciem, swoim "kochaniem" nie wchodzą mi jakoś w życie.

#65

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież nie trzeba definiować, żeby wiedzieć po co mam określone narządy, co tłumaczyłem wyżej. Tu można powiedzieć równie dobrze normalne, zgodne z naturą etc. Chodzi mi o to, że nie zaprzeczycie, że seks homo jest nienaturalny.


Jak widać nadal niektórzy nie rozumieją subtelnej różnicy między Naturą oraz Normą. Naturalne jest wszystko co występuje w naturze (i to co jest akceptowalne (powszechne) i nie akceptowalne (znikome) Kwestia rozkładu poszczególnych zachowań - > stąd powstały Normy celowo narzucane przez większość *(głównie odbijające się na mniejszościach)

Biblię można rozumieć w oparciu o całość. Ja nie jestem sekciarzem. Poczytaj ewangelie i zobacz, że Jezus rzadko nadstawiał drugi policzek. Jak poczytasz to wróć i możemy porozmawiać o Biblii.


Czytałem i nie przypominam sobie zionącego agresją, niechęcią Jezusa - raczej postać tragiczną pełną miłości
BTW - Każesz traktować całościowo (miłuj bliźniego swego) a punktujesz cytatami...

Nie jestem księdzem. Celibat to forma życia bez wchodzenia w związek małżeński, więc znowu wychodzi Twoje niedouczenie. Chodziło Ci o czystość przedmałżeńską. Nie mam zamiaru odpowiadać Ci na pytania o moje prywatne życie.


Nie interesuje mnie Twoje prywatne życie - stąd brak w moim poście znaku zapytania (sam najlepiej wiesz jakim "hipokrytą" JESTEŚ/NIE JESTEŚ

Moje niedouczenie wynika stąd że celibat Księży wiąże się z brakiem obcowania z kobietami... (nie czepiaj się słówek - mówię o Kapłaństwie katolickim i teoretycznym braku zaspokajania potrzeb seksualnych)

Pomijając mój oczywisty błąd nie ustosunkowałeś się do pewnej sprzeczności - Piętnowania homoseksualizmu gdzie Samogwałt także przez kościół jest potępiany - zatem zadam pytanie w innej formie

Czy należy PIĘTNOWAĆ samogwałcących się katolików ? (Nie musisz odpowiadać - wg badań ponad 80 %(tak slyszalem) dorastających chłopców to robi ... Chyba łatwo dostrzeć tutaj pewien PARADOKS ?




Do ASP:
A moją żone zostaw w spokoju, bo nie ona jest przedmiotem tej dyskusji, jak już pisałem, za wjazd na prywate, na forum, może się to dla kogoś źle skończyć

Nie rozśmieszaj mnie ... bo o nikim poza homoseksualistami oraz Twoim znerwicowanym podejściu do relacji międzyludzkich (notabene ludzi obcych) w tej dyskusji nie rozmawiamy ...
Jeśli chcesz dokończyć drugą część zdania zapraszam na PW

powtarzam wszystko co dzieje się między kochającym mężczyzną i kobietą w ich sypialni, a nie jest sranie sobie po twarzach jest normalne. Reszta to zboczenia..

Cały czas się pytam na jakiej podstawie, bo jeśli to tylko Twoje zdanie to racz zaczynać je od WG MNIE
Bo póki co Homoseksualizm powszechnie nie jest uznawany ani za chorobę ani za zboczenie (powtarzam powszechnie - a jedynie przez "specyficznie" nastawionych do tego ludzi)

#66

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znowu sobie tniesz co Ci się podoba. To jest cała moja wypowiedź odnośnie tego, co naturalne:

Hunter, zdefiniuj mi "naturalne", bo w definicji, która ja znalazłem z naturalności wykluczone jest całe człowieczeństwo. Jeśli jeżdżenie metalowymi puszkami i noszenie ubrań jest naturalne, to homoseksualizm jest aż nadto naturalny. Bo czy normalny to już większość decyduje.

Chodzi Ci o naturę ludzką, która jest zmienna? Czy o naturę ogólnie? Jeśli ludzką, to tak jak napisałem jest to coś zmiennego. Do tego zmienia się raptownie. W chinach naturalne dla ludzi było krępowanie stóp kobiet.
Dołączona grafika
Piękne, prawda?

Naturalne zachowania zwierząt w naszym społeczeństwie uchodzą za mało dobre, np poligamia i gwałty. Odwołujesz się do jakiejś natury, a czy wiesz chociaż do czego się odwołujesz? Przetrwanie gatunku? Częścią przetrwania gatunku i jego doskonalenia jest pozostawianie chorych dzieci na pastwę losu. To się nazywa selekcja naturalna. W ludzkim postępowaniu niewiele można zaobserwować poczynań naturalnych dla zwierząt, homoseksualizm jednak jest naturalny, bo w naturze występuje.
http://kobiety-kobie...rt.php?art=1533

Jeśli coś do Ciebie dojdzie, to pewnie zaczniesz rzucać "argumentem" o normalności. Normalne jest to, co większość uzna za normalne, a tym samym tez jest to zmienne.
W ogóle jakbyś poczytał poprzednie tematy o homoseksualizmie i coś by do Ciebie dotarło, nie używałbyś tych najbardziej wyświechtanych i dawno obalonych "argumentów".

#67

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli ciebie kobiety nie brzydzą, to czemu nie chcesz mieć żony/kochanki ? Według mnie homoseksualista, który nie chce uprawiać seksu z kobieta, lub na odwrót (nie tylko geje są, też są i lesbijki) brzydzi się kobiety, nie chce poczuć miłości z kobieta. Miłośc to nie tylko seks, to tez połaczenie dwóch dusz, kobiety i mężczyzny.


Jeśli ktoś jest heteroseksualistą i nie chce mieć faceta kochanka to nie oznacza, że się jego brzydzi xD

#68

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli ciebie kobiety nie brzydzą, to czemu nie chcesz mieć żony/kochanki ? Według mnie homoseksualista, który nie chce uprawiać seksu z kobieta, lub na odwrót (nie tylko geje są, też są i lesbijki) brzydzi się kobiety, nie chce poczuć miłości z kobieta. Miłośc to nie tylko seks, to tez połaczenie dwóch dusz, kobiety i mężczyzny.

Prymitywne powiadasz ? Ha ! Znalazl się oświecony, jestem prymitywny, dlatego, że zaznaczyłem w swym powyższym poście, że nie wolno dyskryminować homoseksualistów ? Co chcesz jeszcze usłyszeć ode mnie? Że mi tez się podobają homo ? Nie ! Uważam, że nie wolno walczyć z przyrodą, ten kto chce manipulowac z matką naturą, zawsze, ale to zawsze poczuje kiedyś jej gniew. Ludzkosc myśli, że z naturą można wszystko, ale jest w błędzie.

Co jest męskie ? Honor, zrozumienie i miłość do kobiety. Jeżeli mężczyzna chce stosunku z innym mężczyzną, no to przepraszam, ale nie mogę wyobrazić takiego czegoś. Dla mnie jest to obrzydliwe i juz. Nie zmienicie mojej seksualności, po prostu podobają mi się kobiety, bo są fajne :P i już.
Co nie znaczy, że jestem jakimś pseudo homofobem. Ja nic do homoseksualistów nie mam, niech zyją swoim zyciem, swoim "kochaniem" nie wchodzą mi jakoś w życie.


A ty nie brzydzisz sie stosunku z facetem? To działa w obie strony.
Napisałem prymitywne bo miałem wrażenie, że piszesz tylko o sexie a pominąłeś aspekt miłości. Zgadzam się, że nie powinno się walczyć z przyrodą:) Urodziłem się gejem ty hetero i kto tu mówi o jakimś przekonywaniu lub zmianie orientacji? Mi sie podobają faceci bo są fajni i już ;) Co do twojego pojęcia męskości to jakieś okrojone ale każdy ma prawo mieć własne.

#69 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakbym mial sobie wyobrazić, że dwóch facetów uprawia seks, to wtedy mnie brzydzą, ale ci co tak robią.

Oczywiście, może cię to brzydzić.Mnie mogą brzydzić otyłe kobiety, ale to nie znaczy, że mają nie istnieć.Ot, cała zagadka rozwiązana.Mają prawo być otyłe, tak samo homoseksualiści mają prawo być sobą.Odmienna orientacja seksualna, nie powinna zabierać im prawa, do wychowywania dzieci, praw człowieka.

PS: eee, Judas, co te powyższe zdjęcie prezentuje ? O.O Nogę czy coś... zdeformowanego ? eek6.gif Jakieś dziwne zdjęcie


Zapewne, zdeformowaną stopę.

#70

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ty nie brzydzisz sie stosunku z facetem? To działa w obie strony.
Napisałem prymitywne bo miałem wrażenie, że piszesz tylko o sexie a pominąłeś aspekt miłości. Zgadzam się, że nie powinno się walczyć z przyrodąsmile2.gif Urodziłem się gejem ty hetero i kto tu mówi o jakimś przekonywaniu lub zmianie orientacji? Mi sie podobają faceci bo są fajni i już wink2.gif Co do twojego pojęcia męskości to jakieś okrojone ale każdy ma prawo mieć własne.


Jeżeli udowodni mi tu szereg neutralnych naukowców tu i teraz, że homoseksualizm moze być zapisany w genach, i jest to niezależne od człowieka, co ma takie geny, to wtedy uznam, iż homoseksualizm i hetero seksualizm jest równy sobie.

Jednak i tak większość homo na 100% jest dla tego, ze względu na różne czynniki psychologiczno / otoczeniowe, które wywołują pobudzenia homo u ludziach.

PS: Mam intymne pytanie, nie musisz mi na nie odpowiadać, nigdy nie podobaly ci się kobiety ? :o

#71

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli udowodni mi tu szereg neutralnych naukowców tu i teraz, że homoseksualizm moze być zapisany w genach, i jest to niezależne od człowieka, co ma takie geny, to wtedy uznam, iż homoseksualizm i hetero seksualizm jest równy sobie.

Jednak i tak większość homo na 100% jest dla tego, ze względu na różne czynniki psychologiczno / otoczeniowe, które wywołują pobudzenia homo u ludziach.

I tutaj jest cały sens dyskusji. Czy ktokolwiek potrafi udowodnić, że homoseksualizm jest wrodzony? Jeżeli tak to jestem w stanie zgodzić się, że nie jest uleczalny. Ale w innym wątku podawałem ośrodki, w których leczy się homo i są rezultaty. Tyle na ten temat.

#72

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ty nie brzydzisz sie stosunku z facetem? To działa w obie strony.
Napisałem prymitywne bo miałem wrażenie, że piszesz tylko o sexie a pominąłeś aspekt miłości. Zgadzam się, że nie powinno się walczyć z przyrodąsmile2.gif Urodziłem się gejem ty hetero i kto tu mówi o jakimś przekonywaniu lub zmianie orientacji? Mi sie podobają faceci bo są fajni i już wink2.gif Co do twojego pojęcia męskości to jakieś okrojone ale każdy ma prawo mieć własne.


Jeżeli udowodni mi tu szereg neutralnych naukowców tu i teraz, że homoseksualizm moze być zapisany w genach, i jest to niezależne od człowieka, co ma takie geny, to wtedy uznam, iż homoseksualizm i hetero seksualizm jest równy sobie.

Jednak i tak większość homo na 100% jest dla tego, ze względu na różne czynniki psychologiczno / otoczeniowe, które wywołują pobudzenia homo u ludziach.

PS: Mam intymne pytanie, nie musisz mi na nie odpowiadać, nigdy nie podobaly ci się kobiety ? :o


Ja też bym chciał aby w końcu jakiś naukowiec to udowodnił lub obalił sprawy byłyby jasne ;) Jeśli piszesz o większości to nie używaj tych 100% bo zaprzeczasz własnemu zdaniu. Z tego co piszą homoseksualizm jest u jednych nabyty a u drugich wrodzony;)

Co do Twojego "intymnego" pytania: jasne, że mi się podobały i nadał podobają jednak bez pociągu seksualnego. Tak szczerze mówiąc zawsze lepiej dogadywałem się z kobietami niż z facetami. Jak byłem mały to podobał mi się Ken a nie Barbie :D

#73

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nikt nigdy w 100% nie udowodni, że homoseksualizm może lub nie być wrodzony, bo zawsze znajdzie się argument typu "nauka jest omylna".

Moim zdaniem biseksualizm jest bardziej naturalny od homo czy hetero. Jedynym prawidłowym wydaje się, że jak mam potrzebę to nie przebieram w środkach żeby ją zaspokoić.

Jeśli chodzi o płeć, do której nie czuję pociągu - oczy podobają mi się u obu płci. Po prostu mają coś w sobie. Uważam też, że Johnny Depp jest przystojnym, wręcz atrakcyjnym mężczyzną, podobnie Ville Valo.

Jakby ktoś przeczytał mój post, to by się nie pytał co przedstawia to zdjęcie...

W chinach naturalne dla ludzi było krępowanie stóp kobiet.

Tak wyglądały stopy po krępowaniu, bo uważano, że małe stopy są piękne. Łatwo się domyśleć jak bolesne musiało być chodzenie na takich stopach i samo ich krępowanie. Ale przecież to naturalne dla ludzi, aż dziw bierze, że się tego już nie praktykuje...

#74 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Wrodzone czynniki hormonalne odgrywają, najistotniejszą rolę.Orientacja seksualna, jest także, wynikiem czynników biologicznych jak i środowiskowych.Ponadto homoseksualizm, występuje w różnych kulturach.Większość społeczeństwa naukowego, zgadza się co do tego, iż orientacja seksualna, nie jest zależna od woli człowieka.Luki w metodologi, z czasem się wypełnią, od około szeździesięciu lat, prowadzenia badań, homoseksualizm, zbiera coraz więcej argumentów, popierających, twierdzenie, iż nie jest stanem patologicznym.
Przypadek chciał, aby penis pasował do pochwy, równie dobrze, zapłodnienie, mogłoby przebiegać drogą analną.

Zgodnie więc, możemy zadedykować poniższą piosenkę, wszystkim homofobom.



Fasadowość, nie powstrzyma rzeczywistości.

Edit

PS Badania, nie są prowadzone, przez lobby homoseksualne.To logiczne, że nie miałyby wtedy sensu.

#75

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypadek chciał, aby penis pasował do pochwy, równie dobrze, zapłodnienie, mogłoby przebiegać drogą analną.

Ale nie przebiega. Idąc tym tokiem myślenia, równie dobrze zapłodnienie mogłoby przebiegać przez ucho albo nos :P Skupmy się na faktach. Ponieważ przeczytałem kilka książek o homoseksualiźmie to wiem, że kwestia biologiczna jest ważna, ale nie na tyle żeby dany człowiek rodził się homo. Są przypadki wyleczenia. A skoro są to znaczy, że inni też mogliby zostać wyleczeni. To tak jak z innymi osobami, które są chore np; na arachnofobie. Poprzez kontakt z zagrożeniem leczy się daną osobę. Oczywiście leczenia opiera się na psychoterapii.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych